Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
11. máj 2009

slavka mala je podarena a zlatulinka 😀 vyčarila my usmev na tvary 🙂
no a Fotosretko isla by som ale nemam ako 😢
luci aj tvoja mala je zlatunka 🙂 vlasne všetky mame krasne a zlate detičky 🙂

mihanka
11. máj 2009

aj simi je spotena v tomto kociku... ale iba ked je teplo tieto dni... 😒

lubka misko je betaaar... 😀 ja simonke nechavam taketo veci na hranie v pohode, vsak len raz ju najdem s otvorenym vigantolom... 😕 😅 😅

dobru noc maminky... nech oktobrovcata krasne buvaju 😉

question
11. máj 2009

mih hej pre henryho oblecek bielo modry lanovy...
inak ku kocikom... ten chicco co ma luci v albumiku a co spominate to su lahke golfky,vsak? ja mam teutonku,ako kocuk super,ale mozno by sa zislo aj nieco lahsie.. ale zatial neriesim sa vytesujem este z teutonky 😉

lubka78
11. máj 2009

tak vy ste este tu 😉 som vas odhalila 😅 😀

bibka333
11. máj 2009

a ked kočiky ja mam atlantik a som spokojna len ked ideme na nastevu do činžaku tak sa nam nezmesti do vytahu tak je zavrety v kočikarni alebo v pivnici a golfky chcem aj ja ale neviem kedy na zimu si necham ešte atlantik

lubka78
11. máj 2009

mihan....no Misko to je riadne cislo..cakam co to bude najblizsie, lebo oci nespusti z Filipa..som zvedava, co od neho zase pochyti 😉

lubka78
11. máj 2009

bibka...drzim palce Jarke, aby ju prijali...hadam sa postasti 😉 🙂

lubka78
11. máj 2009

ale uz naozaj idem.....tak vsetkym dobru noc a pekne snicky 🙂 🙂 🙂

bibka333
11. máj 2009

lubka ja si mysli ze ani nie hlasilo sa vela deti ona si vybrala odbor farmaceuticky laborant a nechcela nic ine ja som jej vravela nech ide aj za zdravotneho laboranta a ona nie tam by ju zobrali 😒

bibka333
11. máj 2009

lubi si zlatko potesilo ma to 🙂

luciabah
11. máj 2009

babule, zelam dobru noc.
henri a je mi luto vasho dedka, ale hlavne ze je vsetko o.k a je v poriadku.

a este na zasmiatie... nas ocinko je dnes v sluzbe a na veceru si krajal rozky a pri tom si zarezal do ruky a ma tam 3 stehy... este ze to bola vedlajsia ordinacia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciabah
11. máj 2009

bibka a dakujem za pochvalu

inak dovol jarke nech ide za svojim cielom. ja som chcela byt strasne dr., teda celu strednu som to brala ako automatizmus a potom ked sa davali prihlasky, tak ma nasi nejako prehovorili na manazment a ekonomiku a nakoniec som aj tak vyzstudovala, co som chcela. a stalo ma to jeden rok hadok s mojim ocinom. bohuzial ale teraz sme spokojni obaja 😉

bibka333
11. máj 2009

luci tak ty si dr? a v ako odbore

bibka333
11. máj 2009

tak dobru noc idem hajkat

silvinka
11. máj 2009

zenske ukecane ako vas mam citat ked tolko popisete ..... dohodnite sa na tom stretku medzi sebou ale ai to chcete na vikend ze ?

najblizsi volny vikend mam 30.5 ale to vas rovno upozornujem ze potom idem na dovcu takze kfotkam upravam a posielaniu sa dostanem najskor zac. jula ;))) alebo stretko mozeme dat na prvy julovy vikend
ak by ste chceli uprostred tyzdna nie je problem len mi dajte vediet kedy ci tam nemam nieco ine

dnes som popridavala aktualne fotky na facebook baby takze zdravim vsetky co nemaju co v oktobrovkach robit a link na fotkyhttp://www.facebook.com/photo.php?pid=368445&l=...

silvinka
11. máj 2009

a ma napadlo ved s vami mozem aj na nedelu dohadovat stretko , nedele mam vsetky volne 😀

bora8
12. máj 2009

dobré ráno, dnes som prvá???? asi preto že som doma a nie v práci..... 😉 to vás potom nestíham ani dočítať.... dnes idem ja na kontrolu ku kožnej a s malou ku kardiologovi..... tak držte päste...... 😉 ale myslím, že by všetko malo byť ok - teda aspoň mám taký pocit.....

silvi - ako inak - fotky sú úžasné 😵 😵 😵

question
12. máj 2009

dobre ranko prajem..
silvi ja sa viem dostat len k jednej foto.... 😖 poslala som zioadost o prijatie 🙂
bora dnes nepracujes? tak si to uzi s Luckou..aj ked po doktoroch...uvidis,bude to dobreeeeee 😉

silvinka
12. máj 2009
evitkamalicka
12. máj 2009

Dobre ranecko mamulky

aku ste mali noc? my sme mali vcera poradnu a vsetko v poriadku a idu nam horne dvojky obidve, takze co nevidiet budeme mat 6 zubkov 🙂

mihanka
12. máj 2009

ahojte...
silvinka fotos krasne... no kto zorganizuje v ba foto stretko? 😀

my noc ako vzdy, teda este trosku horsie, to ze vstavala okolo 5 po vstavani kazde 2 hodiny... 😖
teraz tu uz mrauci a hryzie Tea, tak idem... 😉

vsetko naj naj Mathewovi a Oliverovi.. 😉

evitkamalicka
12. máj 2009

ozaj a vsetko najlepsie oslavencom 😵

question
12. máj 2009

sillvi teraz mi to ukazalo cely album..ale uz si si ma pridala,tak neviem 😉 do tej NR sa nechystas???
mne je jedno kedy stretko sa prisposobim..teda okrem prveho junoveho...to budem asi oslavovat okruhliny 😝
juuj mih ved preto som sa aj ja pytala,ci niektoremaminy davaju kasu na noc,aby dietatko lepsie spalo,bo ja som omnoho viac unavena z amandy ako ked bola malinka..teraz vstavava od 3 do 5 krat za noc 😒
vsetko naj mattymu aj oliverkovi 😉
evit,super ze je vsetko ako ma byt 😉

evitkamalicka
12. máj 2009

ques ja davam kasu na noc

question
12. máj 2009

evit a mliecnu alebo nemliecnu? mne doki povedala,ze mam davat nemliecnu..a neviem akuuu.. bo amanda bude mozno alergicka tak preto.. a aj tak si neviem predstavit ako davat mliecnu..tolko mlieka nebudem mat ze aj na kasu aj potom papat a umele davat nechcem...

emaso
12. máj 2009

cafte 😉
v prvom rade vsetko naj naj oslavencom 🙂

ques ja kase na noc nedavam,mi spime fajn,ale co som tak sondovala,tak nejaky extra efekt to nema,dnes uz su ine kase,lahsie stravitelne,nie ako kedysi gris-to ked dieta vypilo tak malo asi co robit aby do rana stravilo 😀

teda aby som upresnila,fajn spime v noci,cez den tak vselijak,na lufte alebo ked pri nej lezim tak aj 2-3 hodky,inak take 15-minutovky 😖

silvi ja by som veeeeeeelmi chcela fotos od teba,zial si priliz daleko ☹ ☹ ☹

lubka78
12. máj 2009

dobre ranko 😉
vsetko naj oslavencom..Mathymu aj Oliverkovi 😵
ques...ja som davala Filipovi zo zaciatku nemliecne....a mala som dost mlieka...zacala som tusim ryzovou a mne sa velmi osvedcili sunarky....tie su fajn aj mliecne 😉

evitkamalicka
12. máj 2009

ques ja davam mliecnu ta sa zaraba s vodou a nemliecna sa zaraba s MM alebo UM pokial viem

lubka78
12. máj 2009

ja som nechcela tiez davat ine mlieko, preto som davala nemliecne kase zo zaciatku, a asi od roka som davala aj mliecne.....to sa zaraba iba s vodou, tak je to jednoduchsie 😉

em....tak si urobte vylet 😉

my sme teraz v noci horsie spali...troska pokasliaval, este ma aj trosku sopliky, tak dufam, ze sa to nezhorsi 😒

question
12. máj 2009

diky babule...mozno nieco vymyslim..ale stale odolavam..a vam deturence stale pekne prespia aj ked na vecer maju len mm ????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre