• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
jumca mňe bývalo zle prvé 3mesiace,ale potom to prešlo.Viem, že mi dosť hovorievali, že sa mám ráno najesť v posteli.a v kolkátom si???
25. jan 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
homeopatiká sú neškodné....sú aj pre deti a tehotné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a dostanem to v lekarni bez receptu? inak dux xixi nie len mi bolo rano zle tak som si isla lahnut....vies stale beham na WC a obijimam misu...a potom sup do postele...tak sa pytam na to co vam ostatnym zaberalo,bo ja mam celodenne nevolnosti....dakujem
25. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale po 3.tom mesiaci akoby uťal....prešlo to zo dna na den.,... :sunglasses:
25. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej bez receptu....je to od Boironu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a uprav si ten pas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som v 12tt a stale to nejak neprexadza...inak porodu sa dost bojim a to muz xce iste este v lete na dovolenku,aj z toho mam strax...bo termin mam 13-23 augusta....
25. jan 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky pas mas na mysli?? a ako sa to meni?
25. jan 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je normálne, že sa bojíš.to zrejme každá.to sú teraz začiatky. prejde aj také obdobie, že budeš mať z toho nočné mory. všetko prejde.von to musí ísť.ja som si vždy povedala prežili to druhé prežijem aj ja. :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda myslí ten tvoj týždeň.Nemám pravdu lucinda :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hore v Nastaveniach si dáš čakáme bábo a dáš tam dátum poslednej menštruácie....ono si to ten týžden dá potom samo :dizzy_face:
keti,presne tým heslom som sa riadila aj ja....porodili miliony predomnou porodím aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jumca,mne v prvom tehot.na nevoľnosti nezaberalo nič :unamused: bola som celý čas na PN :frowning2: a celé tehot.som mi bolo zle :frowning2:

a v druhom úplne pohoda,občas mi večer bývalo zle,ale pohoda oproti prvému :wink: pracovala som až do MD :wink:

ae zasa prvý porod super a druhý otras :confounded: :angry:
25. jan 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jumca,no už to máš OK :wink: ale termín máš inokedy,nie ?? :confused: :sweat_smile: :grinning:
25. jan 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ste ma potesili...skusim to homeopatikum,dufam ze pomoze...uz to mam zmenene...mate niektora podobny termin ako ja??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jan 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jumca,neviem o tom,že niektorá tuná teraz čakala bábo :dizzy_face: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ale čo nie je,může byť :wink: :slight_smile:

ale ja už mám odrodené :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..nepísala si,že si v 13.tt ?? :confused: :sweat_smile:
25. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu nemáme myslím tehulku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
opravte ma ak hej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala asi som to blbo vypocitala bo som bola u 2 nezavyslix gyn a kazdy mi povedal daco ine....tak ja sama neviem
25. jan 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ku komu chodíš???,gyndošovi myslím??
25. jan 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no najprv som xodila kubranskemu a teraz som zacala ku dojcanovi a este ma muz znameho na myjave a tam som tiez bola...ted xodim uz len ku dojcanovi
25. jan 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andy, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja chodím ku Kubranskému :dizzy_face:
25. jan 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a si s nim spokojna???
25. jan 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo ja viem,ja tam chodím len raz ročne na preventívku,takže nijak špeci ho k životu nepotrebujem.....ked som bola tehu som do poradne chodila k Lajdovi....ale ten tam už skončil :unamused:
25. jan 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to je skoda aj ja som xodila k lajdovi pokial tam robil.....
25. jan 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem o tom že by bol volakto tehotny
ja mam poistku
25. jan 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki dievcence idem asi opat navstivit wc misu...majte sa zatial...papa
25. jan 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa jumca
a čo elise, pisala som jej i ip a neozvala sa
asi to rieši
25. jan 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emily,ani to neni 100% poistka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Linda má teraz asi iné problémy ako visieť na nete :frowning2:
ale lepšie ako sa vôbec nepoistit
25. jan 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte...
my sme boli asi 2,5 h. vonku... muz hral zase futbal a aj sa zranil...uz som myslela,ze sme buduci tyzden doplesali :angry: ale nevyzera to az tak zle
keti...vcera som pozerala tie domy..a ten vas je super,sikovne izby aj my mame priblizne take velke :slight_smile: keby sme este raz stavali,tak bungalov.A nasla som tam aj dom, co by chcel stavat aj svagor(Juraj) klasik 156,ale ten ma v podkrovi,podla mna dost male izby. Vsak,kazdy mame iny vkus. :slight_smile:
mili..nas dom je od spodu prvy,este nemame z predu muriky :unamused: ani obklad pivnic,ale zato mame super spodnych susedov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chtelnicanky,vedia o com hovorim,teda pisem :angry: :angry:
25. jan 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok