• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
ja som tiez nechapala ked som si to precitala....ale asi to bol koment k elisinej premene ....co tam mala oblecene saty a suknu atd....
18. máj 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodíme sem link s fotkami ale len na FCB lebo sa mi nechce zmenšovať foto na kona :grinning:

http://www.facebook.com/album.php?aid=21701&id=1454733322&saved
18. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

zuzi ale nejde to spustit chce to nejake heslo na tie foto.
my sme vcera boli u maminy a v obchode sme stretli mimu s M a sabinkou. :slight_smile:
18. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha to ma nenapdlo že to je zaheslované,tak budete musieť asi počakť,,,,, :confounded:
18. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cav peti....

ja som po tvojom M pozerala a otacala som sa...chudak...si musel mysliet volaco ...ze henta po mne co tak cumi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale nevedela som ho zaradit...odniekal sa mi zdal znamy ...az potom mi doslo ked si povedala ze je to TM...tak z fotiek mi bol taky povedomy :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kubko je aky krasny mladenec... :wink: ...pocuvaj...sak ty si aka chuducka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to len ja som take hebedo? :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano na tu premenu som odpovedala
18. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...

Zuzi,pekné fotečky....ste si to užili....aj ked to počko bolo v sobotu o ničom :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

my už sme naobedovaní....som robila toto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14079
dobré to bolo :dizzy_face:
18. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a tebe to išlo otvoriť?ked Pete nie :sweat_smile:
18. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
však ja som Facebooková...to ide len registrovaným :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aháááá ja trubka....tak potom hodím foto večer sem :sweat_smile:
18. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte baby :sunglasses:
ako si zijete? ja mam pred nocnou, Branko je v skolke, tak si vegetim, upratujem, namiesto ucenia, pravdaze.
u nas nic take nove, ja makam, permanentne som nevyspata. :unamused:
stihla som si prejst fotecky, ako vam drobci rastu :slight_smile:
18. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam nič nove, mala by som Lucku vonku pofotit ale nemam tu fotak
18. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Anika,ahojky....

veru letí to....ved sama vidíš na Brankovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako zvládate škôlku??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci....

take maso robime aj my...hovori sa tomu chlpate rezne :wink: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja robím podobne rezne pospiatku,ale tam sa dáva na zapekanie cibula a slaninka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj my mame par foto novych....zatial len ,,interierove,, :grinning: :grinning: akosik vzdy zabudneme fotak ked ideme niekde von... :sweat_smile: :sweat_smile:

http://picasaweb.google.sk/milota.beblava/Sabinka#

tak ja letim....idem s malou pockat maminu...ma dnes volno tak budeme gazdovat spolu :slight_smile:
18. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lici, ty co planujes po MD?ides do roboty?
18. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci :confounded: :grinning:
18. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Anika,ja si predlžujem ešte materskú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima neviem či ma oči klamú, ale tak sa mi zdá, že maličká sa začína meniť :wink: Bombová fotka Andrej a malinká, ako spinkajú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
idem pozrieť Elis :wink: :wink:
18. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Andy mi v decembrovčatkách máme veľa báb z Čiech, tak sme volili tak, aby sme to mali vzdialenosťou približne rovnako.
:slight_smile:
Luci aj vy to budete mať super. :slight_smile:
Ja som dnes do jednej nevedela zaspať, potom som sa prebrala o pol piatej a o šiestej už uragán Kubko vstával. :grinning: Zuzka vstala o siedmej. :slight_smile:
Mne dala obed svokra a upratovala a žehlila som cez víkend, tak mám fraj. :slight_smile:
Zuzi ja nie som registrovaná na facebooku, takže si počkám, kým ich dáš na MK. :slight_smile:
Mima pekné fotky, malá je zlatučká a ako si zaspí hocikde. :slight_smile:
18. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://sk.fotoalbum.eu/zuzidr/a274963/3

skúste tu,ked vám nejde FCB :sweat_smile: :grinning:
18. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi super fotky. Emmka je už veľká slečna. :slight_smile:
18. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To moje mrne spí v kočiari od deviatej. :confused:
18. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
Babulky máte pekné fotečky.
a Katka čo nové u nás? Tá moja baba je už vyspiná a Šimik zaspal v kočári na balkóne.tak mám chvíľu pohov.
Dnes sme boli dať vyvolať fotky tak zajtra popridáv niečo nové. :slight_smile:
18. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rado pride v nedelu okolo obeda som zvedava čo mi zasa povie a kolko z toho bude pravda
18. máj 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malôa je okupana a pred chvilu som ju uložila spat, čakam že sa rado prihlasi na skype ale akosi sa mu nechce, asi to vypnem
nebudem stale na neho čakat, nikdy nedodrží dobu kedy sa dohodneme a dokonca ani tu čo si sam stanovi
18. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babule tak pozerám ako tie deťúrence rastú a nestíham sa čudovať. Aj náš malý už blaboce mama, baba daj ham, ale chodiť ani za ten svet. Len sedí v beháku a čaká čo sa bude diať:slight_smile:))
18. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

vitaj zabka....aj nasa mala dzavota mama tata baba a dnes povedala dede :sweat_smile: sa cudujeme ze ma 6 a akosik sa ,,rozrecnila,,.... :grinning: :grinning:

neboj....ved on zacne bezkat...aj ta to mrziet bude potom...ho budes stale nahanat... :grinning: :grinning: :wink:

tak my sme dnes vyprevadili maminu....sme boli aj na prechadzke....mala si super pobuvkala tak bola potom dobrucka...

a pred chvilockou odisla teta so segrankou...boli sme aj na kofce...takze sme mali pekny dnik dneska :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
zabka náš Šimi má už 1 rok a bežkáme stále za jednu ruku.Neboj sa bude aj ten tvoj ani sa nenezdáš a preletí to ako voda.

my rozprávame mama.ham,hav, sem tam povie tata
18. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok