• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
sofi mi určite budeme vonku tak sa stretneme.a bru nocku.
10. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ďakujem. :slight_smile:
10. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak my sme dneska mali ist na cerveny kamen ale MM volali na inzerat predava disko aparaturu ze si pridu pre nu tak mali prist o 16 hod a nakoniec dosli az o 19hod :angry: :angry: :angry: tak sme nikam nesli len nachvilocku sme sa zastavili na bakchuss vile.

luci o tej podkylave som nevedela v sobotu uz aj ideme a su tam aj velke kone a da sa tam aj jazdit? lebo nasa dena ta len kone aby tam boli to bude volaka pastierka :grinning: :grinning: :grinning:.

a luci dneska si nas nepocula boli sme na vasej ulici zaviest denu tak okolo pol osmej vecer. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a zuzka servuss. tak pri PC aj ja cokosky mozem ale netreba mi. :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dobru noc :slight_smile:
10. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym :wink:

my sme uz davno hore...mala vstala pred 6....teraz je v stolicke a trieska s hrackami o stoset :grinning:

dnes vyzera byt opet pekne pocasko....

zuzanocka....o tych cokolkach mi nieco hovor...ja zjem na posedenie aj dve :sweat_smile: :sweat_smile: a tiez mi to neni treba... :grinning:

miruss...a zuzanka uz ma zubok?

nasa uz dzavota mammm....bab :grinning: :grinning: v kuse stale dokola....:slight_smile:

tento tyzden ideme na kontrolu noziciek...este sme mali balit nasiroko ...tak uvidime...hadam sa zbavime uz aj latkovej plienky a uz bude pokoj....
11. máj 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko po víkende :sweat_smile: :grinning: zase bol krásny ale krátky :slight_smile:

v piatok sme mali tatina v robote tak sme robili po dvore a večer sme išli ku kamošovi grilovať :grinning: v sobotu som išla ráno do HC na výstavu,bolo dobre ale hroooozne vela ludí a s kočíkom sa nedalo moc chodiť,kúpila som si len strom-granátové jablko a figu :grinning: :grinning: tak sa teším na plody :slight_smile:

a včera sme poobede boli u nás na Deň matiek,bolo fajn,detičky vystupovali :grinning:

a v piatok ideme na stretko júnovčiatiek tak sa veeeelmi teším :grinning: :grinning: :grinning:

a asi sa mi kazí práčka,musím nájisť záručák,lebo sme si doplácali záruku pri kúpe ale neviem nak olko :sweat_smile: :grinning: mám z toho nervy trochen :zipper_mouth:
11. máj 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a aku mas pracku a kolko dlho?dnesne pracky uz nevydrzia tolko co volakedy...co mali nase maminy ked sme boli male deticky....nasim tiez po par rokoch odisla...

ja som chcela ist na tu vystavu a uuuuuplne mi to vypadlo z hlavy :angry: :angry: :angry: az teraz si mi to zuzi pripomenula.... :sweat_smile: :sweat_smile: ...mali sme tolko roboty cely vikend....
11. máj 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus mám whirpoolku a v novembri boli dva roky :sweat_smile: ale ako som písala priplácali sme si ešte záruku ale neviem na kolko,musím pohladať papiere dnes :sweat_smile:

veru moja mamina menila pračku po 18tich rokoch :sweat_smile:
11. máj 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak vcera bolo nadherne pocasie. boli sme na ten obed u svokrovcov a potom sme isli kamoske do ostrova . na terase bolo super.
11. máj 2009 o 09:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeeee ranko!

no o pracke mi nehovorte, ja uz kazde pranie trpnem, ci mi neodide... nasa ma uz neuveritelnych 14 rokov, ale perie dobre, ved sa o nu aj poriadne staram :wink:

rano sme boli zaviezt nadku do skoly, stihali sme LTT, lebo chrustik buval do pol 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

navarene mame od vcera, takze mame doobeda frei, o chvilu asi vyrazime na bicykli niekam do ulic :sunglasses: :sunglasses:

zuzik,
ako si dopadla u dr?
11. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi....to je ozaj malo aby sa kazila.... :confounded:

nasi mali 20 rokov :grinning: :grinning: :grinning: my mame chvalabohu pokoj zatial....mame ju ale este len rok a pol...mozno menej...

my mame tiez navarene od vcera takze v tomto je frei....akurat ze ja som strasne poriadkumilovna a poraza ma ked je len trosku neporiadok takze pojdem upratovat ....prat ale na dve pracky mam toho...zehlit tam mam tiez ale za dva susiaky...umyt zeme...atd atd.... :sweat_smile: :sweat_smile:

a poobede chceme ist von na prechadzku s malou...

ozik keti....ked si spominala ze poznas gabiku a luba....uz si videla melaniu? my sme vcera s nimi chvilku klabosili a malinka je strasne krasna....taky maluskavy neznucky drobcek.... :dizzy_face: :dizzy_face: naozaj velmi krasnucke babinko ....
ani sa mi verit nechce ze aj nasa bola take mrne :grinning:
11. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi baby sú nááádherné a Nelka je celý Lu,a asi ste ju strihali že? :sweat_smile:
11. máj 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: chrust sa uz vraj zacina podobat trocha aj na mna (vraj) - ale doteraz vsetci vraveli, ze je luova kopia :grinning: aspon ju nemoze zapret, keby chcel :grinning: :grinning: :grinning:
strihali sme ju uz dva krat - masinkou, ale uz ju nebudem, ved je ako chlapec :sweat_smile:
inak, aj starsia miss e ostrihana - uz nema vlasky po zadok, ale len po plecia :pensive:
11. máj 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kocky chcem sa Vas spytat. davate deti ockovat proti kliestom?
11. máj 2009 o 09:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika,
ja som chcela, ale neviem, ci teraz uz nie je neskoro. a pocula som, ze aj tak je to ucinne len tam, kde zijes, ze tie vakciny su rozne pre rozne kraje a klieste su vraj tiez vsade ine... ale ja pri najblizsej prilezitosti urcite obe (a aj seba) dam zaockovat
11. máj 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera znama spomenula, ze maleho dala zaockovat. tak ma to napadlo, ze by som veru mohla aj ja malu dat. clovek nidky nevie.
11. máj 2009 o 09:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanocka....krasne baby mas :wink: :slight_smile:
11. máj 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaahojte,,,,,

tak my sme sa celééééé doobedie túúúúlali...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám nachodené kilometre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na juh,stade na Trajan,odtial sme išli chodníčkom ku zimáku,odtial na val,a do mesta.-.....tam sme nakupili a hurá domov.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pomedzi to sme mali 2 medzipristátia na ihriskách v piesku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

len sa mi zdá že sa nejak zmráka a poobede majú byť búrky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Zuzi,baby sú nádhrené ako vždy....ale teda Nelka je teraz úúúúúplne celučičký Lu :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: asi preto ju tak strihá rád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kliešte....nedávam....lebo chránia aj tak len proti encefalitíde,ale na boreliozu nie......a tej vraj býva aj tak viac :confounded:
ale ja pravda že mám z toho des :sunglasses:
11. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a som zabudla,Peti,hej dá sa tam jazdiť....majú tam vela konikov.....
mrkni sem.
http://www.penzion-adam.sk/nova/index.php?page=farma
11. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dakujem, dakujem :wink: :wink:

luci, striham ju vzdy ja :grinning:
ale uz jej zhustli vlasky, takuz nechame dlhsie :wink:

idem poupratovat a pradlo vyvesit, coskoro pride svokra strazit, ja pojdem do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som bola ako maličká x krát dohola... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a teraz si ich pre zmenu dávam prestrihávať čo mi husté vadia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ona mala len take chumaciky po hlave :grinning: smiesna bola. teraz je zas jak chlapec (aj spravanim)... na meniny vies co kupujeme? detsku vrtacku a srobovaky... lebo vzdy sa hrava s "naozajstnymi" - luovymi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a nedavno dotala tatru... no hovorim - chlapcisko - mala byt este tyzden v brusku, aby jej pipik dorastol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Zuzi ešteže sa tá moja narodila o 12 dní, lebo by jej pipík dorástol. :grinning:
Zuzi pekné fotky, baby sú kočky. :slight_smile:
Mima Zuzka ešte nemá zúbok, ani ďasná ešte nemá napuchnuté. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja som dnes žehlila, s ocom sme robili zapekaný karfiol a zemiaky. Polievku sme mali od včera. A boli sme aj na prechádzke. Keď sa Kubko zobudí, tak pôjdeme zasa. :slight_smile:
11. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetci vospolok. :slight_smile:

Kde ste všetky?
11. máj 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak napriklad ja som tu, ale idem este nahnat hviezdicu do postele a poliat zahradu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz je tolko hodin<
v sobotu budem mozno v chtelnici ale neviem to urcite
11. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten môj drobec už spí a Sabínka pozerá ešte telku. Zuzi nepolievaj možno bude pršať.
11. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak napriklad aj ja som tu :slight_smile: Ale len na maly skok, pretoze ma caka haaaldaa zehlenia! :angry:
Zuzanocka nepolievaj, bude prsat :wink: U nas sa uz chysta!
Majte sa krasne! :slight_smile:
11. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok