Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

evitkamalicka
6. aug 2009

ahoj mamky

ako sa mate s pokladikmi?

flow333
autor
6. aug 2009

MAMKY Kosice.....zo stretka asi nic v takom pocasi....hm....a niikto sa ani neozval okrem luckykubisty...andre asi 80%....takze sa to asi rusi???hm?

question
6. aug 2009

flow..ved nohy ma mat po kom,ne? 😀 😝 aj amanda ma dlhe..ale slapy..tiez ma mat po kom 😀 😀
ahoj evit 😉

selina.liana
6. aug 2009

Andre povedz to lekarke za vyšetrenie nič nedás a budeš pokojnejsia.mne sa tiež nany pustí len keď je mimo neho inak zatiaľ nie klop klop ,ale môže byt ak máš monitor pod madracom amas ho z kokosoveho vlakna tak blbne ja som dala aj obyčajny madrac a spustal sa stále musela som dať podlozku priamo pod plachtu a je to ok len keď z nej cela odíde tak sa spustí hádam som pomohla

flow333
autor
6. aug 2009

seli aj ja mam kokosovy matrac....pod tym to moze blbnut????

phoebe003
6. aug 2009

Ahojky mmky, tam my jsmesi dneska o5 pospinkali až do půl 11 s Adámkem.Jsem polámaná a rozlámaná, ale zato Adam je čilej a usměvavej....

bianca
6. aug 2009

tak decka dalsie psycho noc za nami.Nanny alarmovala asi 4x.UZ som potom ako v tranze sedele pri postielke a cucala na malu.Lezala uplne na boku ale aj tak.10 mes. to nealarmovala a zrazu toto.Este sme uvazovali ci nie je slaba baterka.

o a este aby som nezabudla.MM vzal malu rano ked sa zobudila aby som si pospala a po 8 uz mi ju hodil do postele lebo nam doma vypukol mini poziar od el.zasuvky.No parada.

smardik
6. aug 2009

bia to je teda hrůza ty alarmy, my taky máme Nanny, malý je v rohu postýlku už dávno ale žádný zbytečný alarm nebyl, zkus dát nové baterky třeba to tím bude

flow333
autor
6. aug 2009

bia my sme menili baterky aspon 3x....skus test vyber malu a pocitaj za kolko zacne pipat....

luciakubista
6. aug 2009

ahoj kocky,
tak ja alarm nemam,ale pocujem kazdy elin vzdych,takze sa nevyspim stejne 🙂
s tym stretkom v pohode,sak sa uvidime v Larione 😉 .
pekny den, idem do optimi pokukat co nove v Ke.

phoebe003
6. aug 2009

bianca dobré psycho jsi měla....No a ještě ta zásuvka, to ouplně ideální stav 😒 No zkus jak navrhuje flow, a vyměnit baterky...

andre
6. aug 2009

séégra dorazila, ja móžem... tak ako ? rušíme či čo ? 😕

bianca
6. aug 2009

skusime este tie baterky ale je tu taky chaosss ze ani nemam ako kupit.Zajtra ideme na dovolenku.

inak my sme baterky od zaciatku este nemenili.Teraz mala spinka a je to v pohode.Uvidim co bude.

bora8
6. aug 2009

ahojte kočky, my nany ani nič podobné nemáme.... zatiaľ v pohode..... 🙂 ako sa inak máte????
ja som doma na dovolenke s oboma deťmi - tak si viete predstaviť tú dovolenku..... Jurko začal strašne žiarliť - už som mu včera musela dať na holú - to dostal po 1.x 😒 ale hádzal po nej hračky čo jej nechcel požičať a dohováranie nepomáhalo...... potom šiel do kúta.... no uvidím či to zabralo.....

malá tu okolo mňa lozí sem tam sa postaví a preručkuje ďalej inak je veľmi šikovná len sama si sadnúť zo stoja nevie.... tak vždy kričí ak chce dole, alebo sa zvalí ako mech zemiakov a potom je kriku.....

flow333
autor
6. aug 2009

andre ta asi rusime, bo lucka uz isla do optimy 😒

andre
6. aug 2009

aha 😒 no škoda, aj sa vyčasilo pekne

tak nič no, idem aj ja do optimy 😝 ... ps: to fakt, sestra chce pokukať dačo

phoebe003
6. aug 2009

ahojky kočk, mám uvařeno, uklizeno a jedu nakoupit!musíms e stavit u manžela pro penízky z výplaty a jde se utrácet:D 😀

bora. Nebij malého kvůli Lucince. Bude pak ještě zlejší, protože bude mít pocit, že je bit kvůli ní a bude jí ubližovat ještě víc, lepší je v klidu vysvětlit. Elišce jsem všechno vysětlila, že je Adámek maličkej a že mu to musí pujčit, že se jen podívá a zase vrátí a funguje to, a když začne být lakomá, tak jí to stačí vysvětlit a je to dobré, pak mu naopak dává na jednu hormadu všechny hračky a všechny mu ukazuje a je to v pohodě. Tím samozřejmně nechci nějak bojkotovat tvůj styl výchovy, to nee. 😕 Jen přidávám svůj názor. Pokud to vyzní nějak šptně, tak se omlouvám, myslím to dobře... 😔

andre
6. aug 2009

plán B ... a čo sobota ?? babenky košické

bora8
6. aug 2009

fíbí - fajn - takto sme fungovali dovčera, stále som mu vysvetlovala čo a ako, ale keď to nepomáhalo..... to nebola bitka za to že jej robil zle ale za to že neposlúchal a bol zákerný - lebo si počkal až zájdem za roh a potom pokračoval.... ono asi potreboval trocha na zadok, lebo už nevedel čo a ako a pritom sa nemôže sťažovať že by sme sa mu nevenovali.... celý deň som s ním bola na termálnom kúpalisku (o malú sa mi starala mamina), šantili sme sa, hrali, každý deň mu večer čítam rozprávku a stále mu hovorím že ho ľúbim.... ale proste toto bolo vyvrcholenie..... on do nás chce aby sme ju dali preč..., zavadzia mu a vadí, nič jej nechce požičať a jej hračky jej berie a kazí.... je dosť starý na to aby pochopil že takéto chovanie nie sme ochotní tolerovať..... 😉 nechcel to pochopiť (lebo inak chápe všetko a hneď)....

selina.liana
6. aug 2009

Flow ano problém je v tom madraci

bianca
6. aug 2009

bora mas to tazke.Asi to bude musiet prehrmiet lebo ako pises robite vsetko preto aby sa necitil odstrceny.Mozno si tym fakt musi prejst.Len chudak Lucka a ty.

inak poznam jeden hrozny pripad.Starsia dcera mojej kamosky stale cakala kym sa na chvilku vzdialia a hned maleho (mal par dni)vzala a hodila.Napr. z postele alebo z kocika.Bolo to hrozne.Ked sa jej nedarilo to tak ho aspon doskriabala.Vobec ju k malemu potom nesmohli pustit lebo hned po nom sla.

phoebe003
6. aug 2009

bora, aha, tak to je jiná. No tenhle problém já neznám. Eliška brášku miluje. dyž je u babičky, tak se pořád ptá co adámek a když ho vidí,tak ho objímá a pusinkuje a povídá si s ním a všechno mu vysvětlije tím jejím tříletým mozečkem. No je sladká. Také si s ní večer povídám a říkám, že jí mám mooooc ráda a že je to moje popelka a láska a zlatíčko a já nevím co všechno. Taky jí hodně zapojuju do péče o Adámka, například spadne mu dudlík,"Eliško jdi ho prosím bráškovi umýt" a ona jde a cítí se hodně důležitá, že pomáhá a že je to velká a šikovná holka. No já nevím, zkuste to s Jurkem, třeba to pomůže, když ho zapojíte. U nás to tak funguje na 1* 😵

phoebe003
6. aug 2009

bianca to je katastrofální. Kolik é holčičce bylo? já tohle díkybohu neznám, moje děti se mají "zatím" rády. Adm jak vidí Elišku, tak úsměv od ucha k uchu a Ela ho hned muchlá, div ho nedusí. No doufám, že jim to vydrží. Protože já jsem se s bratrem jednu dobu strašně prala. A pak jsme byli v puberte a byli jsme jak nejlepší kamarádi...Brácha je starší jak já o 2 roky

bianca
6. aug 2009

karol vtedy mala 3 roky

mihanka
6. aug 2009

ahojte...
vsetko naj dodatocne Blanke k 10 mesiacikom, ktore mala predvcerom a tiez vsetko naj k dnesnej 10 Sebinkovi... 😉

bora, drzim ti palce, snad to prejde, Jurko si asi zvykol na tvoju priazen na kupku a zabudol aj ze mate Lucku doma... 😅 😉

bian, to je hruza... to je fakt extrem... 😕

drzkajte sa maminky... 😉

phoebe003
6. aug 2009

bianca kristepane. To byla pěkná záškodnice a teď je jí kolik? už z toho vyrostla? snáší bráchu??? 😕

je a taky gratulujeme oslavencům...

bora8
6. aug 2009

fíbí - Jurko už je veľký a chalan u nich je to iné.... on ju má svojím spôsobom rád, ale žiarli.... a pomáhanie z jeho strany .... 😠 na to mi zvysoka s..... 😉 keď mu poviem aby mi priniesol plienku tak povie že nemá čas lebo si číta .... 🙄

simona161
6. aug 2009

ahojte, pani moji, ja som zostala vedla z toho, co Bora napisala ... ja som toto tiez nepoznala, ja som od braska starsia o 4,5 roka, mozno mi liezol na nervy, ked sme boli mali, ale nikdy nasi nehovorili, zeby som sa takto spravala ... a extrem, co pise Bian, tak to uz fakt nie ☹ drzim palce, nech to Jurka rychlo prejde, urcite ma svojim sposobom Lucku rad a bude to OK, len nech je to coskoro 😉
oslavencom gratulujeme 🙂
a este k tej nanny - ja si nemyslim vobec, ze by to bolo matracom, my mame kokos-pohanka, hrubka 10 cm, baterky sme este vobec nemenili ani raz a plane poplachy sa nekonaju ... a inak, ja som prekvapena, ze este sa aj pouzivaju ine matrace, ja co mam kamosky tu v okoli, alebo z porodnice, tak vsetky maju kokos alebo kokos-pohanka, ja som myslela, ze molitanove uz ani nie su 😖 mne to pride hrozne makke, ja som ho u seba zatrhla asi pred 15 rokmi a vzdy kupujem pomerne tvrde, lepsie sa mi tak spi ... tak som tak vybrala aj pre maleho ...
ale je pravda, ze mi mame rozne stupne citlivosti na tom angel care, tak mozno keby som dala nejaku nizsiu citlivost, zeby to pipalo, ale neviem ... a maly dnes celu noc spal sam v postielke, to je zmena odrazu 😉

phoebe003
6. aug 2009

bora... tak to jo 😅 je to ale vychytralej šikulka.. 😅 No Elu to právě strašně baví. když se koupou, tak mu meje nožičky a bříško a ručičky a v podstatě všechno a říká, že je velká a že brášku všechno musí naučit a vždycky když mu myje třeba nohy, tak mu u tohopovídá že "bráško, musím ti nohy umýt, aby ti nesmrděli,.... jako tátovi":D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simona161
6. aug 2009

a este som chcela dodat k tomu vztahu surodencov, je medzi nami 4,5 roka, ale nikdy som nemala a nebudem mat lepsieho kamarata ako je moj brat ... dufam, ze ak budem mat este niekedy dalsie dieta, tak budu mat s Alexom rovnaky vztah 😉 i ked ten uz sa javi ako riadna osobnost teraz 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre