• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
ahojte
no veru mrtvo tu je :frowning2: ja sem tiez nestiham chodit :unamused:
tak aj my uz prazdninujeme...deti mali vysvedcenia dobre Majko 3 dvojky a Barbi 2 dvojky :slight_smile: takze sme spokojni :slight_smile:
kazdu chvilu ma k nam prist domiesavac...zaliat podlahu na tu terasu....vykopana je uz davno,ale pre to pocasie sa nedalo zaliat ju :angry:
tak dufam,ze dnes nebude uz ziadna burka,lebo nam vyplavi beton :confounded:
zelam vsetko naj oslavencom...Lucindinym chlapcom a aj ostatnym....Lucke a aj ostatnym...nemam prehlad :slight_smile: :wink:
2. júl 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lucka som velmi rada ze si mi napisala k narodeninam a pozdravuj alexika a maxika :wink: lucka :slight_smile: :slight_smile: :wink:
2. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute čaute :slight_smile:

ňák to tu už nefičí :grinning:..niet speedových veveričiek už :grinning: :grinning: :grinning:?

mrňátko nám konečne zaspalo :sunglasses: ,doobeda sme boli na bicykloch,stavili sme sa aj na trhu,tak sme nakúpili zeleninky mňam mňam :slight_smile:
2. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups,zabudla som väčšie mrňátko odhlásiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Lucke aj ja prajem všetko najlepšie k narodeninám. :slight_smile:
Veru nejak to tu viazne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem Luci,odkážem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: už sa musíme konečne stretnúť :dizzy_face:
apropo,dobrý nick :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sweat_smile:
ty kokso iná búrka,a kolko vody zase padne :angry: :angry: :angry: vôbec vás nestíham :unamused: :frowning2:
2. júl 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:

HannahMontane želám všetko naj k narodeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dada,a to si ona sama vybrala taký nick ?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: obľúbený seriál,čo ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
2. júl 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka ďakujeeee :slight_smile:

andy,áno :sunglasses: a teraz jej chodí každé ráno,tak sa vytešuje.K narodkám dostala aj tričko s Hannah,tak s ním bude asi aj spať :grinning: :grinning: :grinning:

tá búrka bola fakt riadna :confounded:
2. júl 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je hannah montana, akosi si asi sedim na kabli
dadulkina dcera alebo čo, neviem
2. júl 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,Emily :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

ja ten seriál tiež nepozerám,ani nepoznám,ale na MMB je kopec vecí s tematikou Hannah Montana :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes som bola pozret na kupalisku . na eve. ale teda nic sa tam nezmenilo co som tam nebola ale 5 rokov. prisli sme tam o druhej a o tretej sme isli domov lebo zacinala burka. nastastie ten dazd nas lapol az v aute. ale ani na cestu som nevidela ako lialo. tieto burky nemusia byt. ved sa ani nikam neda ist.
a mima si na prazdninach?
dadulka tusim raz si spomenula , ze chodis do diany na bazen? bola si tam aj teraz niekedy?
2. júl 2009 o 19:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :grinning: ...,ale máš pravdu :slight_smile:

nika,tento rok sme ešte neboli,ale decká sa tam už pýtajú,takže pri lepšom počku určite pôjdeme :slight_smile:
2. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

kamoske lucke prajem velmi vela zdravia, stastia a zabavy.

ako sa mate? tesim sa, ze su prazdniny
mohli by sme sa dakedy stretnut

hannah,
ides v lete do tabora?
2. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka asi je tam ale drahsie vstupne,ze?
2. júl 2009 o 20:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj hviezdička,

dám to zajtra Lucke prečítať a odpovie ti,teraz už spinká :wink: ,papa
2. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika,ja si vôbec nepamätám ani koľko bolo minulý rok :unamused: ..a tuším je vstup len na hodku či dve :confounded: ....treba sa objednať :sunglasses:
2. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hviezdica a kde máš maminu ?? :confused: :sweat_smile:
žeby už spala ?? :confused: :grinning: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nika,bazen v Diane je na hodinu 8,50 /256,- Sk/ :stuck_out_tongue_closed_eyes: deti do 10r.zadara :dizzy_face:
2. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

vsetkym oslavencom vsetko NAJ k sviatku....

nika....nie...nie som na prazdninach...boli sme dnes s malou na poradni....tak som bola u nasich cely den...
2. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.
no to je aj dost do toho bazena :frowning2: najlepsie je mat svoju zahradu a nejaky aj maly bazen :slight_smile:
3. júl 2009 o 09:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

baby tak ma zase boli zub 8micka vpravo dole vlavo mi ju vytrhli a teraz zase tato a zubar co mi ju ma trhat ma dovcu. a inak bola som v tom hlohovci a ze vycistenie kanalikou ludovo trhanie nervov 1kanalik 66euro :confounded: a su tam dva tri a niekedy az 4. cena jak blazen. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak som presla druhemu zubarovi lebo 300eur nenecham u zubara a za par rokov ho vytrhnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska to vyzera ze nebude prsat ale vcera u nas aj krupy padali v piestanoch zevraj nie. to bolo jak v sudny den :slight_smile:

nika a na slnave sa uz nekupe myslim v hoteli alebo hotel maj?
3. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta asi sa kupe na slnave,ale neni to vonku. v maji len ked si ubytovana alebo zamestnanec- mama tam robyla. inak hlasia aj na dnes burky.
3. júl 2009 o 13:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde sa da v piestanoch kupat vonku? len eva ma napada.
3. júl 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika mala ti spinka ked si pri PC?
3. júl 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj spi od pol 12 ale uz bol asi tri krat hore jest sa mu nechce len stale pije sak v takom teple ani ja som nejako neni hladna.
3. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musim to tu zachranovat lebo vsetky to tu flakate :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dadulka vcera som ta videla na trhu na bicykloch aj baby boli s tebou len si bola daleko a nechcelo sa mi v takom teple vracat k tebe.

jaj ako mi je teplo my pojdeme asi ked sa vybuva nebude bura na bicykly von to je taky relax lebo ked chodi peso som ustata-beham za nim lebo mi zbiera spačky. :angry:
3. júl 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic nika mi uz zdrhla tak idem aj ja papa nabuduce. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pokecala som si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok