• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
ahojte,
inak aj moja mala dnes rano bola hore uz o piatej. dala som jej mliecka a este sme spali do pol osmej. aj ja som sa konecne vyspala. doobeda sme boli trosku vonku na hupacke. a potom pekne papala obed. konecne. prisla k nam sestra a od samej radosti sa nejak zatackala a co ma takeho leva, odrazatko aj choditko v jednom, tak sa jej uhol a ona spadla na zem . a nic by jej nebolo len si zakusla do perny. tak si poplakala a ma trosku kusnute v spodnej perne. chuda moje male.
a nejaka je uz od vcera vyhadzana na tvaricke az take fliacky bledo hnede. stretla som doktorku , ze jej mam nato dat len repik a ja ju natieram sebamedom. no neviem z coho to moze byt. nechcela by som ist ku koznej. lebo jej urcite daju nejake hormonove maste :frowning2: . lebo nieco podobne mala aj minuly rok.
2. jún 2009 o 14:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer sa praje!

ja som ostrihala 40 nechtikov, poumyvala dva kusky, ulozila a uz sa spinka :dizzy_face: :dizzy_face:
poliala som este travu a idem sa vyvalit pred telku, pozerat ordinaciu :wink: a dnes konecne v "ludskom case" spat - slamenim, tak si mozem dovolit ist do hajan skorej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby s deturencami, s ktorymi uz chodite k zubarovi, kam tu v pn mam ist? kto ma aj nejaky vztah k detom a podla moznosti je aj na poistovnu? lebo ja mam pre hviezdicu fajn zubarku, ale v ripnanoch, nechce sa mi tam trepat :rolling_eyes:
2. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika,
tych uderov je unas pozehnane... v nedelu sa mala smykla, spadla pusinkou na drevenu opierku na kresle a rozrazila si pusinku... krvi plno :frowning2: kolienka ma modre ako futbalista, nastastie uz obdobie hrc a uderov do hlavicky uz skoncilo, ale istu dobu som vazne uvazovala o NO SHOCK helme :astonished:
2. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muž měl už po krk stálého komandování od manželky, tak zašel k psychiatrovi,co s tím.

Psychiatr mu poradil jak si budovat sebevědomí a dal mu knihu o asertivitě.
Chlap ji v autobuse cestou domů celou přečetl.
Přijde domů, rozkopne dveře, přistoupí k manželce, ukáže na ni prstem a řekne:

"Od teďka chci, abys věděla, že JÁ JSEM PÁN V TOMTO DOMĚ. MOJE SLOVO JE ZÁKON!
Chci, abys mi teď připravila dobré jídlo a až ho sním, očekávám dezert.
Po večeři mi připravíš koupel, abych si mohl oddychnout.
A po koupeli, hádej, kdo mně obleče a učeše?"

"Asi někdo z pohřebního ústavu," odpoví manželka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nova tvar?
2. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

stanka na tepovaca mam cislo od lucindy poslem v IP.

nika a mala ti uz chodi sama? na sje jak šinter. do vsetkeho kope dneska kopal do cici-macicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatko macka :wink: :slight_smile:
2. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neznasam macky fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka odkial si ?
2. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ani ja nemam rada macky....je mi to slizske...ale tiez nemam rada ked sa im ublizuje ... :wink: :slight_smile:

veru maji...daco napis o sebe... :wink:
2. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima kde ste kupovali obklad do kupelky kde maju take priatelne ceny a hlavne pekne obklady? dik
2. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne to bola nasa kocka ja mu nedovolim ju hladkat tak on ju z nohu akoby hladka- kope do nej
:grinning:
2. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe :grinning: :grinning: :grinning: podareny je :wink:

kupovali sme v novom meste nad vahom...firma domex....http://www.domexm.sk/katalog/index.php?cPath=30
2. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem za to číslo. :slight_smile:
2. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo aj tu maju celkom pekne...odtial mame dlazbu do kuchyne a chodby....

http://www.dunapiestany.sk/

aj niekde za strekou je tusim daka firma....
2. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý neskorý večer prajem :wink:

Ako tak pozerám, tak sme nestávali sami o tej 5-tej :grinning: :grinning: :grinning: . Asi bolo niečo vo vzduchu. :grinning: :grinning:

My sme dnes boli zase v PN. Len škoda, že sme niekoho z vás nestretli, lebo sme boli na sklenom moste, zatiaľ čo bola svokra u doktora. A samozrejme, že bola fontánka pustená pri barlolamačovi, a maminka drobcovi pomohla aby si omočil ručičky vo fontánke. A to potom ho už ani labute nezaujímali. Nemohla som ho ani odtiaľ odtrhnúť. :grinning: :grinning: :grinning:
cestou domou drobec zaspal. To bolo asi tak pol jednej, a zobudil sa až o pól piatej :slight_smile: :slight_smile:
Asi dobiehal to ráno :grinning: :grinning:

Aj my sme už skúšali uspávať, že ho položíme do postieľky, len drobec nad nami vyhral. Lebo ten keď spustil , tak nebolo konca :pensive: :pensive:. A teraz niekedy zaspinká pri fľaške, ale to musí byť dobre unavený, a niekedy sa spolu objímame, a tak zaspinká :slight_smile: :slight_smile:
Tak držím palce nech ste silný :wink:

Milka aj ideš do toho tesca???A posielala si si aj nejakú žiadosť???daj vedieť. lebo si my dala chrobáka do hlavy.
:wink:trošku si prilepšiť nie je zlé :wink:

No musím utekať, lebo drobec je už asi 3x hore, a len mama. Tak si idem s ním laškať.
Dobrú noc :wink: :wink:
2. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobrééé rááánko....

Keti,ja som bola na sklenom moste tiež včera...ale o 8.30 ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sme holubkov krmili.....to ho baví viac ako labute,lebo holubkovia sú pri nom :dizzy_face:

na tú inventúru sa treba prihlásiť len na informáciach :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to budúci víkend z nedele na pondelok myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bol inzerat na profesii asi pred dvoma tyždnami tak som nan odpovedala a chcela ešte občanak a čislo uctu a že ked vyhotovi zmluvu bude mi volat
sak skus zavolat do teska do piestan, ja pojdem ked mi zavolaju, je to tušim 15. 6, jedna noc, inventúra
3. jún 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mili to ideš ale cez agenturu a tá ešte za teba berie províziu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja už som v Poprade.
Kubko nakoniec ostal na prázdninách u babky. Ale zvláda to super. :slight_smile:
Zuzka ešte spí, tak si užívam voľna. :slight_smile:
3. jún 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym....

dnes vyzera byt zatial celkom pekne...tu svieti slniecko a je aj v celku prijemne...nie je zima... :wink:

mili a to mozes ist aj ked si na rodicovskom prispevku?takto si privyrobit?
to je ako keby druhy zarobok a to ti potom zoberu rodicovsky....ci ako to vlastne je?????

lebo ked som bola na urade tak mi strasne prizvukovali aby som si v ziadnom pripade nenasla ziadnu pracu lebo pridem o rodicovsky.... :unamused:
3. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruss....no super...Kubko je uz velky chlapisko...to je jasne ze to zvladne :wink: :wink:

tak relaxuj :wink:
3. jún 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano

mimus,
urcite nie. uz mozes aj zarabat a zostane ti rodicovsky. len nemozes dat dieta do s skolky alebo jasli
3. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa....no ja som presne nevedela ako to je....popravde...ani som sa vtedy na urade tej panej neopytala...lebo bola strasne dolezita a straaasne mi to davala na doraz ze si nesmiem najst pracu.... :confounded: :confounded:

takze kludne mozem mat aj rodicovsky aj pracu a napr. mi moze malu varovat niekto? nie jasle ani skolka....?
to by bolo fajn.... a treba potom aj nejake papiere alebo co niekam posielat alebo to je az take jednoduche? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. jún 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nic netereba. mozno len nahlasit (resp. poslat kopiu prac. zmluvy) na urad - odkial poberas RP. do troch rokov mas RP, aj ked pracujes a dieta nie je v st. zariadeni :wink:
ono sa to menilo teraz niekedy - tusim po novom roku, alebo tak nejak
3. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tu už neni pekne ani náhodou....čierno čierna tma :frowning2: a vyzerá to že bude pršať :astonished:
3. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu svieti slnko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kdeeee??? :confused:
3. jún 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem cez tesko
3. jún 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok