Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
27. apr 2009

cicusky nemam cas, upratujeme a balime, ideme do bratislavy vybavit pasy a take prkotiny co sa nazbierali...s kakanim neviem nic poradit , nasavam od vas rady a infosky 😅 lubi , dr ma pravdu ze si ho naucis papat v noci , ale podla mna je jedno ci si bude pytat flasku s vodou(cajikom, cumel) alebo cuckat maminku ...ja som si vedome vybrala cuckat mna 😀 😀 😀 a nehanbim sa k tomu verejne priznat 😀 😀 😀 sak ste kamosky a potom ma polutujete , ked budem odstavovat, alebo ma odstavi sam 😀 😀
cmuky cmuk mamulenky 😵

bibka333
27. apr 2009

Slavka Annag je pokladik vyzna sa uz my parkrat poradila aj ked mam 3 detičky kazde bolo ine a teraz po 11 rokoch si nikedy pripadam ako prvorodička
prave my volala kamoška či ieme chodit plavat tak sa tam ideme spytat kedy otvaraju novy kurz a popytat sa čo ako ale nevim či pojdeme plavat teraz mala ma sopliky tak vam napišem ze čo som zistila pa
Fibi tak aj ja si ide niečo nahodit omietku a idem ta pa

lubik9
27. apr 2009

henri..asi mas pravdu,ze je jedno,ci mu budem v noci vstavat po vodu/cajik alebo bude cucat moje mliecko 😅 tak aj ja sa rozhodujem radsej pre to mliecko..a tiez sa verejne priznavam 😀

bibka333
27. apr 2009

Henri tak sa pekne pobal a neboj maly ta odstavi ked bude mat kočku jaj on už ma Simonku 😀

bibka333
27. apr 2009

aj sa verejne priznavam a zabudla som vam napisat ze sme sa minule kojili už aj verejne v mestskom parku 🙂

bianca
27. apr 2009

inka decka ja stale riesim to ze nasa nechce skoro vobec pit s flase a vsetko na lyzicku a vcera som sa dozvedela od mojej tety(3 deticky)ze jej tiez nechceli pit ked im isli zubky,koli tomu ze dasno je podrazdene a horuci dudlik ho drazdi.Nasa vypije asi polku flase a tiez ma s toho kusatko.My nemame ani jeden zub este

bianca
27. apr 2009

lubi ja som davala mesiac a pol iba zeleninu a potom ovocie.Nasa ale vyzivky teraz sabotuje.Masa a zeleniny zie plnu misu.Na tri dni varim 5 zemiakov+3 mrkvicky a k tomu este maso

lubik9
27. apr 2009

bia..ja som ho odmalicka na flasu vobec neucila,kedze bol kojeny a ked som mu nedavno 1x strcila s vodou,tak bol z toho prekvapeny a viac sa mu hodila ako kusatko,ako na pitie 😀
ale barborka flasku pozna uz davno,tak moze byt,ze ked ju teraz odmieta,tak je to preto,ako ti povedala teta 😉 asi treba len trpezlivost

lubik9
27. apr 2009

bia..dik..skusim mu popridavat rozne zeleninky a potom az neskor ovocie 😉

bianca
27. apr 2009

ja by som si dala daco dobreeeeeeeeeee

bora8
27. apr 2009

bia idem robiť kurací šalát a zo včera tu mám americký koláč - tak prídi aj s baškou 😉
ja som pokrmila deti a teraz idem upratať stôl a povysávať....

bianca
27. apr 2009

bora nedrazdi bo sadnem na vlak a zajtra som u vas 😠

mihanka
27. apr 2009

ahojte, simonka kakaaa a kakaaaa, chvilku som ju nechala bez plienky kym som sa obliekala von a medzi tym nalozila na postel, aj to dobre poliala cikou... 😀 ale riadne tvrde sulky chudatko, ten cipok hned vytlacila, ani nebolo treba davat, uz sa jasiii... 😵
a tesim sa, v meste som kupila cerstvu zeleninku zo zahradky a podarilo sa mi kupit take skvele nadobky malilinke s vrchnacikmi na simonkinu zeleninku do mrazaku... tesiiim... 😵

mihanka
27. apr 2009

ozi bora, diky za ten zakon, lebo neznalost zakona neospravedlnuje a celkom som si nebola v niektorych zalezitostiach okolo MS ista... 😀

bianca
27. apr 2009

decka co chcete kupit penove puzzle my sme kupili v tescu 9ks velke kocky za 165 kc.Mam zatial rozbalene iba jedno balenie ale idem jej dodat dalsie bo to je strasny priskumnik a neskutocne sa jej paci nas spinavy koberec

bora8
27. apr 2009

mihan celkom si ma zmiatla - normálne som začala uvažovať či som ti niečo neslúbala a klasicky nezabudla..... 😀 ale nakoniec sa mi spojili dva vodiče v hlave a pochodpilááááááááááááá som 😎 a niet za čo....

phoebe003
27. apr 2009

ahojky holky,dneska je tááááááááááááák krááásně,že se mi ani nic nechce.ted čekám až mi dopere pračka,pověsím to a narvu tam bílé práááádlo...to bude zase žehleníííčko... 😝

phoebe003
27. apr 2009

jinak jsem s dětma byla u pepsonky,a paráda.eliška si tam hned oblíbila dva strejdy,co přijeli na návštěvu k pepsonce a hned oba museli s ní chodit po louce a škubat kytičky.docela sranda no a maruška,to je prostě koblížek můj sladkej...jinak mému manžílkovi včera večer šibalo.začal na mne řvát a vybíjel si zlost,tak jsem se teda tvářila,že jsem v klidu do té chvíle,než přišel s tím,že kdybych od něj odešla,tak at nepočítám s tím,že mi nechá děti,tak to jsem měla dost... 😠 😠 😠

bora8
27. apr 2009

karol tak to mu teda dobre praskly nervy... 😠 snáď si nemyslí že by si mu deti nechala.....

phoebe003
27. apr 2009

bora nevím,ale jestli si to myslí,tak si myslí špatně... 😉

phoebe003
27. apr 2009

jsem tu čamááááááááááááááááááááááááááááááá ☹

phoebe003
27. apr 2009

ahojky holky,tak mne napadlo,co si založit nové album na fotky?někde,kam se vejdeme všechny y kde nebudeme muset mít alba jen tři???

selina.liana
27. apr 2009

ahojte

mihan na zamrzenie sú dobré tie via poháriky ok aventu. aj vie kolko ml zamrazíš a aj vieš koľko spapá je tam mieka je to super

bianca
27. apr 2009

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu au auuuuuuuuu moja mala pred par dnami objavila vlasky moje a len ked sa k nim dorve hned hladka a potom tahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

selina.liana
27. apr 2009

bia aj mojaaaaa

phoebe003
27. apr 2009

http://family.cz/scripts/album/album.asp?f_id=1...

uživatelské jméno Oktober08

heslo pošlu IP,napište,jestli je to dobrý náápad 😉

bianca
27. apr 2009

karol ako hces.A nebolo by lepsie na facebooku ked nas je tak vela registrovanych tam?

phoebe003
27. apr 2009

bianca já ani nevím,co to ten facebook je.ale tady by si každej mohl přidávat fotky sámmmm,nemuselo by se psát,jestli to někdo přidá.prostě máš fotky,hodíš je tam,písneš link a hotovo 😵

mihanka
27. apr 2009

ahojte...
ale nie vsetky su na facebooku... 😉 ale mne je to celkovo jedno, ak sa ti to chce robit phoebs... 😉

selinka, ale aventacke su velke toto je presne akurat... 😵 😉

phoebe003
27. apr 2009

mihanka chce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre