Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

sofia122
6. máj 2009

ahojte precitala som si clanky.ani ja niekedy nemam cas si spravyt poriadok ale udrzujem aby som nemusela moc upratovat veci a potom mam toho menej.dnes je strasne pocasie keby sa tak trochu oteplilo. 🙂

phoebe003
6. máj 2009

tak vám řeknu,jsem matka na baterky 😅 dělám si knedlíky s vajíčkem a koukám z okna a říkámsi,tak ae krásně prší a samozřejmě mne netrklože mám venku kočárek s dítětem,samosebou bez slídy,takže než jsem doběhla na balkon,tak kočár sakumprdum mokrej,no naštěstí tonepropouští vodu,takže jsem sáhla dovnitř,tak such,a dala jsem přes něj slídu a sotva jsem jí tam dala,tak přestalo pršet.paráda... 😅

sofia122
6. máj 2009

dobre ze ti nenachladol mala si stastie.ale aspon ti mali tam spal

henri001
6. máj 2009

Fibi, ty si ale cislo 😀 😀 😀 emusa mi nehovor ze si si aspon raz nepovedala doma, ze mas poriadok 😉 aj ked len na 5 minut 😀 v dome ked upraces vnutri, vonku mozes pokracovat a kym sa vratis dnu , mozes upratovat znova...najviac zboznujem ked si nas pes Max robi cez barak skratku , vojde s mokrymi labkami a vyjde na druhej strane, aby nemusel obchadzat barak 😠 a nahooodou ziadnych 200 😠 mame 4 hostinske izby jedna z nich bude asi detska izba ked bude treba, obyvacku ,spalnu... tot vsio - ale napr obyvacka ma 90m2 😕 😅 ved hadam niekedy pridete ku mne na navstevu, ked budete mat cestu na Orloj, ci Prazsku ZOO 😉
Dnes sme mali super plavanie, ponarame sa spolu uz hllllboko dole a normalne pustim Henryho (on urobi delfinika) a tak sa dostane naspat nad vodu , tam ho chytim 😝 je to supeeeer ...inak toto pocasie ma zabija , mam taku migrenu jak slak 😒 chjoj fakt uz nech je teplucko 🙂

henri001
6. máj 2009

no a aby to nebolo len same chvastanie, videla som videjka na FB od Simonky(martinky) Ajko je rozkosny smejkacik sikovnyyyyy , na ponunkanie 😅 😵 😵 😵

phoebe003
6. máj 2009

henri 😅 😅 😅 no to máte celkem maličkej domek 😅 nechtěla bych to uklízet 😅

phoebe003
6. máj 2009

holky,kdo máte icq stáhněte si nové zábavné ikony do icq

http://www.sweetim.com/s.asp?im=ICQ&ref=5&ses=1...

je to zdarma a je s tím sranda

phoebe003
6. máj 2009

holky jak vás mám na tom facebooku najít?já jsem tam teda taky,ale taknějak s tím neumím...najděte mne raději vy.jsem tam jako phoebe003 😀 překvapivě 😀

mihanka
6. máj 2009

icq nemam... 😉

a uz som si ta nasla... 😉

phoebe003
6. máj 2009

sakra.tady to žije!!!! 😠

mihanka
6. máj 2009

henri, ved z nas hovori cista zavist... 😀 😀 ale ty si cloviecik, ktory si to zasluzi... 😉 😉
a straaaaaasne som sa zasmiala ked som si predstavila ako si nejaky dunco presiel lezernym krokom zablatenymi labami krizom cez dom a ty ako sa na neho pozeras... 😀 😀

phoebe003
6. máj 2009

mihanka mám tě taky:o)))) 😵

bibka333
6. máj 2009

baby tak poriadok u nas musi byt ak stiham 🙂 ked som chodila do prace večer som všetko vyridila dlažky umyla riad odpratala a ked som prišla tak ako keby som nič neurobila 😒
mala je zlatunka spinkala od poljedne do štvrtej ale prsnik my velmi nechce pricucne sa az ked je velky hladoš 😢
Henri tak parada stym vašim psikom aj som sa usmiala aspon kus si my zlepšila naladu 🙂
fb ja som sa tam prihlasila ale viac tomu nerozumiem ako dalej poradte pa

bibka333
6. máj 2009

fibi ty si expertka maly aspon buvkal 🙂 a zlatunky ked neplačkal a vaha, dlžka supiš 🙂

phoebe003
6. máj 2009

bibi vid 😀

tak holky můžu hrdě říct,že mám uklizeno:o)))) vyluxováno,vytřeno,prádlo vyprané,pověšené,druhé v pračce,nábytek mám přetřený prontem,pokojíček uklizený,večeři dělá mamka,palačinky s tvarohem hmmmmmmmm,jsou superrrrrrrrrrrrrrrr,koupelna vyčištěná,jsem happy a jdu koupattttttttttttttt 😵

bibka333
6. máj 2009

fibi šikulka a palacinky mnamky zajtra urobim na obed 🙂 diky za radu

evitkamalicka
6. máj 2009

henri pani to sa teda aj zapotis kym umyjes tych 90 m stvorcovych

henri001
6. máj 2009

evit no mi hovor ...mame uz 3 stroj n podlahu , secky su naprd ...naj naj je cista voda studena a handra na metle ...mame podlahove kurenie, vsetko ine nam robi cmuhy na zemi 😠 😀 mali sme aj pani na upratovanie, ale jak tu mam maminu, tak sme ju zrusili...nie je nad sukromie 😉

phoebe003
6. máj 2009

achojky hoky,děti jsou uloženééééééé,matka je zničenááááááá a nas...áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

mihanka
6. máj 2009

to by bola paaaaaarty v henri obyvke... 😀

bibka, zachvilku si tam ako doma... 😉

katkaza
6. máj 2009

ahoj
aj v žiline je hnusné počasie...
my sme dnes chodili celý deň po nákupoch,lebo otec oslavuje v sobotu 50...takže žúrkujeme 🙂
poobede sme mali ešte návštevu,dve sestričky 2 roky a rok a Kajka mi normalne o siedmej odpadla od únavy...sa strašne tešila z báb,normálne mi je ľúto,že s ňou nechodievam medzi deti...takže ak budete niekto v za,tak nás prídite pozrieť 😉 inak my máme iba dvojizbový byt a stále neporiadok,ja by som chcela rd,lebo sa mi zdá,že tam sa to akosi "stratí"...my máme veci všade...

luciabah
6. máj 2009

henri, zlaticko, taku obyvacku v dobrom zavidim, lebo je to krasny priestor, aj sestra ma obrovsky byt... teda spojili 3 dohromady a teraz z jedneho je len obyvacka a ma cca 80 m stvor.... no proste nadhera, ja mam strasne rada velke priestory a vzdusne a svetle 😀 😀 😀

no a inak som si primalovala certa, ked sme hovorili o upratovani. cez vikend mame brigadu, teda chlapi maju, idu na pozemok robit novy plot a pride mi svokra, ale dala matkovi podmienku, ze jej musim dat nieco robit. tak som mu povedala, ze som si myslela, ze chce prist kvoli gretke, ved je to jej vnucka a ze jej urcite nedam ani umyvat podlahu a ani zehlit a ak si myslim, ze mame neporiadok, tak nech si trhne nohou. dokelu, to ze jej syncek je rozmaznany lenivy fagan to nevadi, ale ze ja hned nepovysavam, ked sa nasmeti, tak to je hriech 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

idem varit, lebo zajtra su s malou chlapi a aby nieco jedli. a potom idem vysavat a zametat.

a mame nove plienkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 huraaaaaaaa

luciabah
6. máj 2009

katka... nestrati sa ti v rd nic, iba sa hromadi 😀 😀 😀 😀 😀

phoebe003
6. máj 2009

holky mám dost.... kdo dal na FB ten stupidní test? se tu řežu,že padám ze židle.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilyk
6. máj 2009

ahojte 😉
u nas sa tiez uz spinka,ja robim toustiky.
Henri ja sa kazdy druhy den pozeram na to kraasne jazierko co mate pred domom a vzdy si tak povzdychnem a vidim sa tam ako tam lezim na lehatku z vylozenymi nohami...samozrejme ma to vzdy potesi..no a potom sa vratim do reality 😀

phoebe003
6. máj 2009

že prej růžový poník co serie duhu a ak chcem,tak treba dve 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

phoebe003
6. máj 2009

hele já se v tom FB nevyznám...něco to pomne chce,prej mi tam někdo posílá kiss,nebo co a mám tam nějakejch 9 message a mluví to na mne anglicky a já anglicky neumím 😒 😀 jo message a kiss vím co je,ale nevím,jak se do toho mám dostattttttttttttttttttt

simona161
6. máj 2009

ahooojte, som vas dnes zanedbavala, ale zato sa mi podarilo dat nejake videa na youtube, tak kto chce, kuknite:

https://www.youtube.com/watch?v=Tl0dSQjkBVQ


https://www.youtube.com/watch?v=vkJIoQI9OzA


https://www.youtube.com/watch?v=iBjrBpK2v7I


https://www.youtube.com/watch?v=2IirrtF7gRE


su z fotaku a telefonu, takze kvalita nic moc ☹ poziciam si kameru od otca a bude to lepsie 🙂

simona161
6. máj 2009

phoebs, z toho si nic nerob, ja som na FB dlho a tiez obcas z toho vsetkeho maturujem ☹
a k dnes preberanym temam - my sme v dome a nikdy by som si asi v panelaku nezvykla, mame velky dvor, zahradu, kusok za domom les a vodu a kazdy den som vonku, obleciem maleho a kavu si vypijem vonku na hojdacke (na zahradnej hojdacke, veeelkej) ...

simona161
6. máj 2009

ale dodatok - furt je tu bordel, hoci kazdy den makam, upratujem ale potom zase rezignujem, ja uz si nepamatam, kedy by som povedala, ze mam upratane 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre