• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
ahoj nadka dakujem a mame sa dobre a vy sa mate ako? nie nejdem do tabora a naozaj by sme sa mali stretnut :slight_smile: a nase maminy sa dohodnu kedy sa stretneme :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: hannah montana :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :grinning: :slight_smile: :wink:
3. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

peti,aj ja som vás zahliadla,len ste sa mi potom stratili :confounded:
3. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hannahmontana :slight_smile: mame sa dobre :dizzy_face: pomaham mamine v zahrade zajtra budeme oberat ribezle :grinning: mamina bude robit ribezlove vino :slight_smile: :wink: :sunglasses: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hviezdica,nie že budeš ochutnávať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my sme dnes mali jedno príjemné stretnutie so Siskou s detmi na ihrisku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: baby nehodíme zas nejaké stretko??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked nás sem už chodí pomenej :unamused:
3. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahovorim na stretnutie aj maminu :sunglasses:
a teraz uz dobru :wink: noc
3. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hviezdička,dobre sa vyspinkaj :slight_smile: ..Lucka si ešte upratuje :grinning: .Pomáhala mi robiť tortu :sunglasses: ...tááák sa mi nedarila :angry: :angry: :angry:

luci,že stretko :grinning: ,veď ani len my dve sa nevieme stretnúť :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
peta mala spala. ona ked sme doma tak zabuva okolo jednej. a spava po obede tak hodinku .
a len ta eva je taka , ze vonku.
dnes nebola nakoniec burka. dufam, ze ani zajtra nebude. chceme ist MM babke na dvor. dame tam malej bazen a ja sa trocha poopalujem :grinning:
3. júl 2009 o 20:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa rozhodla ze zajtra idem s malym na evu sa okupkat ak nebude prsat.

nika a maly ti spi este dva razy? nasho davam uz len raz ale dneska zalomil o pol osmej co bol zniceny z toho slnka.
3. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dadulka,hod foto tortičky....aká bola HannahMontana??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my máme tento víkend v Rakoviciach hody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na stretko by som aj ja prisla. :slight_smile:
3. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,no moc sa nemám čím chváliť,ale na chvíľu ju sem teda šupnem :confounded:
3. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Dadka,dík za SMS :slight_smile: :wink: volala som tam :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a fakt inde sa nedá v PN kúpať vonku iba na Eve ?? :confused: :confused: :confused: myslím bazén vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

staré zlaté časy,keď Sĺňava fungovala :frowning2: :unamused: :confused:

tá Diana,to je tam pri vás,Luci,že ?? a tam sa dá len vnútri kúpať tuším :confused: :confounded:
3. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,nemáš zač :wink:

bazén v Diane je vonku :slight_smile:
3. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v Diane je aj vnútorný aj vonkajší,nie??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

DAda,tortička pekná...a hlavne že chutila :sunglasses:
3. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa chcem ist kupat ale odtialto jedine na Staru MYjavu alebo Staru Turu a to su vodne nadrže
3. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame tu na myjave aj kryte i vonkajšie kupalisko ale na tom vonkajsom som bola naposledy asi pred 20 - rokmi
3. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem len o vonkajšom bazéne :grinning:

a tortička sa ešte nejedla,až zajtra :grinning: ...a dík
3. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute...
my vyrážame na opekačku....snád nás nechytí burka poobede :angry:

Mili a na Dubník nechodíš???tam sme raz boli v jednej chatovej osade a veeelmi sa nám tam páčilo :dizzy_face:
4. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ake su u vas kupaliska? Chodite s detičkamy? Rozmyšlame čo dnes robit,že by sme si vyrazili niekde.
4. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my po obede :wink: lukasko buvinká manžel sa chystá na poobednú a ked sa luky zobudí pôjdeme von do 10 budeme sami takže manžela uvidí až zajtra poobede lebo zajtra má manžel rannú. celkom si zvykáme na túto smennosť. idem vás dočítať :wink:
4. júl 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka príjemnú opekačku :wink:
4. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja som dnes mala upratovací deň, ešte povysávam kuchyňu a deckú, keď sa Kubko zobudí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kubko s MM chystajú bazén. MM včera kúpil, tak sa dúfam neochladí. :sunglasses:
Dnes sa chystáme opekať. :slight_smile:
4. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minuly rok som bola na dubniku s malou, mojim tatom a kamoškou, to bola jedina priležitost za rok plavat vonku
boli sme cely den u luckinej prababky ako každu sobotu ked som tu
je mi horko a chcela by som sa ist okupat ale mala sa kupe a zachvilu mame s kamoskou zraz
4. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mili,vyrážaš do ulic??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Rado je doma či kde dáš Lucku???

my sme strávili opekačku na drahovských jazerách...suprovo bolo...aj počasie vyšlo....keby to aspon takto pár dní vydržalo :pensive:
4. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak my sme dneska boli na Eve sa okupat ja s malym a neter bola s nami MM mal pracu v garazi :stuck_out_tongue_closed_eyes: niekto musi aj korunky zarabat :slight_smile:

Kubkovi sa pacilo prvy karat bol atkto v bazene a vo velkom tak sa rehotal a uz spi od osmej odpadol. :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes bolo fajn. zajtra hlasia, ze prsat :frowning2: chcem sa ist pozret do toho noveho zelandu.
peta mala svava este dva krat. lebo ona stava rano o pol siestej. takze rano okolo pol deviatej zaspava a potom po obede. a bolo dnes vela na eve?
4. júl 2009 o 21:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ešte na myjave, rado ešte neni doma a nakoniec som nikde nešla, ta dotyčna mala vypnuty telefon
teraz som sa kupala a mala ešte spi
5. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
my sme už naobedovaní a ešte dopečiem štrudle a pôjdeme si trochu oddýchnuť :dizzy_face:

ak počko vydrží pôjdeme potom na zmrzku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby potrebovala by som poradit.dcerka bude mat buduci tyzden v sobotu oslavu 1.rocik a chcem dat spravit peknu marcipanovu torticku. co poznam tak pecu celkom fajn vo velkopeku tu v PN(len sa mi zda ze marcipan je trochu viac cukrovy). torta vychadza okolo 30- 40 euro. nemate nejaky iny overeny kontakt kde pecu dobre torty za rozumne ceny? dakujem. klaudia
5. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Klaudia,čo ja viem,v Pn pečú torty len vo Velkopeku,na Banke a v Korze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ked tak skús u nejakej baby z artmamy čo to robí doma.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je skôr okolo HC a TT :dizzy_face:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/trnavsky-kraj
tam ale musíš rátať u jednej torty cca 60 euro a viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok