Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

evitkamalicka
12. máj 2009

my papame sem tam sunarku, ale vacsinou babylove z DM, tie nam chutia najviac

mihanka
12. máj 2009

selinka, dakujeeeeeeeeeeem... ta je naaaaaaadhernaaaaaa.... 😵
simi uz odkvacla kedze rano skoro vstavala, potom jej vyskusam...

quest, henri tak sa tesime na foto, aky fesi bude Henry... 😵

lubka78
12. máj 2009

ques...spime kedy ako, ale este sa nechystam na kasu....vacsinou sa budi 1-2x v noci, niekedy aj 4-5x ako teraz...ale pri Filipovi som mala presne taku skusenost, ze aj ked papal kasu neprespal celu noc....ani sa nebudil menej 😉

flow333
autor
12. máj 2009

dobre ranko maminky....po prve vsetko naj naj nasmu zenichovi Matymu.... a aj Oliverkovi,,,,k 7ke... 😀 😀 😀
inak vcera poradna...hotova katastrofa...vaha dlzka ok, prikrmi ok, komunikativna vsetko...len teraz ma taky zvyk, ze ked vidi niekoho cudzieho, tak si tak sklopi hlavku a diva sa zo spodu...a dr, co ta hlava...a ja hovorim, ze robi to vtedy a vtedy, alebo ked je unavena, alebo ked sa nudi....no to ste mali pocut...to je urcite nieco zle, pojdete na neurologiu...taku prastenu DR ako na neuro som este nezazila, ona by sa mala liecit asi....suslava, skulava, ze som nevedela kam pozera....no tak som ju vyzliekla, zacala sa krutit, dvihat,, hrat s tymi hrackami co tam mala az kym ju nezbadala....akonahle si uvedomila, ze tam je dr, sup hlava do kriva a cely cas uprene na nu a ona, ooooooooo to neviem co je, reaguje na vsetko normalne, vsetko standardne, loen ta hlava, tak to uz ked ja neviem co to moze byt musime urobit vsetky vysetrenia, takze dnes ideme na ocne, na vysetrenie ocneho pozadia....co jej robili v porodnici...ale ideme...a chce jej robit EMG,EEG a neviem co vsetko este....EEG jej nedam spravit v ziadnom pripade....asi sa s nou pohadam, lebo viete mamicka dostane inekciu, uspime ju a az potom ju budeme moct vysetrit...tak mne nikto dieta na ambulancii uspavat nebude... 😢 😢 😢 v ziadnom pripade...takze zase som zosokovana az az...keby povedala, skusime cvicenie a uvidime....ale ona to aj tak nerobi vzdy...takze neviem neviem neviem nechapem tomu...no asi som to trosku prehnala s pisanim ale musim sa zdoverit 😒

lilyk
12. máj 2009

flow my sme boli s Majkom na EEG a ziadna injekcia nebola 😕 drzala som ho na rukach 😉

silvinka
12. máj 2009

ahojte

my uz davame tiez kasu na noc a odkedy ju papa a potom sa este po kupani dorazi mm tak spi celu noc v horsom pripade 1x za noc je hore 🙂 ale to mu muz ide dat caj a je klud do rana
ja som sa trapila lyzickou ale ako sme boli v nemocke dala som do flase a za dve minuty bol najedeny bez hnevu a trapenia lyzickou , papame nutrilon ryzovu ta mu chuti najviac , a zbodne tak 150 a potom este mm

zuby u nas ziadne :( ale aspon nekuse 🙂 dnes som mala rano budicek som zaspala pri nom rano a zrazu bolest ako slak a maly sa nacucol v neskutocnej polohe len netrafil bradavku a tahaaaaaaaaaaal a boleloooooo 🙂))

ques ta nr padla mala som tam ist fotit svadbu ale nakoniec som to zrusila takze ak pojdem do nr tak len ako vylet ato najskor zac. jula 🙂 ale urcite sa ozvem

em :( skoda veru ale ta baba v ke tiez dobre foti nemyslis ?

flow333
autor
12. máj 2009

lilyk, ved to, aj mne to je divne..nikde co som sa pytala ani na googli ked som hladala som sa s takym nestretla...dam jej to spravit ale bez inekcie....s inekciou v ziadnom pripade...

flow333
autor
12. máj 2009

silvi, suhlasim s foto stretkom, ale to by sme si museli dopredu dohodnut....zabookovat letenku, a prisla by som s malou...mozno by som presvedcila aj Andre s Matym

emaso
12. máj 2009

silvi ktora baba?nepostrehla som 😔

este ma napadlo ze mozno sa ani nebudia na hlad,nie?uviedla by som aj priklady z okolia,ale zas dostanem sprda 😀

flow333
autor
12. máj 2009

ema, mne raz dala silvika kontakt na jednu kamosku...

question
12. máj 2009

flow..juuuj tak to ti teda nezavidim..vysetrenia kade tade...ale ved doki nebrala na vedomie,ze sa mozno len hanbi??? 😕
silvi..no jasne ked nejdes tak nejdes..neva 😉 snad sa uvidime u teba na foto 😉
inak ja som zacala davat prevarenu lucku aby sa naucila pit z flasky,ale nedama cumel,ale ten sosacik..ale premyslam,ze vyskusam len poharik 😉
inak aky cajiky sa davaju mimi??ale nechcem sladke granulovane..poradte

flow333
autor
12. máj 2009

ques...inak tak to presne vyzera, ako zahambena, taka ustrachana nesvoja....lebo niekto povie, ze nepozna ludi, ze jej to je jedno, ale nie je to tak...napr....pride niekto cudzi, koho vidi malo, postarka atd, tak to robi...a zbada susedu, co s nou od narodenia rozprava tak vspriamena ako sviecka s nou rozprava, tesi sa...

http://www.terezaphoto.sk/podstranky/kontakt.html

ema to je ten link

silvinka
12. máj 2009

quest ja som davala fenikloy ale ten nechcel teraz mu davam taky ako ty nechces davat jablkovo medovkovy ale velmi slabunky a ten pijde 2-3 flase /130ml /

flow333
autor
12. máj 2009

ques.. ja davam obycajna pigi cierny, ale to len sacok dnu a von, uplne slaby, zafarbenu vodu....to mi poradili este v porodnici..a dobre

mihanka
12. máj 2009

silvinka a kde idete na dovolo?? 😵
tak niektoru nedelu maminky, co poviete? 🙂

flow, nedaj sa... a to sa pozera tak ze sa akoze hanbi?? 😕

evitkamalicka
12. máj 2009

ja sa priznam, ze davam tiez granulovany a momentalne Hami malinovy 😅

flow333
autor
12. máj 2009

mihan ano presne tak, ako keby sa hambila,

flow333
autor
12. máj 2009

spusti hlavu akoze tu nie je a oci dohora....potmehutsky

mihanka
12. máj 2009

ques ja davam tiez granulovany, ale malicko, ale velmi nechce momentalne vypije tak 50-60 za den...

lubka78
12. máj 2009

em...z mojej skusenosti sa tiez deti v urcitom veku uz nebudia na hlad...asi chcu len skontrolovat, ci je niekto pri nich 😵 😀 ...a preco by si dostala sprda? 😉

flow...ani ja tomu nerozumiem, preco vas hned takto....EEG sa vacsinou robi bez uspatia, ale nie su z toho take objektivne vysledky....preto ak niekto chce uplne objektivne zhodnotit, ci tam naozaj nic nie je, tak sa to robi s uspanim 😒

flow333
autor
12. máj 2009

tak my vypijeme max 40caju...nie je jeho fanusik ale zvykam ju kvoli letu... 😉 inak ta dr ma este dorazila, sa pyta, ako spinka a ja, ze na chrbatiku, ale aj na boku, ze si to strieda...tak to je zle, na boku nesmie spat...a ja a to mam ako spravit, aby tak nespala, co ju mam priviazat? a ona vysvetlite jej to...no nie je p... 😎 ved keby jej bolo zle tak tak asi nelezi???

lubka78
12. máj 2009

tak ktoru nedelu mate cas?...mne by s kludom vyhovovala aj ta najblizsia 😉

flow333
autor
12. máj 2009

lubi dobre, ale kvoli takemuto pohladu EEG? nevie, co to je, tak robit z nej pokusneho zajaca chcu ci co??? vies to je tak, lekar ti najde aj to, co ti neni ☹

flow333
autor
12. máj 2009

a este som zabudla...robila jej UTZ hlavicky a v poriadku

lubka78
12. máj 2009

flow...to co je za dr.? ja by som hned isla k inej, sak by ma z nej trafilo....ja som tak vymenila viac lekarov..uz teraz som mimo z toho, co pises a keby som tam bola, neviem, neviem 😠

emaso
12. máj 2009

flow neboj,nas tiez naplasili na neuro,este pri Samkovi,tiez bola Dr.strasne neprijemna,akoze empatia 0 bodov,to by bolo na dlhe rozpisovanie,napr.skonstatovala ze ma slabsie nozky,treba cvicit,pre istotu sme isli na rehabku do KE,vies,v Saci,tam povedali ze nohy ma OK,mozno trosku slabsie brusko,a ked sme prisli na o tyzden,akoze ukatzat dalsie cviky tak bol iny Dr.a ze nic slabe,netreba cvicit,to ma tak nas...lo,chapes,ja preplasena jak oneeeee,nechali sme na prirodu a ziadny problem 😉 ale urcite treba pobehat vysetrenia,pre istotu

inac ta neuro-Dr.uz je tamhore,normalne ju porazilo

a dik za link

evitkamalicka
12. máj 2009

vidim, ze takmer vsetky neurologicky su slahnute, aj my mame taku a preto uz k nej nechodime

emaso
12. máj 2009

ques Hipp ma aj taky cajik v prasku,nedosladzovany,mam vyskusany 😉

flow333
autor
12. máj 2009

lubi tak co to je za dr netusim ale myslin, ze vo stvrtok rano jej nalozim, lebo uspat ju nenecham, takze sa asi povadime a pojdem inam....

mihanka
12. máj 2009

aj simi spi naboku a na chrbatiku... aj ti povedala dovod, preco nema tak spat? co je na tom zle? ved sa od narodenia maju miminka polohovat... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre