Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
20. máj 2009

tak otvor ten link co som dala...das na koce a tam je vsetko co maju k beecku... 27,27eur....

flow333
autor
20. máj 2009

samozrejme +postovne, ale sa podelime

andre
20. máj 2009

neviem to nájsť, daj mi presnú linku na to

som našla dakde inde že 50 libier stojí

flow333
autor
20. máj 2009

nejde dat presnu linku.....stale hodi len zakladnu stranku...ta ponavigujem

andre
20. máj 2009

už mám 😉

flow333
autor
20. máj 2009

takze prams and pushchairs, dalej bugaboo strollers, bugaboo bee

flow333
autor
20. máj 2009

sikovna...vidis? a mas nahradne strechy v 6tich farbach...

andre
20. máj 2009

som myslela že píšeš že strecha stojí 355 L. 😀

andre
20. máj 2009

počuj nemáš tipa na dajakú tašečku k tomu, asik čiernu by som chcela... lebože tá origi je o ničom vraj 😒

flow333
autor
20. máj 2009

kociar stoji 355libier....asi ho tu objednam....aj strechu....a tasku ne, draha je....a pozrem v kike, tam maju tasky ale neviem ci aj ciernu som to nejak neriesila...nemas foto?

andre
20. máj 2009

koľko to je E. ?

aké foto ?

flow333
autor
20. máj 2009

402 eur...foto kociara

bianca
20. máj 2009

ques s vlockamy opatrne koli koli lepku

henri mam doma zaujimavy clanok o veg.detoch ale by ta to nasr...tak nepisem.

idem docitat zbytok bo som zostala na str.120

andre
20. máj 2009

poštovné je tam koľko ?

nemám... treba ? 🙂

nazdar bia, čo nové ? 😉

flow333
autor
20. máj 2009

vyrob a posli...

andre
20. máj 2009

daj sa na skype pošlem ti

bianca
20. máj 2009

andre caf.Nic nove myslim

date si dakto chleba vo vajicku a granko?

henri001
20. máj 2009

Bianca viem aky ludia pisu take clanky ...a okrem ineho princatko bude papkat rybky a obcasneake to bio kuriatko, takze ziadne strachy 😉

andre
20. máj 2009

jooo, chleba berem, granko až tak za hoďku 😀

henri001
20. máj 2009

inak ta hrubica je asi pozostatok degespisania 😀
bianca inak najst clanok ktory kvitoval vegetarianstvu, to je vyzva, proti nemu nema problema 😅
andy , flow tesim tesim na bee stretko 😵 😵

bianca
20. máj 2009

henri no to bol clanok s casopisu ktr.bezny smrtelnik necita a pisu tam same kapacity.Len daj princatku biokura aby bol silny a zdravucky

andre ja s grankom dost ryskujem bo ja mlieko nemozem ale raz za cas si dam a potom sa idem....

andre
20. máj 2009

mamky idem off, bo drahý tu bude tvoriť dajaké papééére ... večer sa ale vypýtal na pivko a krídelká, tak budem tu ... pá všetkým 😉

bianca
20. máj 2009

andre pa a chod aj ty na pivo.Barca uz bola dva krat 😀 😀 😀

mihanka
20. máj 2009

ahojte...
ja som bola u nasich a riesim riedky pripad s castym behanim... 😖 dost ma boli brucho... idem vas docitat...

henri001
20. máj 2009

kapacity a vsetci su proti vegetarianstvu ? ..vies co ten detsky lekar bol primarom v krci velmi dlho a povazuju ho za kapacitu hrubeho kalibru a ja som od neho odisla a nebola som sama ...a ked som to povedala mojmu porodnikovi, ktori je tiez kapacita, povedal ze sa mi nedivi ...verim ze to myslis dobre , ale toto je jak boj s veternymi mlynami , osobne som pod dohladom dr, ktory je vegetarian, takze som spokojna ...a mozno ked budem znova tehu dostanem chut na klobasu ...kto vie co bude 🙂

henri001
20. máj 2009

mihanka 😨 laska moja...stara sa o teba matko ? nech to rychlo rychlo prejde 😅 😉

bianca
20. máj 2009

mihan juj to poznam.Nemas doma neake probiotika?

ina inak decka varite prckom este stale v kojeneckej vode?Lebo ja ano ale planujem s tym seknut.Za mame za 5 dni 8 mesiacov.Jezisi to ubehlo.Ani sa mi verit nechce

mihanka
20. máj 2009

stara sa o mna uvaril mi dubovy cajos... aj o malu, bo som vyflus... 😉
ale musim ist na postu a on ide na trening, hadam sa po ceste nepototo... 😀 moja chyba, som jedla u nasich vyprazany syr a tatarku... fujky tu som si mohla odpustit, ale nemali nasi jogurt...

mrzi ma ze princatko je chore... chudatko soplikave, posielame pusinky nech je co najskor zdravy...

je to tak i onak s tym vegetarianstvom, ja to obdivujem na jednej strane, lebo to nie je celkom o tom, ze nechcem jest masko, ale o pristupe k sebe a zdravom stravovani celkovo - teda ak to takto niekto berie, ale zase podla mna to masko je pre deti asi nevyhnutne pre ich vyvoj, obsahuje neviem co, co nic ine, dobre som to vysvetlila?? 😀

mihanka
20. máj 2009

bian, mam dobre probiotika, mercy horku coko... 😀

bianca
20. máj 2009

hej decka som dala malej prave 1x vlasatu babiku a tak sa jej tesi ze ju normalne hladka.Vcera u dr mali taku tu velku co mala asi kazda z nas a neskutocne sa z nou rozpravala.Asi jej pojdem taku kupit i ked je len trosku mensia ako barca

inka dnes ju musim pochvalit ze spapala konecne aspon malu ovocnu vyzivku.Jablko-banan.Inak nechce nic.Ani varene ani kupovane ovocie iba zeleninu a maso.To spraska aj 250-300 ml

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre