• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
to idem iba na jeden den, teda noc
nemali by mi zobrat rodičovsky, ved mala nejde do školky a bude to formou brigády
3. jún 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili ok...ja som len o tom nevedela.... :wink:

aj u nas svieti slnko a je celkom fajn...len keby tak nefukalo...
3. jún 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj tu už slnko vykuklo konečne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hej brigádovať môžeš v pohode :dizzy_face:
3. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu slnko tiež svieti ale fuka vietor
dneska ma tak bolela hlava nachvilu na odpadnutie ale bola som opreta nastatie
asi mam nizky tlak, ja to mávam
3. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili,
sak si hrkni za jeden :grinning:

boli sme doobeda na bickykli, ale je veru kosa riadna... tak sme sa trocha povyhrievali na slniecku, kukli deticky v skolke a hajde domov do tepla... zaviezli sme maminu k dr., pozreli, co je v robote nove, napapali sa a uz sa buva :dizzy_face: :dizzy_face:
varila som mrvenickovu pol. s hraskom, druhe budu zapekane cestovinky s udenym :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne mi dvihaju tlak tie inzeraty: "nové! s vYsackou..." :angry: :angry: :angry: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :rolling_eyes:
3. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

tak my sme uz stihli aj prechadzku doobeda...bola som na poste...v obchode...prezliekla periny, oprala...

malej som robila ovocnu vyzivu aj zeleninovu...do poharikov nech ma aspon na 2/3 dni ...nemusi stale len kupovane... :slight_smile:

este mi treba povysavat umyt zeme...idem rychlo dat smazit syr a hranolky...dnes mame len takuto rychlovku...ale zas ..velmi to lubime :slight_smile: :slight_smile:

no teda ale vetrisko je riadny :angry: :angry: :angry: som dala malu spat na terasu pred chvilkou...hadam sa nezobudi ... :confounded:

zuzanocka....noooo....aj mna to hneva ked vidim take chyby....a hlavne ked niekto napise VYDIM... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...a to ani dva krát nemusíme hádať kto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co? kde? kto? nevYdim! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra pomocka na vYsacky: "co visi, nemoze byt tvrde"... :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi,tak tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a čo je tvrdé nevisí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fujtajbl... kamoske som vcera dala jahody, tak mi dnes vratila misku naplnenu sladkostami, bola tam KINDER - tycinka, tak som ju zozrala, no ja neviem, co v nej bolo, odkial je, ale normalne mam v ustach chyt ako po prasku na pranie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :zipper_mouth:
3. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chyt=chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktovie, ako to nase chudatko zuzidr dnes dopadla :pensive:
3. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslíme na nu a držíme palce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

lucinda to my sme prišli do PN asi tak okolo 11-tej.
ozaj si minule spomínala, že sa budete asi v auguste sťahovať?? To sú teda, ale šikovný. Potom hod aj foto. :wink:

No musím to tesco ešte rýchlo skúsiť. milka potom by sme sa dohodli, a môžme ísť spolu.
Svokre som to spomínala, a povedala, že drobec môže kludne spinkať aj u nich.

my sme dnes boli klasika u svokrovcov. Rastík sa hral na pieskovisku, lebo včera mu už konečne tatík kúpil v dračiku, len nemáme druhú časť. Že tú mu nedali.
3. jún 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci....myslim ze nam dvom je to uplne jasne koho myslime :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

noooo...ja aj keby chcem ist dakde si prilepsit len tak....tak nemozem lebo malu nemam kde dat...aj jedna aj druha babka su pracujuce a maju este dost rokov do dochodku....
3. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule asi sem na istý čas prestanem chodiť, lebo jedná nemenovaná osoba stále nedá pokoja. tak ma to už prestáva baviť sem chodiť :angry: :angry:
Niekomu sa asi veľmi dobre číta, že :angry: :angry: :angry:
3. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Keti,nerieš a ignoruj...a neblááázni že prestaneš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keti prosim tak vykasli sa na to....naco si nicis nervy....to je zbytocne....a veru ...neblazni ze nebudes chodit....my ta tu radi vidime.... :wink: nech sem ta dotycna osoba nechodi ked jej nieco vadi.... :rolling_eyes:
3. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keti,
mna si tu tiez citavali (alebo este citaju) iste osoby a potom zahoruca rozbili rozbroje v rodine, zmazala som albumy, mena nepsiem....ale je to naprd takto si davat pozor na kazde slovko... predtym sme sa mohli normalne bavit a teraz... o pocasi, o vareni... :unamused: a to je radsej vsetko :zipper_mouth:
3. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule sorry.
Keby si si to prečítala tak by si vedela, že som ti poslala mail a sú to recepty. A nie hneť robíš uzávery. A dlho som tu nebola. Išla som sem lebo viem, že sem chodíš viac ako ma mail. Vlastne kvôli tebe lebo sú tam aj jahodové zákusky. A aby si si mohla urobiť krásnu nedeľu z rodinkou. :slight_smile: Teda ak sa ti budu páčiť tie recepty. :slight_smile:
3. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pokiaľ ja viem, tak mail je niečo inšie ako tu IP :angry: :angry: :angry:
A ja už ta neriešim, lebo je to zbytočné :angry: :angry: :angry:
3. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keti nezabudni my nechať tie čiarové kódy z toho harmony toaleťáku.
3. jún 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kľud
3. jún 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute čaute :slight_smile:

tu neskutočne fúúúúka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...skoro sme leteli ako balóny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

stanka,zbieraš kódy?Aj ja mám,keď chceš.Chcela som zbierať,ale už ee :grinning:

zuzi,veď o inom si pokecáme osobne,né :sunglasses: ?...
3. jún 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keti
Máš namysli tú čo som sa bránila? :angry:
3. jún 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka áno zbieram.ja taký maniak.aj niveu zbieram.

inak aj tu fúúúúka,no hrozné počasie.
3. jún 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

sme boli na prechadzke...ale vydrzali sme len hodinu...tiez tu strasne fuka a taky studenyyyy :angry: :angry: :angry:
3. jún 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok