• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
no je to tu sama choroba dufam ze nas to obide
24. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nás to neobchádza ja už nos zapchatý a MM to isté čo malá. Oni dvaja sú prepojený, ked jeden tak aj druhý.
24. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada ale na tej foto to nie si ty ze?
myslim v pase

no utekaj na pohotovost s malou chudatko male.
24. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada ja som myslela ze ked nove auto kupi ze sa hned aj ozeni. :grinning:
24. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostala nurofén, tak nech aspon teplota klesne, ale už teraz viem presne aké ATB a lieky dostane.
A na tej foto som ja, to sa vážne nepodobám? lebo aj zuzanocka si myslela že je to segra
24. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobrý vtip
24. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani daniel ta tam nespoznal a ja az ked si povedala ze si b ola u svokry v ostrove som kukla foto v albume a podla martina som to zistila.
24. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dieťa niesu prachy a ani miesto
24. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada a sak chcel pasata stale rozpraval co sa stalo?
24. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi nevrav že až teraz si zistila že som to ja, ved od teba viem o tejto stránke, no Peťa :slight_smile: :sweat_smile:
24. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ide nadstavovat a potom sa ozeni a spravi dieta. :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka strom bude kedy sadiť? :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten dostanem skôr ja :sunglasses: , na to nemal, uspokojiť sa musí s hentou škrupinou ale je v plnej výbave, tak bacha :grinning:
ada vazne ja som ta podla foto nespoznala
elise tie uz im pred domom stoja az dva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto ide nadstavovať? a začo? :rolling_eyes:
24. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danile sa pyta co opierky hlavy a vyhrievane zadne okno ako u embecky? :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka začal sadením :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak stale hovori ze ide nadstavovat ze berie uver nie? :slight_smile: :grinning:
24. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
má to plnú výbavu jesné že všetko vyhrievané ved stým sa stále chváli ake je to super špica fáro že aj riťku ti to ohreje.
Ten strom je tam jeden veľký tuším smrek a 2také zakrpatené ovocné
24. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise ja neviem ani kto tie stromy tam zasadil on este asi nebol na svete nieto ho predbehol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lindi ale mas blizko do emaily. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada ked sú ovocné tak aj plody bude zbierať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dokonca tri stromy vau vau :grinning:
24. jan 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindi on toho moc nenazbiera on si len ritku vozi aj s madam a pod telkou hniju :grinning:
24. jan 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka a čo v emaile nejako na to moje šedé bunky nestačia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :confused:
24. jan 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebude nič zbierať, šak to sú staré choré stromy ved som im to už vysvetlila :angry: že to treba dať preč, šak raz dajú
A Miro si žiadny úver nezobere veď jemu to tak vyhovuje on sa vozí kade tade, simona doma a mama staraj sa
24. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise ten dom vedla vyzera ako emaila ja len na srandu :grinning:
24. jan 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a miro aj robi ved v HS prepustali.
24. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vám je tu dnes veselo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ada,chuda malá,asi chce vygrckavať hlieny....ja som tak mala maximka v novembri.....sa mi dusil tak hlienami :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise vedla vasho domceku som myslela
24. jan 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok