• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
danca cau a co ste nakupili :wink:
23. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrkla som tvoje foto ...malinky je aky zlaty :wink:

to lehatko modre mame aj my...ale malu v tom neuvezujem....

no ...sak teda uvidite ako vam to vyjde....drzim palce...

a odkial mate projekt?
23. jan 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náš drobec tam už moc nechce byť.a keď tak ho musím uviazať, lebo už strašne vymýšľa.minule sa kamoško hojdal naraz sa len postavil a prevrátil sa fešák v tom.
Projekt máme z PRODOMU
23. jan 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja už pomaličky idem buvať.Zajtra ideme na 70-ku.tak nech sme fit. dobrúúúúúúúúúú noc. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf,ale ste toho zas popísali :wink: ....kým som sa začítala do inej témy :grinning:
...ale už idem spať,tak ahojte zajtra a krásny víkend :dizzy_face:
23. jan 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keti dobru :pensive:
23. jan 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keti príjemnú oslavu zajtra užite si to :wink:
23. jan 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keti...mame stol c.15 na lavej strane pri oknach
elise...minule si mi pisala,ze mam 3 deti mozem radit,ale zatial radis ty mne :grinning: vyskusam ten ryz.odvar s mliekom.
aj ja som uz volaco odstriekala, uz to moc nejde,ale mala si pre seba vytiahne dost zrejme :slight_smile:
23. jan 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danca :grinning: uvidíš ako to zvládnete na plese, ten ryžový odvar sa nám osvedčil daj potom vedieť. neboj sa mliečka sa tvorí podľa dopytu kolko si malá vytiahne a určite jej to stačí. :wink:
23. jan 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keti,konecne som si pozrela tvoj album dvojku...strasne je podareny Rastik,podla mna je na Rasta :slight_smile:
a ta silvestrovska fotka nema chybu :grinning: :grinning: :grinning:
hra aj Rasto interligu?Majo hra su posledny,zajtra idem pozriet na zapas hra proti nasmu Patrikovi(krsnati) :grinning:
dobru...
23. jan 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem elise,ved jej je dost urcite jej staci,len uz by som ju fakt najradsej odstavila,lebo ma total vycucia...chudnem :frowning2:
a urcite dam po plese vediet ako sme dopadli :slight_smile:
23. jan 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvá :grinning: :grinning: :grinning: pekné ránko a dobrú nocku :pensive:
24. jan 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko my sme hore už od pol 6, idem dať piecť kura a mrkvičkovú polievočku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
elise keti byva v tej farebnej bytovke kde si zaparkovala ked sme sa hladali
24. jan 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....
my zachvílu vyrážame do tej BA...ale závislosť nepustí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobre ste sa večer rozpísali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vítam späť Keti aj s rastíkom...pamätááám :dizzy_face: vy idete stavať bungalov či poschodák??? :pensive:
24. jan 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ja som na tom rovnako ako blška,kuknem a som v tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj drobcov máme presne na den naplánovaných :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale už radšej nekukám :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme dosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danca,Ferko M.je kamoš..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma obliekal... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati,aaaa,z fotiek dedka Stanka poznám...známa to osobnosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucka príjemné nakupovanie :grinning: :grinning: idete aj do ikei? nechaj aj nám chystáme sa tam po výplate :grinning: a lucka nejaké to dievčatko neláka :wink:
24. jan 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
elise,to vieš,keby mi niekto babu zaručil tak by sme do toho išli.....ale 3.chlapina....ups,asi nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
do Ikey asi nie....tam pôjdeme až ked budeme nakupovať do domu....teraz nič taské nepotrebujeme... :dizzy_face:
ideme do Avionu....hned vedla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka potom napíš čo tam bolo zaujímavé :wink:
kamarátka mala ssyna pred 14 rokmi potom pred 3 dalšieho a teraz vlani ako bola tehotná jej hovorili že na 100% dievčatko deivčatko.... ona sa potešila a čakali svetlanku a zo svetlanky sa pri pôrode vyklul chlap jak hora :grinning: :grinning: :grinning: hovorí sa že také ženy by boli hodné královien ked vedia rodiť synov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj náš maximko bol do pôrodu Nika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
len ja sa držím toho že ja mám 4 staršich bratov....a opakovať historiu nemienim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale už fakt padáááám.... :dizzy_face:
24. jan 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príjemnú cestu lucka :dizzy_face: a pokojné nákupy :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jan 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mili :wink: čo dnes plánuješ variť?
24. jan 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič
mame zo včera pečene kura, ked tak len ryžu dorobim
24. jan 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my plánujeme tiež kuriatko :wink: malý kuriatko ľúbi. :wink:
24. jan 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som vzdala upratovanie pračka je vyvesená ale upratovať sa s malým nedá, musím počkať kým zaspinká.
24. jan 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja pračka pere, chcela by som ist na vypredaj ale polovička už hodinu kupuje chleba a to šiel sam a ja to za ten čas stiham i s luckou
24. jan 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili možno čaká kým chleba dovezú dali v obchode avízo že ešte len zamiesili :grinning: :grinning: ja si kupujem do zásoby chlieb dám do mikroténu a šup do mrazničky :wink:
24. jan 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa nam minul z mrazničky a je u rodičov, zistila som si to
24. jan 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok