Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

silvinka
14. máj 2009

ano hned mu mozes volat

silvinka
14. máj 2009

jaaaaaaaaaaj ja som to poslala lilyk omylom sorry
este raz

lubka78
14. máj 2009

flow..no hroza.....najlepsie bude ked pojdes k inemu dr. a inak aj keby tam naozaj nieco bolo, tak sa to da aj inym sposobom vysvetlit a nie takto a mozno by si to aj ty lepsie prijala...a keby si chcela, mame znamu neurologicku v Levoci....daj vediet 😉
mihan..dakujem za MM 😉
evit..ja peciem zvycajne vzdy rovnaku...klasika piskotove cesto + klasika krem...mlieko+muka(puding)+maslo+cukor, poliata cokoladou 🙂

janka_pn
14. máj 2009

flow, my este necvicime, len ak by sa jej nespevnil chrbatik do cca 9teho mesiaca, tak pojdeme. ona neura nepovedala, ze vyslovene lozit, ale aspon akoze na vsetky 4 sa musi dat... a na nich by sa mala akoze dako pohupovat ci co. ale inak nasa asi o mesiac neskor hlavicku otacala, koniky pasla a az teraz sa zacala na brusko prevalovat, takze cca o mesiac pozadu podla tabuliek, takze je podla mna skratka len leniva a bude z nej skor intelektualka ako sportovec 😀 a ako som vravela tiez dava hlavu do jednej strany a akoby trosku dolu, ale nikto z toho ziadnu epi nerobi 😠 tie svaly su len este slabe a hotovo.

flow333
autor
14. máj 2009

silvi pan dr je poklad...psychicka podpora ako svina...opisala som mu vsetko a on hovori, ze zachvat by vylucil, pokial reaguje.....a EEG ma byt jednoznacne....nie, ze aj ked je negativne, tak moze tam nieco byt....ze ani 100%zdravy clovek nie je zdravy...mam mu malu natocit mobilom a poslat mailom, ze on sa na to pozre a skusi prebrat s inymi dr....dakujem

silvinka
14. máj 2009

flow nie je za co .... hlavne nech to k niecomu pomoze , drzim palceky

flow333
autor
14. máj 2009

inak tu na foto v pase ma tak hlavicku....

lilyk
14. máj 2009

juuj my sme papali inak by som ti to preposlala 😉
Mihanka presne ako hovoris normalne je ze "velka" to je ta hore na hlavicke zarasta okolo 1 roka, nam zarastla v 6 tyzdni ale su aj bocne fontanely takze hlavicka nam zatial krasne rastie 😉

silvinka
14. máj 2009

baby takze ak ma chcete na stretku tak definitivne u mna platne len dva datumy 30.5 a 31.5 alebo potom az po dovolenke

lubka78
14. máj 2009

noo, mne ten datum vyhovuje...aj aj 😉
flow...mne sa to nezda,ze by to bolo epi...moj synovec mal, ale to bol naozaj zachvat, ze odpadol 😒 tak drzim palce, nech to pomoze 😉

janka_pn
14. máj 2009

flow, uz som zvedava, ze co ti dr na to povie 🙂

emaso
14. máj 2009

ahojte 😉

flow tak vidis vsetko bude v poho 😉

inac co sa tyka otacania ta nemozem povedat zeby Ella bola z toho nejak v extaze ze sa vie pretocit 😒 neviem ci je leniva ci uz taka vychcana,ale ona sa otoci len ked fakt musi,napr.za hrackou,alebo ked ju nieco velmi zaujme tak sa otoci,alebo sa skusa poplazit 🙂 to ked si spomeniem na Samka v jej veku tak ten jak na to prisiel v kuse sebou plieskal tu a tam 😀 dodnes je taky "vritipierko" 🙂

a este k fontanele,my mame este dost velku,zda sa mi,je tu este niekto taky?pytam sa koli tomu ci davate viac Vigantolu v takom pripade,moj Dr.zatial neriesi 😕

lubka vsetko naj mm,nas tatik oslavoval 6.5. 🙂

tak sa pekne pofotte na stretku,nech sa mozem kochat 😉

a uz druhy den spi Ella naobed sama a celkom potiahne,tak asi sa uz znormalizovala,vlasttne obe baby teraz odfukuju...boze moj,to blahodarne ticho 😀

janka_pn
14. máj 2009

babulky a poradte mi, co mam robit, aby mi dieta prespalo v noci. kojim tusim aj 8x za noc, uz som z toho na prasky. ona ani tak nie je hladna, ale potrebuje dudku. cumel nesce, flasku nesce, postielku neeeeee, nist, len furt mnaaaa. pomoooooooooc.

janka_pn
14. máj 2009

a ete ma zaujima, ze tie co este kojite, tak ako casto a cim uz dokrmujete??????

emaso
14. máj 2009

janka vydrzat 😀

idem dat kafeeeeeee 😉

lubka78
14. máj 2009

em...dakujeme 🙂 ....tak aj tvojmu m vseko naj 😉
janka...aj my mame obcas taku noc....niekedy som z toho mimo, ale zatial prezivam.....teraz v noci bolo celkom dobre, bol hore iba asi 2x, ale dve noci predtym to bolo hrozne , ako pises mozno aj 8x bol hore 😅 😒
a krmime sa len zeleninkou zatial, lebo sa prikrmujeme este len 2.tyzden.....a papame mrkvicku, zemiacik, brokolicu, tekvicu, cuketu a postupne pridame karfiol, spenat, zelene fazulky a potom ovocie...jablko, banan 😉 v podstate sa drzime stranky, ktoru sem dala mihanka 🙂
http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...

janka_pn
14. máj 2009

tak ale nasa uz tak spava-nespava od narodenia 🙂

geveva
14. máj 2009

ahojky tak mám za sebou záhulk na břicho je už hrůza se na to dívat
jak se máte vy?

janka_pn
14. máj 2009

gev, ahoj, co je to zahulk? 😕 😅 moje je hrozne, tooolko koze naviac mi po porode zostalo 😔 😝

luciabah
14. máj 2009

flow... tak aj potom nasa gretka maepi, lebo podla foto viem co myslis a aj nasa babula to robi, ona to robi, napr. dnes som ju mala na rukach a len sme stali na chodbe a ona to urobila a aj pohlad mala ako popisujes, ale potom sme sa pohlia hned hlava hore a usmev na tvar. proste sa nudila, kym ja som sa hrabala v mojej taske. takze ziadne epi, mozno ta dr. mala epi ked ste u nej boli 😀 😀 😀 / serinkam si do vlastneho hniezda 😀 /

luciabah
14. máj 2009

a vysledky z reumat. v norme, dr. na mna hladela ako na hypochondricku matku, ale na otazku do kedy jej budu klbiky pukat neodpovedala ... teda, ked narastie tak prestanu... no a tak si predstavte nasu gretulku, ako chodi po byte a puka pri kazdom kroku... to ako tikanie krokodila v petrovi panovi...

idem si lahnut, som k.o, gretka este spinka

lubka78
14. máj 2009

aj my ideme spinkat 😵
stale prsi a prsi, uz toho mam po usi 😅

lubka78
14. máj 2009

keby prsat prestalo
lepsie by sa dychalo
isli by sme na prechadzku
lepsie by bolo tomu decku 😉

flow333
autor
14. máj 2009

lucka diky....aj ja si myslim a som presvedcena, ze jej nic nie je a hlavne zachvat sa neda ovplyvnit....a ona to spravi a ked zbada nieco ine dvihne hlavu a ide dalej.... 😠

flow333
autor
14. máj 2009

mamky tak toto vam musim napisat...teraz mi volal manzel, ze zhanal nejakeho ineho neuro doktora a zohnal prednostu cez znameho...a ten nas znami ma synovca, ktory ide tiez za tym prednostom, nakolko boli s nim na neuro a dr mu tleskla pred ocami a dieta nezareagovalo tak dr povedala, ze dieta je hluche 😠 ale na meno reaguje...hluche dieta...a najlepsie na koniec...ta tlieskajuca dr, je nasa epi dr...cize jej heslo je najst kazdemu dg....nechapem a som teraz z toho mierne zdesena, co to je za dr... 😖 😖 😖

andre
14. máj 2009

nazdar mamky 🙂

flow, no mňa šľahne 😀 to som si myslela že ja mám smolu na dr. s diagnózami, ale táto tvoja stroy to prekoná všetko človeče 😀 ... ty najprv som bola zhrozená jak som čítala a čítala, a teraz... no nedá mi 😀 😀 , je to pinda májová jak si napísala...
inak samozrejme to nepatrí tebe" 😀 " ... ja viem aký šoking to musel byť toto prežívať, aký stres a nervy, chvalabohu že ste za tým, iný dr. to porieši nič neboj, 😉
nám gastráčka povedala že refluc nemáme, že je na ústupe konkrétne a iná čo sme si našli tak že máme 3 až 4 z 5 bodovej stupnice... ak preskočím všetky medzivstupy, tak sme skončili na rehabke (dobrovoľne) a máme cvičiť vojtovku, 2 cviky... slabšie chrbtové svalstvo, následok refluxu, a vraj sme pozadu 2 mesiace lebo sa drobec netočí na chrbátik z bruška a mal by zrejme sedieť a štvornoťkovať... no čo ti poviem 😉

lubka78
14. máj 2009

flow....a to cez ten skulavy pohlad aj vie rozoznat, ako dieta reaguje? 😅 z takych dr. clovek ani nevie ci sa ma smiat, alebo plakat 😅 ..vykasli sa na to, vsak uz aj tak k nej nikdy nepojdes a potom sa len na tom zasmejes, aka je krava 😖

lubka78
14. máj 2009

flow...tak som aj ja teraz zvedava, ze co ti povie ten dr. na to, ale predpokladam, ze urcite to nebude taka dg aku stanovila ta skulava dr. 😉 a kedy tam idete?

lubka78
14. máj 2009

andre...no, aby si si stanovila dg. pomaly sama....tak drzim palce, aby to Matymu pomohlo, a urcite sa za chvilu bude pretacat jedna radost 😉

flow333
autor
14. máj 2009

no veruze nepojdem a som jej to aj povedala....ked sa spytala, ze co budeme robit, ked odmietam lieky ja jej na to...viem presne co budem robit....nikdy viac sem nepridem....

inak po tych vsetkych natriasaniach si grgla pred odchodom ale nic jej nevyslo a dr...no mate aj reflux, ale to som akoze prepocula bo by som ju ne len do p..i poslala ale jej aj jednu vrazila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre