• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
nstuhame-nestihame :grinning:
12. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima tá autosedačka vyzerá dobre. :slight_smile:
Mne sa pozdáva táto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5504012
Andy zbožňujeme grilovanie grilovanie, decká sú rady vonku a my si aspoň oddýchneme. :slight_smile:
12. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dnes to vyzera,ze vsetky piestanky maju uz hlavy hore a pozeraju do oblakov :grinning: :grinning: :grinning:
ja som prave umyla dlazky a peciem kysnute cesnacky ku gulasu :slight_smile: deti a MM ho uz vyrazili varit do lesa na jednu hajovnu :slight_smile: ja potom pojdem za nimi :wink:
dnes je dost veterno,ale hadam pocasie vydrzi a aj vietor ustane...mohol by teda :confounded:
13. jún 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
miruss tu sedacku mam ja a je dobra.
dnes sme boli pozret letecky den. mala pozerala na lietadla :slight_smile: len ked isiel MIG-29 tak sa trosku bala lebo hucal. inak bol fajn den. aj pocasie bolo super. zajtra bude asi uz dost teplo.
13. jún 2009 o 20:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....
my sme strávili krásny den v Blave na vláčikoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:a po obchodoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
letisko nás čaká zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
My sme si užili grilovačku. :slight_smile:
Nika to si m potešila, tak ju Zuzke objednáme. :slight_smile:
13. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

my sme vcera boli na offroudoch v HS malemu sa strasne pacilo jazdit po terene. a poobede sme boli az do vecera na ihrisku oneskorene den deti a pre malych vselijake atrakcie veeeelmi sa Kubkovi pacilo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a dneska ideme k mame a vyzera pekne tak mozno aj na lodenicu skocime kuknut.
14. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzidr dobre si sa modlila vcera neprsalo :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
14. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

peti...my sme tu v lopiku mali tiez oneskorene den deti....pretoze to mali spojene aj s oslavami ukoncenia skolskeho roku....boli tam modely lietadiel...kuzelnik...skakaci hrad...strielali s lukom....vecer bol ohnostroj a discoteka ....:slight_smile::slight_smile:

dneska sme boli na prechadzke v smoleniciach pri zamku...bolo tam neskutocne veeeela ludi...sme si najskor mysleli ci tam nie je daky jarmok alebo co :sweat_smile: :grinning: :grinning:
potom sme behli u nas este na prechadzku.....mala sa okupkala a uz od 8 buvka...

my ideme zajtra od rana k mamine na cely den... :slight_smile:
14. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som s kamoškou v pn, na pešej zone je teda riadne ludi po kaviarnach a deti behali po fontánach
14. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaahojte...
my sme boli skoro celý den na letiusku...super bolo,ale teplooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a večer sme ešte stihli Trenčín :dizzy_face:

Mili,v lete Piešťany ožívajú...aspon na teraskách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
dneska idem na pol dna do chtelnice, v kuchyni nam tiekol odpad, svokra včera volala
ja tam idem ale kôli poste
to stretnutie s kamoskou po dlhom čase nebolo take ako som to očakávala a myslela som že tu bude viac ako zasa len tri dni
15. jún 2009 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....
Mili a na tej inventure v tom TESCU si nakoniec nebola??? :confused: :confused: :confused: :confused:
ja som to potom urgovala telefonicky a neter tam išla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: už je aj doma odtial :dizzy_face:
15. jún 2009 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my sme boli vcera na leteckom dni, bolo super, ale myslim si, ze autosalon by mal u nas vacsi uspech :grinning: lebo armadne terenaky Branka fascinovali najviac :wink:vyblaznil sa na nafukovackach a vecer sme sa stretli s gajou :slight_smile:
skolu mam uz za sebou, teda zase na chvilu :wink: (mna by mohli za to ucenie zacat aj platit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
15. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
ja som bola na kontrole u koznej. no samozrejme tento tyzden tam nebude. tak zas buduci :frowning2: .
mala uz aj zaspala co bola taka unavena lebo stavala o pol siestej.
15. jún 2009 o 09:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
My sme si víkend tiež užívali vonku, bolo super počsie. :sunglasses:
15. jún 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka sa dnes prerezal druhý zub. :slight_smile:
15. jún 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska teda bolo riadne horko len som malu musela niest, asi bola unavena z toho horka a odmietala kracat
15. jún 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy to akosi flákate
15. jún 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,...
stanka nie je chtelnicanka je tam len pristahovana vy byvate tiez v tych bytovkach? ci kde?

inak Zuzke gratulujeme k 2 zubku... Mimus Sabinka este nema?

anika nie si sama koho fascinuju stroje.. Lukasko ani zaspat dneska nemohol stale stal v okne a cakal kedy pojdu lietadla..
a ked isli tak sme museli utekat na dvor pozerat.. jaaaj aj s lietadlami... usta otvorene a sledoval a nebal sa vobec nic.. co som bola moooc prekvapena...
15. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

dadi ja som písala že už je chtelničanka.Ja som bývala oproti tým bytovkám.Inak už sme doma v HC.
Dedko nás dnes zaviezol.
15. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisala som už dva krat dobru noc a neposlalo mi to
15. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Ahojte, aj vám nefungoval koňo alebo to iba ten môj je neaký pokazený?
15. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kôň štrajkoval aj mne.
Dobrú noc. :slight_smile:
15. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ahojte,víkend dopadol super,teda aj oslava,trocxhu síce fúkalo ale bolo super.....všetci boli spokojní a malá dostala veeela darčekov :grinning: a okolo 22.30 sme robili ohňostroj,tak tie čo ste z okolo VO ste možno aj videli :grinning:

ak sami podarí tak dám aj foto :grinning:
16. jún 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
Lucka si vyspevuje v izbe s bábom a už tretiu noc po sebe je plienka suchá, žeby sa konečne .....
16. jún 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Zuzi teším sa na fotky. :slight_smile:
Mili, Luck je šikovná, Kubko má ešte aj po obede keď spí nacikané v plienke. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes to vyzerá n upršaný deň. Aspoň požehlím. :pensive:
Práve sa budí Zuzka. :slight_smile:
16. jún 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak kubko je mladší, mojej to došlo že v noci sa tiež da necikat až teraz
16. jún 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som ju v noci nebudila ani raz a tri noci po sebe plienka suchá
a dúfam že nám to takto ešte vydrží
16. jún 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok