Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
1. jún 2009

lubik, hura, ze len u nas nie je blazinec 😀 musim mu ist dat jest, lebo uz sa tu zaluje ... ale potesila si ma 😀 sorry 😉

henri001
1. jún 2009

ques my sme nepouzivali ziadne lieky ...len morsku vodicku pred odsavanim ...drzim palceky nech to coskoro prejde, amandicka zlatunka nech je zdrava 😉

mimusik
1. jún 2009

Neviem či bude až tak dobre ako doteraz, myslím so mnou, ten strach... veľmi si však prajem, aby sa v ohrození života už nikdy viac neocitla. Doteraz som na ňu striehla viac než dosť, no teraz už ju z očí nespustím.
Simona - paplónik ani dečku už používať nebudeme, dnes ideme kúpiť spací vak. Už to nikdy nikdy nikdy nechcem zažiť, radšej nech je nespavko, ale toto je naozaj silné kafe. Tak dlho sme na ňu čakali a tak rýchlo by sme o ňu prišli... A v piatok ideme pre istotu na kardio skontrolovať srdiečko, aj keď sme tam boli nedávno.

henri001
1. jún 2009

simi tak daj dudlik miesto prsa a to drzani napevno naozaj pomaha ,( nie celou silou, ale tak, aby mal obmadzeny pohyb , zafixovat nozicky aj ruky ...na zac bude plackat a snazit sa vyslobodit 😀 ) aj to pohojdavanie ...(mam to z knizky nestastnejsi miminko v okoli a nieco z kdyz dite nechce spat)

lubik9
1. jún 2009

sim..ale mna to vobec netesi 😠 ..no ale pezeram sa na to aj z inej stranky..aspon nie som sama a ak sa tesim s tebou 😀 😀

lilyk
1. jún 2009

ahojte 😉
Adamkovi prajeme vsetko naj k 8 mesiacikom 🙂
Mimusik mam slzy v ociach, esteze to dobre dopadlo 😉 My nic v postielke nemame, len spaci vak, moje deti nic ine nechcu vsetko vyhadzu alebo ich to nezaujma, takze nic okrem Tomika,Majka a vaku tam lezi.
ja som dovarila kuracie na cibulke na prirodno do zemliky a papam.

henri001
1. jún 2009

mimusik , a neslo by to ist k dr u dnes 😨 ☹

question
1. jún 2009

henri tusim si aj ja musim precitat tie knizky 😝 my so zaspavanim cez den problem nemame aj terazto bolo do 5 minut..zati vecer ..no katastrooofa...
henri inak ja mam v aute na sedackach aj take male vysacky ze isofix... 😉
mimus a radsej chodte... cim skor tym lepsie,aj ked urcite bude dobre..
a aby som nezabudla vsetkym detickam vsecicko naj k dnesnemu MDD a velkym maminkam tiez 😉 (niektore dozivotne oslavuju s detmi ) 😝 😀 😝 😀

silvinka
1. jún 2009

ahojte konecne minutka ticha a kludu

v sobotu bolo super, lubka je take mile ukecane ziena a jej misak je neskutocny sikulko 🙂 filipkove najcastejsie slovicko bolo v mojej pritomnosti nie ale on to tak milo povie ze na neho by som sa nehnevala nie ako ten nas hromotlcik lukasko 🙂))))))))))))))))))))))
skoda ze ste neprisli viacere ale zasa ani take komorne stretko nebolo zle kedze ja osobne vela ludi naraz nemusim 🙂))))))))))))

mimusik 😲 esteze to takto dopadlo , ja by som ale necakala a letela k dr. hned na druhy den s pribehom co sa stalo , neviem asi pojdem proti vsetkym ale podla mna toto z deky nemohlo byt, neviem aka deka to bola ale ked si lahnete pod deku myslim ze prepusta natolko vzduchu ze by k zaduseniu nemalo prist , ale nejdem tu robit dusnu atmosku to je len moj nazor, my by sme urcite vo vaku nemohli spat kedze miso chodi aj v spanku ale kazdopadne je to dobra alternativa mimus

silvinka
1. jún 2009

ano a vsetko naj k mdd

mimusik
1. jún 2009

henri, náš kardio je vol, pardon za výraz, ale keby si počula tie názory... naposledy som skoro vraždila, ale snažila som sa predýchať. Je to cca 40-nik s predpotopnými názormi. Na piatok je objednaná Kika, tak sa tam so Simonkou votriem, nech ju vyšetrí. U nás v roosweltke ordinuje už len tento 1, boli 2, tak idem pohľadať či niekto nepribudol, odkedy tu máme nové kardiocentrum.
A ďakujem vám za povzbudenie, ešte že sa mám komu vyrozprávať.

babofka
1. jún 2009

no ja kebyze dam prsnik do pusinky a oli neni hladny, tak skoncim s odkusnutou bradavkou (a to ma pritom len dva spodne zuby), posledny mesiac sa zabava tym, ze ma obcas kusne. auuuuuuuuuuu. niekedy mam stresy z kojenia. minule som mu dohovarala s vaznym nepristupnym tonom a on sa normalne rozplakal. 😖

henri001
1. jún 2009

mimusik tak cez selinku zisti co a ako a bezkaj do BA 😨
siska, aj ja si myslim ce dekou to nemohlo byt , ak to teda bola deka 😒

babofka
1. jún 2009

a isofix sa da do auta prirobit. je to len kus zeliezka. ci ?

henri001
1. jún 2009

babofka, aj henry si na zac 1-2 krat poplakal, ked som mu RAZNE dala najavo ze to boli, mal vtedy tiez len 2 zuby, ale naucil sa...teraz ma 8 a ani kus do bradavky 😀 zato do stehna ma vcera tak kusol, zr tiekla krv 😖

babofka
1. jún 2009

henri, to ste sa hrali ? alebo ta lubi az na spapani 😉

mimusik
1. jún 2009

silvi, tá deka je taká jemnučká, teplučká a hrozne príjemná na dotyk. Skúsila som pred chvíľou mať ju v 2-vrstve na hlave, lebo tak ňou bola prikrytá Simonka. Na začiatku OK, no po chvíli, keď som si pod ňou vydýchala vzduch, tak sa mi začalo dýchať podstatne ťažšie... u tak malých detičiek to však môže byť s tým dýchaním iné a možno problém nastal po oveľa kratšom čase.
Simonka mi teraz sladko spinká, nešli sme dnes ani von, poobede sa prevetráme v meste, keď pôjdeme po ten vak.
K tým spacím vakom, tie ktoré ich máte, máte tenší + hrubší, podľa toho aké je ročné obdobie? A na ramienka alebo s rukávmi?

henri001
1. jún 2009

asi ma tak luuubi 😀 😀 😀 sa jasil jasi a nevedel uz co urobit, tak sa mi stveral po nohe zrazu HAM 😅

😵 😵 😵 😵 😵 QUES NASA MILOVANA *****HAPPY BIRTHDAY******** 😵 😵 😵 😵 😵

lilyk
1. jún 2009

mimusik tenucky, maly je aj tak upoteny, tak musim davat tiez tenucke pyzamko, v byte je cca 26 stupnov 😉

babofka
1. jún 2009

cooo, ques ? vsetko naj !
spacaky...my mame hrubsi v zime a trolilinku tensi v lete. ale 8-mesacne mimco si na spacak bude mozno tazsie zvykat

silvinka
1. jún 2009

baby hadam ma lubka nedorazi hodila som nejake jej fotosy na fb http://www.facebook.com/album.php?aid=23679&id=...

lilyk
1. jún 2009

question aj my prajeme vsetko naj k 18t-ke, hlavne vela zdravicka, stasticka lasky 🙂

mimusik
1. jún 2009

Lilyk, my máme v byte max. 21 st. a v lete, keď je vonku riadne riadne horúco, tak max. 24-27 st., tak asi kúpime vaky 2.

question
1. jún 2009

jeje silvi super fotecky..ako vzdy 😉
juuj dakujeeeem uz mi teda tiahne na 40 😝 😀 😝 😀 ale mam aspon vyhovorku,ze ja stale oslavujem MDD aj ked teraz uz 30-ty krat 😀 😝

question
1. jún 2009

inak prave studujem tie autosedacky,nech sa uz konecne rozhodneme 😉

henri001
1. jún 2009

ques mne sa straaasne paci tato v multicolor prevedeni ..http://www.babyport.sk/index.php?page=shop.prod... zhanam ju v cechach, nie je, skusam tuto a ked nebude, idem urco do tej rommerky 😕
silvinka squeleeee fotecky 😵

question
1. jún 2009

henri ak som spravne pochopila,tak ma 5 poloh..co by bolo super..inak ja pred kupou urco pojdem odsusat do obchodu,aby som si tam malu polozila a az potom kupim..
ja som tiez za romerku zatial..ale teraz studujem,ze ktoru a ktory povrch..ale to budem musite vidiet asi nazivo....

babofka
1. jún 2009

ques, tak potom daj vediet, ktoru si vybrala. ja to budem riesit asi az v septembri (oliver je krpec)

lubka78
1. jún 2009

ahojte 😉
silvi, jasne, hned bezim do BA 😀 😀 😀
ADAMKOVI vsetko naj naj k 8 mesiacikom 😉
ques..tak vsetko naj naj k dnesnemu sviatku a nech ta vsetci posluchaju 😉
mimus....tak drzim palce, nech sa to neopakuje...a mala Simonka aj predtym nejake ine problemy?...a rychlo utekaj pre spaci vak 😉

A VSETKYM DETICKAM KRASNY DNESNY SVIATOK 😵 😵 😵

inak Misko stale teplotuje, ale teplota mu nevysla nad 38st. tak zatial som nic nedavala ☹ aj Filipko mal trochu problemy s najdolezitejsim muzskym organom, tak mame doma cisty lazaret ☹

lubka78
1. jún 2009

silvi....a zabudla som....dakujem 😉 s tebou fotit je parada, vlastne bolo super sa s tebou stretnut ....otvorena, priatelska, super fotografka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre