• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
autor
Mima,to si ešte dobre vydržala...my sme vydržali 15 minút :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
veru studenýýýý nepríjemný je ten vetrisko :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi hovorte... ledva som kocik dotlacila domov :sweat_smile:
ale u nas vo dvore nefukalo, tak sa baby este na trampoline vyhopkali, pohupali a uz kludne spia :wink:
3. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zimaaaaa tu je!
uz som aj zehlicku zapla, ze sa trochu pri zehleni zohrejem :grinning:
tak idem kukat dr. house a zehlit :wink:
3. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. :wink: ja makám ako kôň takže moc toho nestíham :angry: idem vás aspoň prečítať.

lukasko začal kašlať, trošku je prechladnutý to z toho hnusného počasia :angry: vraj jún je leto za mojich mladých čias bol jún taký teplý že sme chodili na kupko ale toto je otras ako keby mala prísť jeseň :sweat_smile:

oslávencom a výročiarom prajem všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zuzidr napíšem ip :wink:
3. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...ja mam uz chvalabohu pozehlene....som prala a prala do zblbnutia a len sa mi to kopilo...potom zehlim aj 6 susiakov :sweat_smile: :grinning: :grinning:

aj mne sa zda stale zima... :angry: asi si budeme musiet trosku prikurit... :sweat_smile:
3. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som zabudla že kúrime normálne v kachliach čo sa ochladilo :sweat_smile:
3. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindi,
uz ste zdravi?
jaaaaaaj veru za mojich mladych cias tiez bol jun teplejsi :grinning: :grinning: :grinning:
ozaj je take hnusne jesenne pocasie :frowning2:

mimus,
ja podobne... co sa sklada, to priebezne skladam, co je na ehlenie, sa mi tu nakopilo :-/ ked susim vonku, stiham aj 4-5 praciek za den, takze su to fakt haldy pradla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja som antibiotiká dobrala manžel ešte berie ale v piatok vybehneme na kontrolu stále ten kolotoč chorôb ale ked sa darí tak sa darí...
3. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky....

zuzanocka si ma pobavila s tym vysi....xixi a vydi, vykend... a tak... xixixixi

Keti kasli na provokaterov a nedaj sa vytocit...ved je tu koooopa normalnych baaab...

inak my sme dnes boli u babky...tiez zima ako v.... a doma normalne kurime sak nezamrzneme

inak Lucik ma zapalene ocko sme boli vcera u lekarky nic mu nebolo len ho mal moc zatecene a cervene a ona s fleku,ze to je v povetri,ze je to infekcia nejaky bacil.. chudiatko neviem kde to chytil.. tak mu od vcera davam oftalmofrmikoin ci ako sa to pise... a zatim ziadna zmena k lepsiumu ked to tak bude do piatku pofrcime na ocne...
3. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak u susedou robia strechu..... no a gazda stoji v bielom cely den a pozera ako to robia nejaky dvaja robosi ....koky to je sila....
3. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DAni,umývaj mu to kamilkami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci neviem ja mam na kamilky alergiu ci ju nema aj on?
3. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani len nechod k H (za balneolog. múzeom) tá pokafrala mužovi infekčný zápal a zle liečila malému zápal spojiviek, museli sme ísť až do tt k hrebíčkovej
3. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som malému očko vytierala v prevarenej vode namočeným odličovacím tamponom. ale ak má karpinky a nemá červené bielko tak to môže byť zo soplíkov alebo z dýchacích ciest, stým sme bojovali pred nedávnom
3. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani,
tiez by som asi to ocko utierala prevarenou vodou a ophtalmoframykoin je dobry, ten mu pomoze :wink:
3. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani a kvapky ophtalmo-septonex nemáš?Tie sú super a môžu sa dávať často.Linda si z pôrodky doniesla nejaký sajrajt a kvapky som jej dávala každú hodinu.
3. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadul,
septonex je slabsi... framykoin zaberie vzdy... i ked je to ATB mast... ale ked je to bacil, na bacila treba asi ATB...

dani,
mas IP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,veď práve atb :confounded: ..nám nezaberalo,ale septonex vždy :wink: ...aj mne...asi preto,že sa pekne"rozlezú" po oku :dizzy_face:
3. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadul,
nam prave opacne... tak necj si danka vyberie :slight_smile: ale ked dokina dal framy... tak asi treba...
dani,
vy uz ste zmenili dr.? co to si ta mylim s kamoskou? ta sa tiez chystala odist od dr.T.
3. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,je to indy vindy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....

☆LENKáM☆
všetko naj k dnešným meninám želáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2009 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranisko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zas bola tazka noc :rolling_eyes:
neviem, co tomu mojmu dietatu je, ze sa stale budi... a s placom :cry:

nejak som mimo obraz - my tu mame lenky? :confused:
4. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
ja mam sestru Lenku :slight_smile:
4. jún 2009 o 08:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
aj ja sa pripajam ku gratulaciam
ja som mala kedysi naj. kamosku Lenku a Rado ma sesternicu Lenku ale on sa s nou nestretáva
4. jún 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :wink:

naša Lili mala byť Lenka :grinning: ...,ale kamoška jej Lenka hovorí aj tak :grinning: :grinning: :grinning: motko :grinning: :grinning: :grinning:

zajtra sa už naši školáci vrátia :slight_smile: ...vraj sa majú super... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,Linda mala dlhé obdobie budenia sa v noci a so strašným plačom :confounded: a neviem prečo.Teraz je to o.k. :slight_smile:
4. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
prisla som vas kuknut :slight_smile: ...na chvilu
stale sme rozbehani,rozlietani...tak nemam cas sem ani chodit :wink:
v pondelok sme oslavili 13 vyrocie svadby a ako tu uz baby od nas spominali,bol tu hlavaty Robert Fico otvarat rok stare multifunkcne ihrisko a samozrejme popri tom si prihrievat polievocku :unamused: :confounded:
dnes odchadzame do BA Race...ideme sestre a vsetci nasi chlapi idu splavovat maly Dunaj...zacinaju zajtra a koncia v nedelu :slight_smile: pocasie nic,moc :confounded: :angry:ale hadam nepomrznu :slight_smile:
ja a moje baby budeme bacovat u sestry a hadam aj do Ikei a Kiki sa nam podari behnut :slight_smile:
idem balit tak sa tu majte :slight_smile: mozno sem este skocim :wink: :grinning:
4. jún 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nejde nám doma net :angry: :angry: :confounded:

k včerajšku len tolko.bolesť,bolesť.bolseť,nepríjmné :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a bolesť a mdloby ešte 3hod. po tom :angry: :angry: :angry: horšie ako pôrod :sweat_smile: :angry:

nič nezistili,dnes som bola na sono a brali mi 3odmerky krvy,z oboch rúk a mám všade modriny :angry: :angry:

a prišla som neskoro do roboty tak makám :confounded:
4. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja som musela dneska ist zubarke co ma tak strasne zub bolel poslala ma na RTG a zistila ze sa mi tam tlaci nejaky dalsi zub pod jasnom tak idem do hlohovca dr.andelovi bude mi to operovat sa strasne tesim . :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

zuzidr nevies kde to tam je?
4. jún 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti Ip :slight_smile:

ak je ten zubár na poliklinike tak na kruháči pôjdeš doprava,potom zase doprava,a na konci ulice do ľava,najprv je SADka a potom kúsok dalej poliklinika,ale či je tam aj on,netuším :sweat_smile:
4. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok