• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
Ahoj Lusi, to som celá ja.
6. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo máte nové???a kuchynu riešiš v novom alebo v pôvodnom??:slight_smile:))
ak nie tu,som na skype :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake potravinove koše?
6. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci hrotka akosi rychlo ste to poriesili..xixi..
inak aj mna caka kuchyna,ale asi tento rok nebudu uz pracsule tak na buduci snad?
6. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

tak ja uz mam konecne fraj....prala som dve pracky....pred chvilou vyvesala...nachystala som si na zajtra na polievku zeleninu....dovaram kapustu ...zajtra mame knedlo vepro zelo :wink: kapusta bude odstata a bude lepsia... :slight_smile:
dnes som upratovala ...vyutierala prach vsade...poumyvala wcka, umyvadla baterie vanu ...okopala zeleninku .....na vecer sme boli vonku s malou na prechadzke....

zajtra sa chystame k svokrovcom na chvilu ak nam to casovo vyjde...k nasim do piestan a vinsovat ujovi k narodkam :slight_smile:

peti....dakujeme pekne :wink:

mili....zuzidr mysli asi tieto...aj my ho mame....je to fantasticka vec.... :wink:

http://obchod.interierstudio.sk/produkty/vnutorne-vybavenie-skrin/kuchynske-kose/
6. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
Sabinke vsetko naj k 7.mesiacom :slight_smile:
vcera sme boli v BA v auparku. trosku som nakupovala :grinning:
a v decodome som si bola aj ja dat navrh spravit na kuchynu. ale tiez sa zda, ze to tam je dost drahe. taku istu namieru nam spravil bratranec tusim o desat tisic lacnejsie. a to nepocitam , ze ju aj namontoval. to su dajsie peniaze v decodome.
7. jún 2009 o 09:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak kuchynu som vybrala v decodome stoji 21tis. tiez je tam potravinova skrinka kedze nebudem mat spajzu.

a tento tyzden nam idu robit okna. to zas bude bordelu.

v noci ma tak bolel ten zub neviem ci do stredy vydrzim. :confounded:
7. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,...

aj od nás všetko naj SABINKE k 7.mesiačikom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hej aj u mna to vyzerá rozdiel za rovnakú kuchynu v decodome a u súkromníka aj s montážou cca 18 tisíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: za to mám novú ladničku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den
u vas nebola burka navečer?
tu krupy, za myjavou je to vytopene a senica tiež a prietrž
7. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu nebola burka našťastie,len vetrisko a dážd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer,dievčatá :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:

..len jedna otázočka : kde v PN sa dajú kúpiť kúpacie čiapky ?? :confused: :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak,boli ste na spodku druhej strany :angry: :frowning2:
7. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v prietrži sa volakto utopil ked šiel zachranovat sliepky, tušim mal 68 rokov
7. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Andy kde sa chystáte plávať??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kúpacie čiapky skús v športovom :stuck_out_tongue_closed_eyes:aj tuto na Teplickej čo je vedla Caira by mohli mať :dizzy_face:
my sme boli pobede na prechádzke na kupeláku....postretali sme aj Piešťanky niektoré.....peťu,lenku aj klaudiu :dizzy_face: Piešťany sú malé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :slight_smile:

ale mne dnes bolo vonku veru chladno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy,my sme kúpili v 101-ke :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poobede bolo na myjave včera teplo a vypada to že i dneska bude
inak dobre ranko
8. jún 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :grinning: ja som dnes od 6.50 v robote,lebo auto išlo na folie tak ma MM zaviezol do orobty :grinning: sa mi tu akosi dnes nechce byť :unamused:

prajem pekný deň :grinning:

mne začáína frmol od dnes v sobotu máme veeelku oslavu malej naordenín,a nakoniec sa to nejako tak zvrtlo že to bude vo velkom štýle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám čo robiť,ale tešííím sa :grinning:
8. jún 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzidr ty mas stale volačo, bud navstevu alebo oslavu
8. jún 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....
my sme už stihli trh a mesto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
robím kuracie stehienka,mladé zemiačky s vnatkou a uhorkový šalátik.....jáááj,milujem sezooonu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi,to ani pravda neni že už bude mať EMMKA 2 roky :confused: :confused: :confused: :confused: dobre oslávte...nech hlavne počko vyjde...zrejme bude grilovačka,že??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru počko je dôležitéééé :grinning: :grinning: bude kotlíkový gulášik mojimi rpčkami robený a grilovačka,a koláče,šaláty a podobne :grinning: :grinning:

nedávno som vňešte s bruchom jak svet vyberala veci u teba :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som uz stihla z malou doktorku. teda dve. najskor obvodnu a potom koznu. a dnes bude asi horko. lebo uz aj teraz je teplo.
8. jún 2009 o 10:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rpčka=ručičkami :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
teda niektore mamicky su take sikovne....my s drobcom sme este len polievocku postavili :slight_smile: sme lenivci :wink:
dnes to vyzera na pekne pocasicko...tak sa tesime na prechadzku
8. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

kočky, viem, že ma nesklamete :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedy sú letecké dni? akosi mi to uniklo, že to býva teraz niekedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, maťka!

13. a 14. juna - teraz cez vikend :wink:
8. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: mati myslím že teraz tento víkend. lebo Ludo hovoril že nám na oslave budú nad hlavami lietadlá lietať :grinning: :grinning: :grinning:

kde je zuzka? :sweat_smile:
8. jún 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vedela, že ma tu nesklamete, pusa obom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo, dakujeme :wink:
a este tuto mrk:
http://www.nld.sk/

my budeme tiez oslavovat v sobotu - ocinovu 50-ku - to v sobotu a v nedelu pojdeme pozriet na letisko (ako... nie, ze by sme nemohli cez plot pozerat...ale asi predsa len pojdeme priamo "na miesto" :grinning:

zuzi, aka zuzka? :confused:
8. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minuly rok nam drobec spal v kociku a ponad hlavy nam lietali mig-iny :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - je to maly zlobor :wink:
8. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ved tyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved tu sooooooom :wink:

bola som novu travu poliat, drobca nanovo ulozit, lebo sa zobudila, mala by som riad umyt, ale sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
8. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok