♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
20. apr 2009

krásny večer 🙂

chrústik,my chodíme Ondrusovej 😉

a komu to tu bolo nedávno zle??elis?? 😕 ...a už je o.k.?nie sú to tie 2// 😕 ?

zuzidr
20. apr 2009

mati ved ja nie v zlom,ja k nemu nechodím,takže ani neviem aký to je odborník 😅 😀

pekný večer,učím sa na skúšku a nieje mi moc dobre,asi zalahnem do postele,mna tie bolesti brucha tak vyčerpávajú 😠 😠 😠 a skúška sa dá predsa spraviť aj na 2.X nie? aj tak už 59ludí nespravilo 😀 😀 😀

milhaus
20. apr 2009

zuzidr ty kde beries tolko energie?
praca, mala, škola a vypekanie a upratovanie

dadaga
20. apr 2009

ahojte.. aj my blahozelame k rociku Kubkovi a Viki.. jee uz je to rok sila ako to leti aj nas to o chvilku caka..

mima a ako dopadlo ockovanie? snad ok? ja som vzdy Lucika zabavala hrackami aby neplackal..teraz nas to caka 6.6 alebo tak nejako ale to uz asi nezabavim a ma moc sily tak bude sou..no ved uvidime?

elise
20. apr 2009

ahojte ja som dnes mala náročný den v práci.
// sa nekonajú 😀 možno nabudúce. 😉
mili ip 😉
zuzidr ip 😉

andy.a
20. apr 2009

čaute 🙂 😎 😎

Zuzi,držím palce na skúšku 🙂 😉 určite to zmákneš-ako vždy 😅 😝

Elis,aj ja detto-ten náročný deň v práci 😝 🙄 🙄 a teraz los migrénos 🙄 🙄 🙄

malá sa mi dovracala pri kúpaní 😔 ☹ posl.dobu vždy pri kúpaní plače,až do hysákov to ide..predtým sa hrozne rada kúpala,jašili sa s malým vo vani 😝 a teraz toto ☹ 😒
malý mal tiež také obdobe,ale to mal len nejako 8 mesiacov 😒

ar zasa je doma,maród,má virózu,kopec liekov,ideme sa ešte objedn.na ORL a IAA na kontroly 🙄 😖

andy.a
20. apr 2009

Zuzi,nedali ti zatiaľ ani žiadne lieky ?? 😕 😒
aspoň Algifen kvapky,ak máš doma 😝

miruss
20. apr 2009

Andy ty to máš teda pestré. Ja som rada, že to bol s Kubkom našťastie len planý poplach. 😝
Ale keď sme už doma, tak sme sa rozhodli, že pôjdeme cez víkend s deckami do ZOO do Lešnej. Boli sme tam aj minulý rok a veľmi sa mi tam páčilo. 🙂

mimusbe
20. apr 2009

ahojte...

miruss...my sa chystame tiez do Lesnej....boli sme predminuly rok a tiez sa nam tam velmi pacilo....🙂

chceme ale pockat kym bude mala vediet uplne sama sedkat aby mohla z karicky popozerat.... 🙂 🙂

inak...vitaj doma 😀 😉

no dnesne ockovanie....hruza...doktorka sa nad malu este len nahla a uz bol neskutocny plac a ked ju pichli prvykrat tak taky rev az bola modra 😔 ☹ ☹ a do druhej nozicky ani uz nevnimala ...

zatial ziadnu reakciu nemala...teplotku alebo tak....odpol8 buvka ...tak hadam to bude dobre 😖

idem ja spat....nejak mi je stale zle.... 😒 sme boli dnes s malou v meste...sa mi hlava tocila ...si museli asi ludia mysliet ked ma motalo... 😅 😅

petka015
20. apr 2009

ahojte

miri vitaj doma aj my sa chystame do Lešnej 1. maja aj s dominikou ak nypise dotedy pracu do skoly. 😝

oslava vcera dopadla super dominika fucala a fucala zevraj bola moooc najedena. 😀 😀 😀

chrustik my chodime rohonovej na trajan je uplne super som spokojna. cernohorsky tak ja tiez pocujem len negativy a dokonca kamoska k nemu chodii s malou a ako babetku kazal davat ditiaden na spanie lebo jej nespavala to sa mi zda prehnane. 😕 😕 😕 😝

potrebujem radu neter my poslala cez mail fotky a neviem si ich ulozit do dokumentov v pocitaci poradte prosim ked dam kopirovat a potom v dokumentoch sa mi nezobrazi ze prilepit tak neviem ako to mam spravit dik poprosim do IP.

mimusbe
20. apr 2009

ditiaden? no ja medikamentom moc nerozumiem ale tiez sa mi to zda velmi prehnane 😖

petka015
20. apr 2009

mimus dik uz to mam 😀 😀 😀

ze strvtku ditiadenu na noc a aj tak nespala len par hodin

petka015
20. apr 2009

pridala som foto z Kubkovej oslavy

a dobru noc prajem

lucinda7
autor
21. apr 2009

dobré ránko... 😎

Peti,pekné fotečky....ako Kubkovi vybledli vlásky 😕 😕 😕 😕

my sme boli v Lešnej tiež minulý rok....Maximkovi sa tam páčil najviac pavilon opíc 😀 😀 😀 😀 😀 ale ešte pôjdeme určite..... 😝

my ideme 9.mája do Bojníc 😝 pre zmenu 😀 😀 😀 😀

Mimus,dúfam že noc bola o.k. a SAbinka je už zase v pohode....chudatko malinké 😎

mimusbe
21. apr 2009

dobre ranko...

luci...noc bola uplne v pohode...prespala ju celu a vstala o pol 7 rano od pol8 vecer.... 😕 🙂

ja do Bojnic nechcem uz chodit...pripada mi to tam strasnee....tie zvierata nemaju absolutne ziadny vybeh a aj tie podmienky tam....neviem...nepaci sa mi to tam.... 😖

v lesnej to maju viac ako vo volnej prirode....

lucinda7
autor
21. apr 2009

my ideme do Bojnic hlavne preto lebo tatik tam má vláčikovú výstavu.... 😎 😀 😵

martao
21. apr 2009

dobré ráno,
Najmenší má 6. chorobu. Normálne som pozerala ako puk. Ešte, že existuje internet, inak by som nevedela čo to je.

lucinda7
autor
21. apr 2009

Marti a už sa vyhádzal??? 😝 tak potom už bude dobre 😵

zuzidr
21. apr 2009

Ahojte 😀

mili no ked človek vie čo chce a vie si ten čas a život usporiadať tak saa všetko dá,hoci niekedy je to nad moje sili,ale musíme sa premôcť ked chceme niečo nie? 😅 😀 😀 😀

zuzidr
21. apr 2009

Andy dal mi tabletky LOMAC 😅 🙂

zuzidr
21. apr 2009

kde ste dnes? 😅

peti pekné fotky 🙂

nika2
21. apr 2009

dobre ranko,
a kde je to ta Lesna? My pojdeme asi v auguste na dovolenku do Liptovskeho Jana na chatu zo svokrovcami. Rada by som isla aj k moru, ale tento rok to este nevychadza ☹

zuzidr
21. apr 2009

nika idete na vodárenskú chatu???????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aj mi sa chystáme do lešnej niekedy v júny alebo koncom mája,lebo zase máme celé leto naplieskané 😅 😀

mimusbe
21. apr 2009

nika...je to v zline...

neviem ci ti to pomoze pre orientaciu 🙂 🙂 🙂

http://www.zoozlin.eu/cz/navsteva-v-zoo/jak-k-n...

my by sme tiez radi k moru...ale mame s domom este kopec veci na robote...tiez treba nove auto...takze tento rok nam to urcite nevyjde.... 😖

zuzidr
21. apr 2009

no mim áme vela takých 1-2 dnových výletov naplánovaných a ak všetko výjde tak ako má,tak by sme chceli ísť na pár dní do talinska alebo chorvátska autom koncom augusta 🙂

nika2
21. apr 2009

mima dakujem , pozrem to.
zuzi ano na tu.

zuzidr
21. apr 2009

nika ja som tam bola celé detstvo každé leto,milovala som to tam....a potom tri roky posebe na seneckej chate vodárenskej,to už sme boli puberťáčky.....jáááááj tam nám ale bolo hej 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika2
21. apr 2009

zuzi aj svokrovci si chvalia. a tiez tak chodia co sa pozname z MM kazdy rok. tak nech ma mala ason nejaku zmenu. lebo tu v PN ani zadne poriadne kupalisko nie je.

mimusbe
21. apr 2009

ozik....vcera mi dokina povedala ze uz mozem malej davat jogurty...samozrejme nie tvarohove ale napr. activiu a tak...nie je to skoro? 😅 😅

nemate nejake recepty pre inspiraciu? od ukonceneho 4 mesiaca? 😅 🙂 🙂 mala mi moc nehcce papat to co doma spravim...vobec jej to nechuti...ale kupovane hippky, hamme atd...za tym sa trha... 😅 😀 😀

a co je v liptovskom jane? 😕 😕 🙂

akurat nam hlasili ze zajtra nam nepojde od 7 do 12 voda...ze vodarenska spolocnost ide daco robit..... 😠 😠 😠
fakt potesi.... 🙄 🙄

zuzidr
21. apr 2009

mimus no jogurty sú teda podla mna dosť skoro 😅 🤐

ved jej uvar zemiačik,mrkvičku,brokolicu alebo také niečo pomiešaj jej to.alebo jablčko,hrušku 😅 😀

alebo jej dávaj kaše,to jej nechutí,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre