♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzanocka
29. máj 2009

daduuul,
Piestany - sever: hlasim dazd 😀
jasne, bola som ho zvesit... sak zato som ho ja nevyvesila vonku, ze ma prsat... uz je na susiaku vnutri 😉

zuzanocka
29. máj 2009

pocuj, dadulka, nemas po malej nejake 19-20 topanocky k satockam?
alebo ZUZIDRRRRRRR? zuzik, ale nie tie cierne lakovky - skor do biela, cervena, ruzova 😉

miruss
29. máj 2009

Aj u nás prší. 🙂
Aspoň požehlím, nepôjdem s Kubkom von a malú vystrčím na dvor. 😀

milhaus
29. máj 2009

mala hentu velkost mala v zime a to nosila len papučky a take fialove poločižmičky ale trocha odraté
v nedelu ma byt 22 a bude sa už oteplovať

milhaus
29. máj 2009

podla noveho pršat každy den až do utorka, v sobotu 15 a nedelu 16 stupnov, v sobotu dažd skoro stale v nedelu menej a pondelok a utorok 20 stupnov

milhaus
29. máj 2009

mi ideme v sobotu maminej sestre na 50 - ku, tiež by nemuselo liať a mohlo by byť teplejšie lebo to bude oslavovať u babky a mala bude chcet zasa vidieť zajace a sliepky
neaky sused tu celu dobu obeda trieska, začal o jedenastej

mimusbe
29. máj 2009

ahojte...

miruss...gratulujeme zuzanke k prvym zubkom....to je super ze to tak zvlada... 😉

nasa este zubky nema ale mozno uz kazdu chvilu budu...dasienka ma uz take naliate a ,,vyrysovane,,...vyzera to ako keby uz ma zubky tesne pod dasienkom...uz len vyhupnut von 🙂 🙂

mili....ty si hotovy meteorolog 😀 😀 diky za predpoved...som chcela vediet ako bude zajtra 😉 😉 🙂 🙂

my sme vcera s malou boli cely den u nasich....som sa bola dat strihat...mam to o dost kratsie ...ale asi si to nikto nevsimne kedze som nosila stale vlasy zviazane v cope 😅 🙂

zajtra keby je pekne by som chcela vybehnut do piestan na otvorenie kupelnej sezony s nasimi...ale mili hlasila ze nebude pekne 😅 🙂 😒

aj sa niekto chystate?

dadaga....lukasko je krasnucky...pekne fotky....

zuzanocka
29. máj 2009

16 stupnov??? ved zmrzneme 😝 asi sa opekat nebude... jedine, ze by sme okolo grilu sedeli a hriali sa 😀

mili a co ste tete kupili na 50-ku?

zuzanocka
29. máj 2009

mimus,
ak nebude prsat, vyslem len svokru s babami poobede na detsky program 😝
my s drahym tento rok asi vynechame 😝 sa nam nejak nechce 😅

dadulka19
29. máj 2009

zuzi,máme lakovečky,mrkni do mojho albumu na mmb 😉

idora
29. máj 2009

Ahojte, pekny den Vam prajem!
Spominali ste otvorenie kupelnej sezony, aky bude program? Ako to prebieha?
Ja som este v robote, ale "fajront" sa blizi... 😉

nika2
29. máj 2009

ahojte,
zajtra mozno vybehneme na to otvorenie,ale az po obede.

zuzanocka
29. máj 2009

idora,
program bol vo vsetkych reklamnych casakoch, v radnici aj v PT 😉

dadul,
pekne su, ale dakujem za ponuku, este pokukam

nika,
o 3 bude pri DU divadielko, hviezdica ked bola malinka, strasne ju to fascinovalo, tak skus tam kuk 😉
a ked uvidis zeleny neonato kocik, tak to su moje baby so svokrou 😉

zuzanocka
29. máj 2009

no hviezdica prave dosla zo skoly aj s kamoskou, obidve mokre ako mysi, hlavne, ze dazdniky maju obe - v taskach - ze im daz nevadi, ze oni maju rady, ked prsi 😝 😝 😝
tak idem fenovat mokre hlavy 😉

andy.a
29. máj 2009

ahojte 🙂 😎 😵

Dani,pekné fotečky 😵 😵 😵 malý má tie očiská neuveriteľné 😅 😕 😵

Zuzka a mňa sa na topánočky nespýtaš ?? 😕 😅 ale v tej veľk.sme mali len látkovky na doma, a na von len nejaké botasečky 😅 😝 ani v nich nechodila,lebo túto veľk.mala tak v 10-11 mesiacoch 😝

to počasie je otrasné 🙄 🙄 🙄 a zrovna na otvorenie kúp.sezóny 😒 ☹

Mirka,išla som písať presne to isté ,čo Dada-teda,že by som sa divila,keby Zuzka na niečo reagovala inak ako spavosťou 😕 😕 😕 😅 a gratulácia k zúbkom 😵 😵 😵

Idora,vy ste boli na Baškej Vode alebo na Baške ?? 😕

zuzanocka
29. máj 2009

andy,
prepaaaaac, ja som zabudla 🙂 a mas? nemas... 😝 😉 🙂

janetina
29. máj 2009

ahojte neviete kde mozeme najst program letnej sezoonny vsak by sme tam v ramci MDD isli 😉

janetina
29. máj 2009

inak my sme vyhrali zlate vajce 😀 😀 😀 😀 😀 na Velku noc...citam Vas ze v pn prsi v Leopoldove este nie...no zbohom po kupelnej akcii

zuzanocka
29. máj 2009

janetina, idora

http://www.piestany.sk/index.php?id=83&tx_ttnews[backPid]=1&tx_ttnews[tt_news]=2360&cHash=3f64b39207

zuzanocka
29. máj 2009

treba skopirovat cely odkaz do noveho okna,
dole je letak v pdf-ku na stiahnutie
alebo treba oslovit uja googla 😉

janetina
29. máj 2009

dakujem babenky....popozeram

zuzanocka
29. máj 2009

andy, naraz 😀

lory
29. máj 2009

Ahojteeee
prsi o chvilu slniecko vykukne potom zasa prsi...tak to je teda den,asi len na spanok 😖

miruss
29. máj 2009

Ja už mám požehlené. 😝
Zuzka spí na dvore a Kubka si pred chvíľou vzali svokrovci. 🙂
U nás momentálne svieti slnko. 😎

milhaus
29. máj 2009

zuzanočka, mama jej kupila neake biopotraviny, ona na take veci dost dá

idora
29. máj 2009

Dakujem za program! 😉

petka015
29. máj 2009

ahojteee

tak u nas tiez zacalo slnko svietit tak maly isiel von s netrkou deniskou lebo vo vnutri ho poraza. Inak z tohoto pocasia mame zase soplik a kaslik len nedavno nam presiel a je u opat. 😠 😠 😠 😠 😝

no ked ma byt takto zima asi ani pozriet do pn na kupelnu sezonu nejpojdeme to je des taketo vykivy stupnov.

domi9
29. máj 2009

🙂 Ahojte

Peti, my ideme zajtra na otvorenie ak nebude prsať,a ma byť aj zajtra takto zima? Mne malu zobrali nasi von, mala by som sa ucit ale radsej som na nete. A ako sa mavaš? Kedy budete prerábať,niekedy som sa chcela zastaviť, že pokecame. 🙂

petka015
29. máj 2009

ahoj domi

sak sa zastav ja som doma skoro stale. aj my by sme chceli ale asi az v nedelu uvidime.
my sme trosku nakapaty z tohoto pocasia. 😖 . Cakam na uver ma byt nieco nove v stavebnej sporitelni od 1 juna tak uvidime ci sa nam to vide ak nie tak budeme musiet z banky zobrat. Ale dneska tu bol vymerat plyn a uz mame aj okna objednane tak uz sa pomaly rozbiehame.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre