• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
Ahojte.
U nás je jeden už ukecaný a ulietaný a druhá len džavoce zatiaľ a nebehá. :grinning:
18. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
zabka ved daj mu cas je chlapec a ma len 9 mesiacov... neboj bude...aj ti horko bude ako mne...

Miruss no ved pred chvilku sa narodila a uz dzavoce..boze ale to leti neskutocne...
18. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skorej ako tu dotičnu osobu zbadate zajtra v dedine tak vas upozornujem že ju zbadate, ja som to nevedela, ani mi to neoznamil, nebolo to asi pre neho dôležité
ja som na myjave ešte
18. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili rado je doma???? :confused: :confused: :confused:

mima vobec si to MM nemyslel a ja chuda???? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: troska som zhodila ale stale mam vela a brucho mi ostalo. :angry:

zabka moj maly zacal behat tyzden pred 12mesiacikmi a este stale nejak dobre nechodi sem tam ho to zlomi na zem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi krasne foto mate a ten bocian ako nieco znaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pre vas???? :grinning:
18. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri ta tvoja mala len spi aj ju niekedy mas hore???? :grinning:
18. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a to cislo na tepovaca hodis????
18. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto???????
18. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti...asi si pises sama so sebou... :grinning:
18. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som
18. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda asi ano co robite???
18. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti od druhej do pol deviatej bola hore, v tom čase si hodila len 45 minútového šlofíka. :slight_smile:
Ale dnes mala výnimočne spavý deň. Váčšinou spí o 1,5 hod. menej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dada veru letí to, ani veriť sa mi nechce. :frowning2:
Mili to Rado ti nedal vedieť, že ide domov? :confused:
18. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detičky už spinkajú od 20:0dnes sme boli skoro celé poobedei vonku tak boli dosť unavení a padli do postele ako polená
18. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti bocian neznačí nič :sweat_smile: :unamused: :grinning: zatial si t vieme ustrážiť aby k nám neprišiel :grinning: :grinning: :grinning:

zase som si dala upratovací týždeň :grinning: :grinning: prišla som domov,dala piecť kura a nové zemiačky,spravila uhorkový šalát,umyla som okno,prevliekla periny,upratala spálnu :grinning: :grinning: :grinning: potom sme sa všetci traja navečerali,okúpkali a Emmka išla spinkať :grinning: :grinning:

zajtra pokračujem v tých činnostiach v detskej izbe a skončím až v sobotu :grinning: :grinning:

prajem pekný večer :slight_smile:
18. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my máme na zajtra ešte navarené,len spraví nejaký cestovinový šalát.

ráno nám príde tata z nočnej tak sa ale o deviatej vyberieme na ihrisko a necháme ho trošku si pospať.
18. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa tu majte...

Prajem vám dobrú noc a aj deti nech nám spia celú dlhú noc. :grinning:
18. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nie ale bude nad ranom
18. máj 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či zaspim, o chvilu pride mama z poobednej ale ked jej to poviem dneska tak asi nezaspi, lepšie by jej to bolo povedat rano lebo naši ho už maju plne zuby tych dlhov
18. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobréééé rááánko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teda dobré ako dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja som vdaka burke spala v noci asi tak 3 hodinky.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ešte že to drobcov nezobudilo :unamused:

Mili,no od Rada sa to dalo čakať,nemyslíš???,čo mu tam zas na tej práci nevonalo??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ani my sme nespali,rovno do spálne nám šlahalo,takže malá bola hore,lebo sme museli muškáty skovávať z balkonov,no a cez tú najväčšiu búrku bola na mne nalepená :sweat_smile: :grinning:

akurát že som včera okno umyla dnes už bude hrozné :sweat_smile: :confused:
19. máj 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on tvrdi že tam ešte pojde ale ešte som s nim nebola osobne
i na myjave bola búrka
19. máj 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili ahoooooj :grinning:
19. máj 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Aj mňa búrka zobudila, drobcov našťastie nie. :slight_smile:
Snáď dnes v noci sa už vyspím. :slight_smile:
O chvíľu sa chystám na poštu a do obchodu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzka spí na dvore a Jakubka si vzala babka. :slight_smile:
19. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....

aj u nas bola burka ako hrom....nam sice nikde neslahalo...ale ked sa zablyskalo tak cela izba osvetlena...:slight_smile: a na stresne okno nam bubnovalo :grinning: :grinning:

ja som moc dobre tiez nespala ale koli tomu ze bolo hrozne dusno....mala sa tiez budila...tak som ju potom dala k nam a buvala az do rana...
aj teraz je uz vonku take dusno ....
19. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

aj mna zobudila tá búrka.Tak som vstala a rýchlo som išla všetko poodpájať od elektriky. Drobec sa iba trošku mrvil, a trošku pomrnčal, ale stačilo pošúchať v postieľke chrbátik a spinkal ďalej :slight_smile:

baby ja neviem ako vám, ale mne občas trvá až pochopím, že o čom zas tá Milka píše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lebo Milka nehnevaj sa na mňa, ale ako napr. príspevok včera večer o pol desiatej :confused: :confused:

polievka hotová tak môžme utekať von, lebo drobček nemôže vydržať :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa malý akurát zobudil.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale tiež musím ísť do mesta a na poštu :unamused:

ale zatiahnuté je riadne.... :unamused: snád nebude ešte pršať :confounded:
miruss....to mas fajn ked ti ma kto deti takto postrazit...zobrat von atd... :unamused:
Ja som rada, že mi tak pomáhajú, najmä teraz keď je MM preč, lebo večer to býva náročné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aj včera sa švagor od pol šiestej do pol ôsmej venoval Kubkovi. Aj dohliadol, aby sa navečeral a strážil ho vo vani pri kúpaní. :slight_smile:
19. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj keď by som prijala keby sme bývali bližšie pri našich. :frowning2:
19. máj 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak ta burka aj mna prebrala. ale hned som zase zaspala . a na dnes hlasia prsat. burky a prehanky a teplo az 28. ani v lete tak asi nebude.
19. máj 2009 o 09:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok