• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
Luci,díky za linky :slight_smile: :wink: tú Podkylavu by mohla aj Emily poznať,nie ?? :confused: :sweat_smile: a agroturistika jej je obor,tuším :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:

malí idú obaja zajtra k Dr. :confounded: malý bol 2 dni v MŠ a zasa choroba :unamused: a čo môže byť malej,neviem :confused: :pensive:
10. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servus,Zuzka :slight_smile: :dizzy_face:

a vy ako sa máte,baby sú zdravé a poslúchajú ?? :confused: :sweat_smile: :slight_smile: a drahý si spomenul na sviatok matiek ?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
10. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, andy :slight_smile:
na podkylavu chodime na steaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na novy zeland pojdeme na buduci vikend. mali sme ist tento, ale sa strhla grilovacka, tak sme mali hosti plno :slight_smile:
10. máj 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drahy mi dnes rano sluzobne odcestoval, tak sme si to vynahradili vcera :wink: aj ocino si spomenul a doniesol aj mne aj mamine kvietky a cokoladky :wink:
baby su tfuj tfuj tfuj zdrave, je mi luto, ze je to u vas stale takto... obdivujem, ako to mozes zvladat... :pensive:
10. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nechodi vam sem do temy nejaka tatiana, alebo tana, ktora ma 2 deticky. filipko a matej?
10. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,vtaaaj....už si aj doma konečne online??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bershka,nie,na takú si nespomínam :pensive:
10. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciao luci :slight_smile:
ano, us sme pripojeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"us sme" :grinning: :grinning: volajako mi skacu pismenka :sunglasses:
a kde ste? co pozerate let's dance?
10. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja to nepozerám....tatik pozerá Dundeeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bolo mi to treba? sediet pri pocitaci a zozrat celu milku??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
10. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja pozerám hokej. :slight_smile:
My sme aj dnes grilovali. :slight_smile: Detičky už búvajú. :sunglasses:
Oslávencom prjem všetko najlepšie a maródom skoré uzdravenie. :slight_smile:
MM si spomenul a dal mi čokoládu ešte v piatok, keď odchádzal. :slight_smile:
10. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáááj,Mirka,ty slameníš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj ja vyžieram bonbošu čo som dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:višne v čokoláde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jaaaaa aj jaaaa som slamenna :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj mna polutujte :grinning:

miri,
zuzka je aka kocka velikanska :dizzy_face: zlata je

fuj... idem sa asi prebehnut po zahrade... uz som davno takto "nezhresila" :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE mamicky
prajeme vsetko naaaaaaaj k sviatku.

My sme dnes boli v Bojnej s drobcom a bolo super :wink: Strasne vela ludi tam bolo.Malemu sa pacili zvieratka,videli sme vsetky,ani poschovavane neboli.Keby uz behal tak sa tam vyjasi na detskom ihrisku,ale zatial len smutne pozeral na deti na hojdackach :frowning2:
aaaa vcera sme boli v Novom Zelande .....
10. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,chudááátko naše :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenka,to tu chodíme všetky asi na rovnaké výlety do okolia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my chceme Bojnú absolvovať o týžden....tento rok sme ešte neboli,len sme prechádzali tade do Bojnic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lory.tak aj vy dnes v Bojnej?som počula že dnes veľa známych z HC tam bolo. :slight_smile:

aj my sa tam chystáme len neviem kedy,a tiež sa chceme ísŤ pozrieť do tej Modrovej. :slight_smile:
10. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte ešte link aj na tú Bojnú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:

Zuzka,no tebe tak treba behať :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: hahaha :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, DAKUJEM :grinning: :grinning: :confused:
ale ste sa dnes rozpísali. :slight_smile: aj my chceme link na Bojnú
ahojte....

ale ste toho popisali.... :slight_smile:

ahoj zuzanocka :wink:

my sme dnes mali v celku nabity den....poobede sme boli na futbale....potom sme boli v kulturaku ...boli tam oslavy dna matiek :slight_smile::slight_smile: aj sme dostavali take salocky so srdieckom od deticiek :slight_smile::slight_smile:

potom sme isli na prechadzku...na navstevu k svokrovcom a potom sme boli so znamymi vonku :slight_smile:
10. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zatial len po okoli sa tulame,ale ak budu nejake vhodne akcie tak ideme.....ak by ste nieco vedeli dajte vediet
10. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lory ak budem o niečom vedieť tak ty dám vedieť.
10. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
zatial mame na plane Bojnice,ale to az na buduci mesiac a dovtedy je dalekooooo,tak premyslame kde sme este neboli.
Stani do tej Bojnej sa chodte pozriet je tam pekne,a deti sa ti vyblaznia,na rodinny vylet je to stvorene.
10. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
konecne som si sadla pred telku a mam klud, manzel uspal lenicku a o chvilku pojdem asi aj ja, bo cele poobedie sme boli najskor u krstnej, potom u rodicov gratulovat mame k narodeninam, tak mam toho dost....
10. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja už o chvíľu pôjdem.tiež som unavená dnešné počasie dalo zabrať, nielen našim deťom ale aj nám.
10. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak nepojde lenka skor doobeda spat, tak sa hadam stretneme doobeda vonku pred bytovkami....
10. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc vsetkym maminkaaaaaam :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj tebe,Leni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok