• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
aj u svokrovcov peču chleba? :grinning: :grinning: :grinning: ( to je len odlahčenie situácie :wink: )
inak pozdravujem špionov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano
24. jan 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvažujeme že si na výročie kúpime pekárničku ale uvidíme ak budeme na tom finančne a ako rýchlo sa manžel zamestná :wink: potom si budeme piecť svoj chlebík :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

ja tiez idem akurat hodit do pracky...prezliekla som periny....MM isiel do obchodu....mala sa hra v lehatku...:slight_smile:

mili..to ta tak hrozne stve ked MM ide k rodicom?ved chod s Luckou aj sama do obchodu...nemusis na neho cakat...

ja sa tiez chystam upratovat...ale taaaak sa mi strasne nechce :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...my sme boli do obeda na futbale cela family a stretli sme sa s keti :slight_smile: tak sme fajn poklebetili :wink:
deti si trosku pospali :pensive: aj ked tam bolo trocha kriku
teraz sme zjedli jaternicky a ideme upratovat :confounded: sa nam totiz straaasne chce
inak vonku je kraasne :slight_smile:
lucinda...ved mi vybav u Mikloska tie kamene...moze byt aj Swarovski :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte teda ale ste toho popisali od vcera.

keti moj maly sa tiez v noci stale budi a to s placom bud mu dam caju alebo ho troska nakojim alebo mu natriem zubky jedno z toho vzdy zaberie a zaspinka.
ale rano som jak zbity pes. takze aj ja by som potrebovala nejaku radu na dobry spanok len tu maju vsetci spave deticky
:grinning:
24. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S Kubkom bola svokra vonku ako je nadherne my pojdeme ked sa vyspinka do teska a dracika.
24. jan 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa akurat vratili z vonku s MM....mala od 12 buva... ale asi je chorucka ...stale grcka...aj ked lezka alebo je v lehatku..a nema to ztoho zeby vela zjedla..praveze papa pomenej ....aj dve tri hodiny po papani sa dogrcka....ma zvysenu teplotu...neviem ci snou mam ist na pohotovost alebo co....:-I

vonku je nadherne...
24. jan 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som videla keti, bola som so svokrou na vypredaji
ano svtve ma ked je tam každy den viac ako 4 hodiny
napriklad teraz som ho volala na prechadzku a zdrhol k rodičom
24. jan 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ja by som na pohotovosť šla.mne malý vrackal a bol malátny ked mal 3 mesiace síce tá xantipa v piešťanoch otras nič nezistila len si vypýtala peniaze tak odvtedy chodím do trnavy na pohotovosť chodia tam aj z iných miest a tam slúžia lekári pediatri.inak mne odvtedy moja decká kázala lukaska kojiť max 5 minút. mliečoko postupne počas kojenia mení konzistenciu a "zahusťuje sa"takže je sýtejšie.
24. jan 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute bambule moje!
ja zas po 100 rokoch len na skok, o chvilu frcim od pocitaca dalej, tak vas aspon pozdravim...
a kukam, kukam, ze uz piestanky IV. :sunglasses:
a nove tvare sa tu zjavili, no budete ma musiet pozoznamovat, ked nam konecne (mozno) na buduci tyzden zapoja net :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nas co nove? nadulka v pohode, zarezava v skole, aj na kruzkoch - gymnastika, vytvarna, tanecna... neluska je ako 100 certov - este sice nechodi, ale je jej vsade plno, nie len ze vyhadzuje z policiek veci, ale vytrhava ja policky a hadze ich na zem :sweat_smile: , vyrazil jej prave 6-ty zubok, kazdy jeden si odteplotuje, odhnackuje, odreve, chudiatko male... ale je skero, ceri na nas zubky, uz vie koooooopu veci a je to strasna liska :grinning: :grinning:

no baby, frciiiim dalej, male mame u nasich, tak si ich ideme vyzdvihnut a mozno aj nejaku prechadzku este stihame, ved je vonku kraaaaaaaasne!

majte sa tu dobre, nazivajte v pokoji a mieri :wink:

ja zas niekedy nabuduce, paaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jan 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj zuzanočku
mi tu mame svagra s deckami ale už idu domu
24. jan 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute...
no my sme už späť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

výýýborne bolo....super sme nakupili.....a záááážitok mám velký :confused: kym MM platil v C and A-čku tak som videla T.K.Vasilkovú :confused: :confused: :confused: :confused: sedela si tam úplne sama na kavičke....asi naberala inšpiráciu....sme sa tak na seba pozreli a usmiali...l :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no zážitok na celý život :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:

zuzi,vitaj deva stratená
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mimus,to je mi lúto že je Sabinka asi chorá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: hlavne dbaj na to aby nebola dehydrovaná...... :unamused:
24. jan 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak bolo dnes fakt krásne.....že by predzvesť jari??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /aj napriek tomu že celý budúci týžden má snežiť :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: /
24. jan 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
U nás bola hmla, až o tretej poobede sa vyčasilo. :confounded:
Kubko nám ráno 2x vyvrátil ATB, tak som volala doktorke a vybavila nám, aby nám dali v lekárni druhé, že ona tam v pondelok zanesie recept. Tie už našťatie nevyvrátil. Ale stále ma 38 teplotu, chudáčik. Sa tam pri ňom s MM striedame. :frowning2:
Zuzka našťastie zatiaľ nemá teplotu.
Mne Kubko spáva celú noc od 2,5 mes. Zuzka spáva od 21:00 do 05: 00, potom nakojím pí tak do 10:00-11:00. :slight_smile:
24. jan 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáj,Mirka to je mi lúto že ste chorí..... :frowning2:
ja sa toho už teraz desím :angry:
kuchárske okienko:práve som si "dodusila"kapustu na zajtra....bude vepro,knedlo,zelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky aj zuzanocka :wink:
lucka ved si si mala vypýtať autogram :wink:
miruss skoré uzdravenie :unamused: :wink:
24. jan 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer,
malá je znova chorá, čakám že budeme utekať na pohotovosť, ale dala som jej nurofén tak uvidím čo a ako.
Dnes sme boli celý deň u svokry v Ostrove, bolo mi totiš strááááááááááášne na figu, pretože smee si včera vyšli na môj oblúbený tatarský, mňam.

Lucinda čo pekné mali v BA?oplatí sa ísť pretože potrebujeme šaty na svadbu asi nejaké spoločenské.

Ahoj Keti, vyfarbujem to obyčajnými temperovými farbami.
24. jan 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli ma hlava a boli sme u svokry, dneska bola kludna asi ked mala navstevu, frajerku svojho milačika najmladšieho
24. jan 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna dnes celý den bolela hlava :wink: ja musím ešte pokukať nejaké plesové topánky
24. jan 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tie biele ešte od svadby a čierne pololodičky akoby a obute asi 3 x
aku mas nohu? ja neako 5 - 6
24. jan 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili škoda ja mám 36 :frowning2:
24. jan 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my sme boli v tesku a draciku a v takku som si kupila nohavice a tricko mali polovicne ceny no nekup to. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adag co sa miro zeni ked ides na svadbu? :grinning: :slight_smile:
24. jan 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz spite? :dizzy_face:
24. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ja som ešte tu :grinning:
24. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ada mali kopec pekných vecí....vela vecí vo výpredajoch....v candA kopec krááásnych dievčenských :sunglasses:
24. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ada a snád bude malej do rána lepšie.....čo jej vlastne je????soplí či už aj kašle???chudence deti prečo si tolko musia odtrpieť??
24. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise vidim ta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

luci ale s nimi si to aj rodicia odtrpia :angry: :cry:
24. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa nie Mirovi, to by sme sa načakali, ale ich bratrancovi.
No malej už horšie nebude horí ako fakla od teploty, ťahá zelené sople a ešte ktomu má kašel akoby fajčila 200 denne, bolí ju brucho stále sa naťahuje že ide grzať, no otrasné. Pred vianocami bola chorá takže v decembri bola v škôlke 2-3dni, teraz znova múžem ju zase nechať doma do konca mesiaca.
A rozmýšľam če ju úplne odhlásim ale na druhej strane školka ju celkom dobre rozvýja
24. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok