♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
24. jan 2009

aj u svokrovcov peču chleba? 😀 😀 😀 ( to je len odlahčenie situácie 😉 )
inak pozdravujem špionov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
24. jan 2009

asi ano

elise
24. jan 2009

uvažujeme že si na výročie kúpime pekárničku ale uvidíme ak budeme na tom finančne a ako rýchlo sa manžel zamestná 😉 potom si budeme piecť svoj chlebík 😉 😝

mimusbe
24. jan 2009

ahojte...

ja tiez idem akurat hodit do pracky...prezliekla som periny....MM isiel do obchodu....mala sa hra v lehatku...🙂

mili..to ta tak hrozne stve ked MM ide k rodicom?ved chod s Luckou aj sama do obchodu...nemusis na neho cakat...

ja sa tiez chystam upratovat...ale taaaak sa mi strasne nechce 🙂 🙂

danca.b
24. jan 2009

ahojte...my sme boli do obeda na futbale cela family a stretli sme sa s keti 🙂 tak sme fajn poklebetili 😉
deti si trosku pospali 😔 aj ked tam bolo trocha kriku
teraz sme zjedli jaternicky a ideme upratovat 😖 sa nam totiz straaasne chce
inak vonku je kraasne 🙂
lucinda...ved mi vybav u Mikloska tie kamene...moze byt aj Swarovski 😀 😀 😀

petka015
24. jan 2009

ahojte teda ale ste toho popisali od vcera.

keti moj maly sa tiez v noci stale budi a to s placom bud mu dam caju alebo ho troska nakojim alebo mu natriem zubky jedno z toho vzdy zaberie a zaspinka.
ale rano som jak zbity pes. takze aj ja by som potrebovala nejaku radu na dobry spanok len tu maju vsetci spave deticky
😀

petka015
24. jan 2009

S Kubkom bola svokra vonku ako je nadherne my pojdeme ked sa vyspinka do teska a dracika.

mimusbe
24. jan 2009

my sme sa akurat vratili z vonku s MM....mala od 12 buva... ale asi je chorucka ...stale grcka...aj ked lezka alebo je v lehatku..a nema to ztoho zeby vela zjedla..praveze papa pomenej ....aj dve tri hodiny po papani sa dogrcka....ma zvysenu teplotu...neviem ci snou mam ist na pohotovost alebo co....:-I

vonku je nadherne...

milhaus
24. jan 2009

aj ja som videla keti, bola som so svokrou na vypredaji
ano svtve ma ked je tam každy den viac ako 4 hodiny
napriklad teraz som ho volala na prechadzku a zdrhol k rodičom

elise
24. jan 2009

mimus ja by som na pohotovosť šla.mne malý vrackal a bol malátny ked mal 3 mesiace síce tá xantipa v piešťanoch otras nič nezistila len si vypýtala peniaze tak odvtedy chodím do trnavy na pohotovosť chodia tam aj z iných miest a tam slúžia lekári pediatri.inak mne odvtedy moja decká kázala lukaska kojiť max 5 minút. mliečoko postupne počas kojenia mení konzistenciu a "zahusťuje sa"takže je sýtejšie.

zuzanocka
24. jan 2009

caute bambule moje!
ja zas po 100 rokoch len na skok, o chvilu frcim od pocitaca dalej, tak vas aspon pozdravim...
a kukam, kukam, ze uz piestanky IV. 😎
a nove tvare sa tu zjavili, no budete ma musiet pozoznamovat, ked nam konecne (mozno) na buduci tyzden zapoja net 😝

u nas co nove? nadulka v pohode, zarezava v skole, aj na kruzkoch - gymnastika, vytvarna, tanecna... neluska je ako 100 certov - este sice nechodi, ale je jej vsade plno, nie len ze vyhadzuje z policiek veci, ale vytrhava ja policky a hadze ich na zem 😅 , vyrazil jej prave 6-ty zubok, kazdy jeden si odteplotuje, odhnackuje, odreve, chudiatko male... ale je skero, ceri na nas zubky, uz vie koooooopu veci a je to strasna liska 😀 😀

no baby, frciiiim dalej, male mame u nasich, tak si ich ideme vyzdvihnut a mozno aj nejaku prechadzku este stihame, ved je vonku kraaaaaaaasne!

majte sa tu dobre, nazivajte v pokoji a mieri 😉

ja zas niekedy nabuduce, paaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

milhaus
24. jan 2009

vitaj zuzanočku
mi tu mame svagra s deckami ale už idu domu

lucinda7
autor
24. jan 2009

čaute...
no my sme už späť.... 😝

výýýborne bolo....super sme nakupili.....a záááážitok mám velký 😕 kym MM platil v C and A-čku tak som videla T.K.Vasilkovú 😕 😕 😕 😕 sedela si tam úplne sama na kavičke....asi naberala inšpiráciu....sme sa tak na seba pozreli a usmiali...l 😀 😀 😀 😀 no zážitok na celý život 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎

zuzi,vitaj deva stratená
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Mimus,to je mi lúto že je Sabinka asi chorá ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ hlavne dbaj na to aby nebola dehydrovaná...... 😒

lucinda7
autor
24. jan 2009

inak bolo dnes fakt krásne.....že by predzvesť jari??? 😀 😀 😀 😀 😀 /aj napriek tomu že celý budúci týžden má snežiť 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 /

miruss
24. jan 2009

Ahojte.
U nás bola hmla, až o tretej poobede sa vyčasilo. 😖
Kubko nám ráno 2x vyvrátil ATB, tak som volala doktorke a vybavila nám, aby nám dali v lekárni druhé, že ona tam v pondelok zanesie recept. Tie už našťatie nevyvrátil. Ale stále ma 38 teplotu, chudáčik. Sa tam pri ňom s MM striedame. ☹
Zuzka našťastie zatiaľ nemá teplotu.
Mne Kubko spáva celú noc od 2,5 mes. Zuzka spáva od 21:00 do 05: 00, potom nakojím pí tak do 10:00-11:00. 🙂

lucinda7
autor
24. jan 2009

jáj,Mirka to je mi lúto že ste chorí..... ☹
ja sa toho už teraz desím 😠
kuchárske okienko:práve som si "dodusila"kapustu na zajtra....bude vepro,knedlo,zelo 😀 😀 😀 😀 😀

elise
24. jan 2009

ahojte babulky aj zuzanocka 😉
lucka ved si si mala vypýtať autogram 😉
miruss skoré uzdravenie 😒 😉

adag
24. jan 2009

Dobrý večer,
malá je znova chorá, čakám že budeme utekať na pohotovosť, ale dala som jej nurofén tak uvidím čo a ako.
Dnes sme boli celý deň u svokry v Ostrove, bolo mi totiš strááááááááááášne na figu, pretože smee si včera vyšli na môj oblúbený tatarský, mňam.

Lucinda čo pekné mali v BA?oplatí sa ísť pretože potrebujeme šaty na svadbu asi nejaké spoločenské.

Ahoj Keti, vyfarbujem to obyčajnými temperovými farbami.

milhaus
24. jan 2009

boli ma hlava a boli sme u svokry, dneska bola kludna asi ked mala navstevu, frajerku svojho milačika najmladšieho

elise
24. jan 2009

aj mna dnes celý den bolela hlava 😉 ja musím ešte pokukať nejaké plesové topánky

milhaus
24. jan 2009

ja mam tie biele ešte od svadby a čierne pololodičky akoby a obute asi 3 x
aku mas nohu? ja neako 5 - 6

elise
24. jan 2009

mili škoda ja mám 36 ☹

petka015
24. jan 2009

ahojte tak my sme boli v tesku a draciku a v takku som si kupila nohavice a tricko mali polovicne ceny no nekup to. 😀 😀 😀 😀

petka015
24. jan 2009

adag co sa miro zeni ked ides na svadbu? 😀 🙂

petka015
24. jan 2009

uz spite? 😵

elise
24. jan 2009

petka ja som ešte tu 😀

lucinda7
autor
24. jan 2009

ada mali kopec pekných vecí....vela vecí vo výpredajoch....v candA kopec krááásnych dievčenských 😎

lucinda7
autor
24. jan 2009

ada a snád bude malej do rána lepšie.....čo jej vlastne je????soplí či už aj kašle???chudence deti prečo si tolko musia odtrpieť??

petka015
24. jan 2009

elise vidim ta 😀 😀 😀 😀

luci ale s nimi si to aj rodicia odtrpia 😠 😢

adag
24. jan 2009

Peťa nie Mirovi, to by sme sa načakali, ale ich bratrancovi.
No malej už horšie nebude horí ako fakla od teploty, ťahá zelené sople a ešte ktomu má kašel akoby fajčila 200 denne, bolí ju brucho stále sa naťahuje že ide grzať, no otrasné. Pred vianocami bola chorá takže v decembri bola v škôlke 2-3dni, teraz znova múžem ju zase nechať doma do konca mesiaca.
A rozmýšľam če ju úplne odhlásim ale na druhej strane školka ju celkom dobre rozvýja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre