• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
už aj rado bol v tom stane ale len napoly lebo sa tam nezmesti s tym jeho obvodom
pozerame rozpravky na dvd a dorobila som ryžu nech sa to kura doje
25. jan 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...obed sa vari,deti a muz su v kostole a mala spi...takze veget :slight_smile:
eise...neprijemne,ale drzim palce nech si to vyriesite...v klude
velmi sa mi na tebe paci,ze sa dokazes , postazovat,je to lepsie, ako bolest dusit v sebe,nepovedat nikomu nic a byt zatrpknuta na cely svet :confounded:
mili...pekne :slight_smile:
mima aj som maniak na citanie,ked som bola tehotna a na PN tak som v kuse citala a hlavne v noci,kedze som nemohla spavat :pensive:
dnes pojdeme vyuzit to pekne pocasie...prajem pekny den :slight_smile:
25. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimiš,áno,dýchacie cesty od nosohlatana po priedušky :unamused: ale to by ti malá aj kašľala a soplíkovala :unamused: :unamused:
už je dnes v poriadku ?? :confused: :slight_smile:

ja som tiež maniak na knihy a častý návštevník kníhkupectiev :wink: už som to tu spomínala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

to pokračovanie Brz dcéry neodídem už nie je také dobré,ako tá prví knižka,Mimuš :wink: vždy to tak býva,že pokračovania či už kníh alebo aj filmov sú slabšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera večer som začala čítať toho Michaela Palmera,mám od neho kompletnú bibliografiu,ale ďaleko som sa nedostala,o pol 1.,som už šla spať :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáčte preklepy,ale stále mi tá klávesnica blbne :angry: a nedá sa mi nastaviť slovenská :angry: :angry: :angry:
25. jan 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy preklepy nevadia, hlavne že sa chapeme čo si chcela povedat
25. jan 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme už po obede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dáme chvílku oddych a asi ideme na prechádzku do mesta ked je také krásne slniečko :dizzy_face:

no na ANDY asi s čítaním žiadna nemáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tá jednoznačne vedie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
25. jan 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka spí a potom pôjdeme von
25. jan 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy.....mimis :grinning: :grinning: :grinning:

aj som si myslela ze to je nieco s prieduskami atd...

dakujem za opytanie....:slight_smile: sabinka sa ma uz lepsie...ani negrcka ani teplotku nema....zatial...

takze nemusim ani zhanat tu knizku ked pises ze to nie je az take dobre...a sak...v podstate ani nemam kedy citat :slight_smile:
25. jan 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Andy on grcal len po tých ATB, keď me ich zmenili, tak je to už ok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Elise neviem čo na to povedať, dúfam, že sa Vám podrí nájsť nejaké riašenie. :frowning2:
25. jan 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

uf,elis,tak to ma mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,snáď sa to rýchlo vyrieši k spokojnosti všetkých :slight_smile:
25. jan 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute...
my sme boli vyše 2 hodin vonku.....na kupeláku.....je fakt kráááásne....a polka Piešťan vyšla do ulic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: maXIMKO to celé prespal v kočíku.... :confounded:
keby už aspon takto ostalo... :dizzy_face:
25. jan 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..wow.. :confused: :confused: :confused: http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=213141 :confused: :confused: :confused:

to Miška má toľko kočíkov doma ?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a všetko také drahé značky ?? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
25. jan 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danca b., prešli sme sa pod vašou ulicou, ktory dom od vrchu to je?
inak aj tu sa dost ludi prechadzalo
25. jan 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andy miška predáva pre nejaký obchod....aj na iných stránkach....som si už dávnejšie všimla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som už raz nato narazila
25. jan 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak konečne som sa dala trochu do kopy.Včera sme boli na tej 70-tke,Ale prišla som večer taká unavená až až.
A ráno som už nemohla ani z postele vstať.celý človek ma bolel. ešte k tomu aj horúčka. Už je to lepšie.ktorá ste poslali bacila??? :grinning: :grinning:
Svokrovci povarovali drobca, lebo ja som ho už ani nestihla nadvihnúť.A MM išiel hrať fotbal.Ešte, že ty rodičia sú.
MM si išiel zobrať drobčeka, a že pôjdu ešte von.

Mima ideme stavať bungalov 2.taká klasika.Páčilo sa mi tam toho viacej len sme sa museli prispôsobiť pozemku. A sú tam dosť veľké izby.

Idem si vás prečítať čo ste popísali. :wink: :wink:
25. jan 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadaga máme už 6 zúbkov.cvelku to išlo dobre.keď sa mu tlačil jeden tak ho preháňalo celý týždeň, ale zvládli sme to. A o ostatných ani nevieme. chvala bohu :slight_smile: :slight_smile:
25. jan 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako pozerám tak si dopisujem sama so sebou. To neva :grinning: :grinning: :grinning:
ja keď sem prídem tak tu nikoho neni. no čo už :confused: :confused: :confused: :grinning:
25. jan 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Keti,asi chodíš v nesprávnu dobu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kde idete stavať????v Chtelnici??? :dizzy_face: či inde??hod link na ten bungalov ak máš.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda ano tu v Chtelnici.www.prodom.sk, bungalov2
No to asi chodím v nesprávnu.no skúsim sa polepšiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
šikovný....to je tiež 4 izbák ako pozerám,že??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiež sme toho prešli spúúúústu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale strašne sa mi páčil 19 a 87. :frowning2: :frowning2:
25. jan 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
počkaj idem mrknúť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nám sa pred 8 rokmi/ked sme prvý krát začali uvažovať o domčeku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /strašne páčila od prodomu 16-ka..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz sme presedlali na euroline :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ten je pekný. idete tiež stavať???
25. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no.....už sme mali... :stuck_out_tongue_closed_eyes: len furt nemáme predaný byt :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: zatial máme len základy hotové....snád to do leta stihneme....
my ideme bungalov 667 od eurolinu s našimi upravami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
25. jan 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim mohli by ste mi poradit co vam najviac zaberalo na celodenne nevolnosti???dakujem
25. jan 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som mala len večerné,,,,,vždy o 17.00....a zaberali mi homeopatiká Cocculine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neskodi nejak diatatku???
25. jan 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok