• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
dneska budete zasa malo pisat?
16. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

my sme vcera boli s malou cely den u nasich...bolo super...som si oddychla....mala sa jasila ostosest ked bola s babkou a dedkom :slight_smile::slight_smile:
teraz ,,bacuju,, sami doma....sestra isla s frajerom na dovolenku do Tunisu ...kde sme boli aj my na svadobke...ze tam maju super teplucko ...jaaaj tak im zavidiiim :grinning: :grinning: :grinning:

domi....videla som vasich s Natalkou....aka velka slecna je z nej ... :wink:

miruss...tak gratulujeme Zuzanke k dalsim zubkom... :wink: :wink: teda...tej to raidne ide....my sme este stale bezzubi :confounded: :slight_smile: :slight_smile:

mili...no nie kazdy ma cas vysedavat pri nete ako ty....
16. jún 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
inak vcera ani niesiel MK. tak sa nedalo pisat.
16. jún 2009 o 11:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, caute,

gratulujem zuzanke k dalsiemu zubku!

zuzi,
tak super, ze oslava dopadla dobre :wink:
pekbne fotocky :dizzy_face: :dizzy_face:

baby, jedna doooooooooolezita otazka:
viete o niekom, kto by nam spravil ribezlove vino?
mame asi 60 krikov ribezli, z kazdeho su tak 2-3 misky, tak neviem, cio s tym... spolieham na vas, ze mi niekoho dohodite :wink:

ja som sa vcera na chvilocku dostala k PC a veru mal kono nejaky vypadok...

nasa oslava dopadla tiez fajn, ludia boli spokojni, ocino tiez, nelka spala na hoteli ako dudok, ani raz sa nezobudila!!! pocedala som, ze predame dom a postavime si na cervenej vezi chatku...aby sme sa vyspali :grinning:

na letisku sme tiez boli - mne osobne sa mooooc pacilo, z roka na rok je to tam tusim lepsie... :wink: dosli sme opaleni, chrust klasika - akurat, ked lietali F-16, spala, ani fuzom nemihla :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute....
veru kono včera štrajkoval :angry:

Zuzi,krásne fotečky...aj tortičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne že ste si to užili....
to mi pripomenulo že tiež musím tetule čo nám robí tortu zavolať pre akú sme sa rozhodli....len ked tí moji drobci menia názor asi 2 krát denne,sama netuším akú im objednať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ja som na letisku nenarazila veru na nikoho stadeto..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
akurát Maťku s rodinkou som videla....ale to som sedela na deke a oni išli po tej hlavnej "ulici" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako sa mávate? Inokedy som vás nestíhala dočítať a teraz neako poriedko. Určite ste vonku a ste radi že nemusíte mať dáždniky a deti sa môžu vybehať. No tak teda sa majte , skontrolujem to tu neskôr. Zuzanočka na víno ti neporadím nikoho, ale môžeš sa postaviť na ulicu a predávať. :grinning: Ja si určite prídem kúpiť.
16. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my ríbezle nelubime,tak ja si neprosím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale tak mrknuť ako zuzka predáva v plavkách pred domom by som prišla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že akááá by tam bola bitka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci :sweat_smile: no :grinning: ... ci by aj ulicu neuzavreli :grinning: :grinning: :sunglasses: radsej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

granado, nazdarek :slight_smile:
16. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau Lusy no aké ty máš myšlienky? :grinning: Ale máš pravdu,len neviem či by jej potom stačilo 60 kríkov. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja milujem ribezle biele i červene, čierne už menej
ja nie som stale pri nete
16. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Zuzanočka nazdárek aj tebe
16. jún 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

aj my sme boli v nedeľu na leteckých. Anika, ste mohli dať vedieť, že idete do PN, už som vás tak dávno nevidela :confounded:

Zuzi, Emmke všetko najlepšie k narodeninám, oslavu mala páradnu a aj tá torta bola úžasná :wink:
16. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucíííííííííííííííí, mala si po mne niečo hodiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my ríbezle ľúbime, také čerstvé zasypané cukrom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale s vínom ti Zuzka neporadím :sweat_smile:
16. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Zuzi pekné fotky, torty dostala krásne a super žehliacu dosku dotala. :slight_smile:
Zuzanočka s vínom ti neporadím, my robíme ríbezľovo-malinový sirup. :slight_smile:
16. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maťka,až 2 krát ste okolo nás prechádzali...aj som ti mávala,ale v tej mase ludí mi to bolo na 2 veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Luki mal oranžové tričko a bledomodrú šiltovku myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Granado,to ja som pre lepšiu predajnosť tých ríbezlí navrhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď samozrejme ja chápem :wink:
16. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej, bolo tam kvantum ľudí :grinning:
16. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani ja som vas minuly rok nevidela a vy mna ano
16. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak viete mi niektorá poradiť, či je tu ešte neaká tehula? Mne sa zdá že tu už nikto nie je.
16. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny dník :slight_smile:

pozerám,že ste boli viaceré na NLD :grinning: ,mne stačilo,že nám to tu nad hlavami lietalo :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi,krásne fotečky :slight_smile: ...a Emmka má stále dudku?...aj naša :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,ako v škole?..už finišujú :sunglasses: ??.Naši išli dnes do Ba do SND :slight_smile: ...aj 2 prvácke triedy išli :dizzy_face:
16. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dada,hej,naši už finišujú.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes mali to dopravné ihrisko a zajtra idú na zmrzku do mesta :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hej počula som že vaši idú do divadla a na devín :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja sa asi zbláznim. Matúš prišiel zo školky s poloderavou topánkou/že sa vozili na kolobežke/. Tie topánky majú asi mesiac. Taká som naštvaná a vlasne ani neviem na koho sa mám hnevať.
16. jún 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su tu dve tehule sofi a sofia, obe z chtelnice
zo školky v chtelnici chodi tento tyžden velkačska trieda plavat na evu do pn
16. jún 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

tak my sme už komplet,mladý došiel z toho liečenia,tak sa vytešujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

oslavu malej sme museli odložiť,kedže 1.bola v tom čase chorá/ 2 balenia ATB :frowning2: :unamused: / + mladý bol na tom liečení s babou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dada a Zuzi,aj my sme ešte dudkoví a nielen jedna dudka,ale aj vkžadej ruke po 2-3 rozvláča :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a žiaľ aj plienkoví sme ešte :pensive: ale teraz v lete sa už musí princess odučiť :confounded: bolo by načase..len som to odkladala,lebo buď bola chorá ,alebo chladno atď...a keď ju varuje baba,nejako sa im to nedarí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
keď ju posadím na nočník,urobí..ale sama sa nepýta a veľkého WC sa bojí :confounded:

Zuzi,nádherné fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: IP som ti písala tiež :wink:

pre malú máme kúpenú takú kuchynku,v Dráčiku sme ju mali zas 60 € s tou Rozprávkovou kartou,na nete je za cca 90 € :confused: :confused: :confused: je to dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
a ešte od minul.roka má odloženú káričku pre bábiky,mala ju dostať ešte k 1.narodkám,ale keďže dostala hlboký kočík pre bábiky,tak šporťák sme jej odložili :wink: a dobre sme urobili,lebo na stretku sa jej také šporťáky pre bábiky moc páčili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Granado,zdravím ťa :slight_smile: :wink: a do ktorej MŠ ti malý chodí ?? :confused: :sweat_smile:
náš zničí aj značkové topky za týždeň,takže si myslím,že sa nemusíš vzrušovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: chalani :grinning: :grinning: :grinning: náš je aj hyperaktívny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. jún 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andy,ty si spomínala že ide ADko na liečenie??? :confused: :confused: :confused: :confused:
a kde bol,v tatrách???,a pomohlo....
ja to teraz tiež riešim že by som išla s obidvomi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a kedže nemáš v pase,netuším kedy mala Anetka 2.rôčky,ale aj tak želáme všetko NAJ aby bola zdravučká a hlavne sa rozpapala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,šiel tam na diagnost.pobyt :confounded:
žeby to malo nejaký efekt,neviem posúdiť :confused:

dali mu diagnózu,že alergická nádcha,čo on vôbec nemá :confused: :confused: :rolling_eyes:

a vyšetrenia-v podstate zopakovali nektoré,čo už mal robené/neviem načo,lebo výsledky mal čerstvé a v norme :confused: ../..niektoré som dokonca poslala mailom,čo mal od našej imunoalergologičky :confused: odbery mal až na 4.deň od prijatia... :confused:

možno pre asthmatikov je to vhodnejšie,náš má prevažne zápaly horných dýchacích ciest :confused:

a Tatry už nie sú to čo bývali,po tej víchrici :frowning2: :unamused: :cry:
16. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,dokedy ten Kôň zasa bude fungovať :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Luci,a a díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mala 11.6. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak školáci sa vrátili až o piatej :grinning: a učiteľka ich veľmi chválila :sunglasses: ,vraj sa super správali aj v divadle :slight_smile: ...a samo Luc doniesla aj darčeky :wink:

andy,tak to som rada,že sme viaceré dudkové :dizzy_face: ..a plienkové tiež :wink: .....A Aďkovi sa páčilo?Ako dlho tam bol?

ANETKE dodatočne všéééétko naj naj naj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no Emmka už cez deň doma nemáva velmi plienku ale ked niekde ideme tak ano.... :sweat_smile: a dudku?tie by mohla mať tri :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok