• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
no my sa pôjdeme určite pozrieť, len neviem ktorý deň, sa musíme dohodnúť so známymi
8. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hod do umývačky :slight_smile:
8. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik,
sak jasne, len toto mam panvicu, hrnce... :wink: to umyjem rucne :wink:

mati,
ak by ste isli v nedelu, mozno sa stretneme
8. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sobotu idme na taku menšiu oslavu, pride mamin brat z U. S. A
8. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute...
aj my ideme na NLD v nedelu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lebo v sobotu ideme na vláčiky do BA :dizzy_face:
lebo je to vždy v jeden víkend....aj minulý rok sme boli tak.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno aj my behneme na tie NLD ,ale v sobotu :slight_smile:
8. jún 2009 o 15:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vlani som sa tuším tam aj stretla s Luckou, že? :wink: možno tomu bude tak aj tento rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ja mám od dnes doma autíčko, sa vytešujem :dizzy_face:
8. jún 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maťka,gratulujem k novému autíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hej minulý rok sme sa tam stretli veru :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj Emily sme videli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny večer :slight_smile:

maťka,to je supeeer :slight_smile: ....gratulujeme... :slight_smile:

zuzka,čakala si dlho naposledy u Glesa?Si tuším písala,že ideš,ak sa nemýlim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

mati,
aj ja gratulujem a prajem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela km bez tukancov :slight_smile:

dadulik
ano, bola som vo stvrtok, kazal mi prist k pol druhej - druhej - ordinuje do pol 3 tusim, boli predo mnou asi 3 baby, celkom rychlo to vsak islo :wink:
prave som na teba myslela, ze ako sa lucka mala v sk. v prirode :wink:

tak hadam na seba narazime na nld :wink:
8. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dík

a Lucka v ŠvP super :slight_smile: ,zážitkov a zážitkov :wink: ...cestou domov sa ešte stavili v svätom Antole,tak som bola rada,lebo je tam krásne :slight_smile: ...doniesla nám darčeky a nakoniec stratila peňaženku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale to je v poho,rátala som s nejakou stratou :grinning: :grinning: :grinning: ..hlavne,že sa vrátili v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: ahojte :confused:
9. jún 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....

ale to tu flákate??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
alebo sa chtelničanky presťahovali inde??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už nám tu lietajú nad hlavami vrtulniky :confused: že by trenovali? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dovolenka vybratáááááá :grinning: :grinning: :grinning: :cry:
9. jún 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,super,tak aby vám počko vyšlo...kedy idete??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25.7-1.8 :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej,super :stuck_out_tongue_closed_eyes: to určite bude pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee
tak sa hlasim :slight_smile: :wink:
my sme boli od stvrtka v BA...uz som to spominala :slight_smile:
chlapi splavovali Maly Dunaj a my baby sme vegetili aj so sestrou a neterou :slight_smile:
vratili sme sa v nedelu neskoro vecer a od pondelka zarezavame :unamused: este v stredu sme kupili prasa ,MM ho rozporcoval a na druhy den sme ho dali zamrazit,ale viac sme nestihli ....takze dnes ideme vytapat mast :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: a bude toho kopaaa...
ja idem robit jahodovy dzem :slight_smile: robila som aj dren a dala som aj nieco zamrazit :slight_smile:
cez vikend by sme chceli opekat a varit gulas...dufam,ze bude pekne lebo minule sme sa chystali,ale pre pocasie z toho nebolo nakoniec nic :angry:
no a este v nedelu nam pridu vykopat terasu :wink: takze roboty kopec
9. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áhojte :slight_smile:

zuzi,aspoň si konečne oddýchneš :wink: a zastavíš sa :sunglasses:

danca,víkend má byť kráásny :slight_smile: ,Iľko dnes hovoril :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale čo povie v piatok :confounded: :grinning: :wink:
9. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute maminy koncom mesiaca sa chystame do Liptovskej Sielnice - Villa Betula potom vam vediet ako bolo. Ak ste tam uz niektora z vas boli pridajte nejaky typ co stoji za pozretie.
Alebo ak mate dobre skusenosti z hotelmi pri mori vhodne pre rocne babatka, velmi ma potesite. :slight_smile:
Diky :grinning:
9. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadul ved o to nám išlo,aby sme konečne vypli a užili si jeden druhého a malú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Klaudis,okolo Villy Betuly sme išli teraz ked sme boli na Liptove :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyzerá to byť pekné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v okolí máš toho vela...oba aquaparky...Bešenovú aj Lipt.mikuláš-Tatralandiu,... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééééj,Emmka má dnes presne 2!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: BLAHOŽELÁME!!!...a prajeme véééľa zdravíčka ,poslušnú maminu a tatina :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujemééééé :grinning:
9. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripájame sa ku gratuláciam
ja sa nachádzam na myjave a čo robia chtelničanky neviem
9. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,čo nekričíííííííííííííííííííííííííííš???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tie datumy nemám v hlave :frowning2:

jasan že aj od nás EMMKE všetúčko naj,hlavne nech rodičia poslúchajú a ušúlaju aj bračeka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://dl2.glitter-graphics.net/pub/344/344992xx7dhhwnwr.gif
9. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

aj od nas Emmke vsetko NAJ k 2.rockom...hlavne vela zdravicka stasticka...aby posluskala maminu a tatina :wink:

http://www.predlohy.sk/com_popup.php?img=/content/images/0/0095d_full.jpg&title=0095D
9. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
vsetko naj,naj,naj Emmke ja od nas :slight_smile:
9. jún 2009 o 14:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Emmke aj ja prajem všetko najlepšie k 2 rôčkom. :slight_smile:
My sme v nedeľu prišli z východu. Ale túto nedeľu pôjdeme asi zasa, lebo MM ide zasa lužobne do Kapušian.
Zuzke idú ďalšie zúbky, ale ztiaľ to zvlád v pohode. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes je u nás v Kálnici cirkus, tak Kubko pôjde MM, už sa nevie dočkať. :slight_smile:
Zakladám si e-shop s látkovými plienkami a už finišujem, tak sem nastíham veľmi chodiť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez pocujem , ze tu nieco stale lieta :grinning:
9. jún 2009 o 14:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok