Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
11. aug 2009

tak my uz s predkozkou problemy nemame ... ked mu operovali tu torziu semennika, tak mu uvolnili aj predkozku ... a obrezany nie je 😀 to asi iba nejako nastrihli alebo daco, ale da sa mu uplne normalne stahovat a pritom to vyzera tak ako predtym 😉 oni mi vysvetlili, ze mu odstranili tu torziu, preventivne pozreli aj druhy semennik a uvolnili predkozku, ze aby nas uz v buducnosti na urologii nevideli 😀 nejaky cas som mu to opatrne umyvala a stahovala, teraz uz vseeetko v pohode ...

simona161
11. aug 2009

a ideme vooooonnnnnn

selina.liana
11. aug 2009

Ahojte nam brali moc teraz prvy krat a vysetrili ho v ambulancii

selina.liana
11. aug 2009

Simon aj my chodime na nocnik uz dlho a nikdy neplokala a tym padom nemame proble zobrat moc aj dnes sme potrebovali posadila na nocnik a miesto cikania kakala, poumyvala serblik a na druhy pokus to vyslo sedkala az pokial sa nevycikala

phoebe003
11. aug 2009

přemýšlím, že dnes upeču pizzu, ale se mi nějak nechce... 😝

mihanka
11. aug 2009

dakujem baby... 😉
dnes to tu super zilo
vitaj alynka...

my nocnik tiez este nemame, ako pisala phoebs, oni si to cikanie este neuvedomuju, a tie svaly vlastne zacnu ovladat okolo 2 rokov, niektore mimi skor, niektore neskor, ale je to vec nervov v oblasti panvovych svalov... zase je to vyhoda, ked sa vam teraz vykakaju a vycikaju do nocnika... 😉

henri001
11. aug 2009

fibi , ty tu mas neaku vlastnu temu v teme 😀 😀 😀
a seli Bora pisala ze by sa nemala moc brat na testy zo serblika ...
ale by ma zaujimalo este ako to vyzera s chlapcekami dalsimi s tou predkozkou , vsetko v poriadku vsetci ?
emusa, lilyk napiste nieco aj vy babulky ...predkozka, nocnik ...ako ste to robili vy ? 🙂

phoebe003
11. aug 2009

henri jak jako vlastní téma v tématu? 😕 asi si sedím na vedenííí....trošku! 😀
jink my s předkožkou problém nemáme, krásně se nám klube žaloudek ven sám od sebe, nepřetahujeme, jen večer při koupání maličko přetáhnu, aby se to vypláchlo, ale žádné násilí a už nám tam kouká špičička 😵 Takže my bez problémů. Teda Adámek... 😀

mihanka
11. aug 2009

henri, ak bude negativny moc aj zo serblika, tak netreba riesit asi... 😉 ale tiez mi to pride vobec nesterilne...

simi som dnes uspavala ako vzdy pri sebe v posteli, potulkali sme sa, ked sa jej zacali zatvarat ocka, sup rychlo do postielky, samoska ze sa pri prenasani prebrala, ale zazelala som dobru noc a ze ju lubim, este to na mna skusila s 20 sekundovym zaplakanim, a krasne sa otocila na bok a zaspinkala... uzastne moje dievcatko, ale v noci sa zatial budi stale, no ale boli to len dve noci zatial... ale to nevaaa, hlavne ze uz mi neodchadza chrbtica, co som musela dalsich 15 minut stat pri nej nad postielkou... prespata noc (aspon jedna) by bola len taky bonus... 😀

phoebe003
11. aug 2009

holkyyyyyy to nemá chybu, kdo umí anglicky má výhodu, le jde o to, že umí napodobovat zvuky jiných zvířt http://n-joy.cz/video/mluvici-papousek/vf0tKrxn... je to fakt coooooooooooooooooooooool

babofka
11. aug 2009

bilancia dnesneho dna: jedna mensia hrca, jedna vacsia hrca a spomalena matka. no, musim na sebe popracovat, aby sa mi dieta komplet neotlklo. 😅

henri001
11. aug 2009

babofka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hned ako sa buchne , sacok s ladom prilozit, potom hrca neni ...ale niekedy clovek ani nevie kam to prilozit a za par minut je hrcisko na svete 😅 😀
fibi nam sa da pretoto uz do tretiny , teda Henrymu 😀 😀 😀

bora8
11. aug 2009

baby ja som mala dnes dvojitý žiarlivostný výstup 😀 😀 😀 suseda má také 8 týždňové bábo, tak som jej požičiavala vak a ukazovala som jej čo a ako, tak som si pri tom postískala a malá kričaláááá a aj malý..... normálne sa na mňa potom hnevali 😀 😀 😀 ale také bábo úplne inak voní 😵 😵 😵

selina.liana
11. aug 2009

Mihan aj moja mala sa v noci budi na civik a niekedy dost casto no co uz.
Moč sme Mali ok zo serblik,dnes nas ockovali to bolo slz chuda moja vahu mame 7920g

flow333
autor
11. aug 2009

mamky co sa teraz ockuje???

bianca
11. aug 2009

cus

mihan nemam cas citat neako vyrazne do zadu ale uz ti niekto pisal ako odobrat moc?Ono dost zalezi na tom ci sa musi odoberat sterilne alebo nie

tu sa ziadna povinna moc neodobera ale uz mam daco odchytane

henri001
11. aug 2009

flow ja tiez neviem , my uz mame hadam odockovane do roku 😕 😅
bianca no riesilo sa tu ako odobrat moc vseobecne a vacsina odobera z nocnika ...mne bolo povedane ze to neni ok , ale asi kazdy dr vravi to svoje...inak dost divny prispevok , lezieme ti na nervy ? 😕 hadam nie...

bianca
11. aug 2009

henri s nocnika mozes odobrat ak nieje potrebna steril.moc len na zakladne vystrenie.Ak sa potrebuje urcit neaka priserka tak je potrebny sterilny odber a to z nocnika nejde

henri001
11. aug 2009

dakofala 😉

simona161
11. aug 2009

ahojte, maleho v 10. mesiacoch ockovali hexa vakcinou - tretia davka a zajtra ideme na pneumokoky - tretia davka ...

simona161
11. aug 2009

selinka, ja som nic o placi na nocniku nehovorila ... ja by som tam sice musela Alexa priviazat aby neusiel, ale ja sa to zatial nechystam skusat ... mne to moje babatko s plienkami zatial nevadi, uzivam si ho 🙂 ale vase deticky chvalim, ze su take sikovne, budeme si pytat od vas rady ako nato, ked pride cas 🙂

bianca
11. aug 2009

simi nasa sedela na nocniku iba 2x a to raz skusobne a raz teraz ked som uz videla ze tlaci a ako pises nedala sa na nom udrzat.Skoro nam zdrhla s vysiacou klobasou.No sranda.Nosili sme jej hracky aby sa zabavila nez sa dielo dokonci.

simona161
11. aug 2009

bian, ja to hovorim, ze nase deti by si rozumeli 😀 este ste na Slovensku?

bianca
11. aug 2009

simi ano sme.Ale uz sa nam to krati.Teraz sa pojde tazko lebo mala tu ma rozbeh.Lozi z jednej miestnosti do druhej,taha kvety,kable,zasuvky.Naj izba je brachova lebo tam ma milion hov.din a bebina lebo tam ma velku sochu Ježiška.

simona161
11. aug 2009

tak zostante 😉

bianca
11. aug 2009

juj tazko by nam bolo bez seba.Sak to poznas.

simona161
11. aug 2009

jo, poznam, az moc dobre, bohuzial 😖 a co takto prestahovat sa na trvalo? 😉

bianca
11. aug 2009

simi uz sa na tom pracuje ale nechceme ist k nasim.Barak mame sice obrovsky ale boli by sme doma 4 generacie a to by bola katastrofa.Hladame neaky bytik a nasledne aj pracu pre MM

simona161
11. aug 2009

jeeej, to je super ... tak potom vas dojdeme kuknut 😉 hoci, Ostravu mame blizsie 😀

bianca
11. aug 2009

simi no este prachy dakde zohnat.Sa zadlzime 1x v zivote a asi na cely zivot

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre