♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

andy.a
18. dec 2009

čaute 😎 😎 😎

Dadka,ten likér z ľad.gaštanov, to sa ako robí ?? 😕 😕 😕 to som ani nepočula 😅 😕

domáce Bailleys sme kedysi robili,podľa receptu Petra Novotného,ale teraz mi už likéry sladké absolútne nechutia 😝 😝 😝

strašná zima je vonku 😒 ja som vymrzla na pohrebe 😔

milhaus
18. dec 2009

dobry večer
tak do noveho roka som doma, potom mi vraj zavolaju či ma budu este potrebovat
všetkym agenturovim to takto spravili ale aspon volaake hodiny mam

lucinda7
autor
18. dec 2009

no Mili tak dlho si sa tam neohriala 😒 škoda ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ANdy bola si na pohrebe MUDr.L.????

milhaus
18. dec 2009

sak možno zavolaju este, aj tak tam budem muset ist odovzdat veci po novom roku ked nebudu volat

dadulka19
18. dec 2009

andy,receptík je z MMB 🙂 ...Dá sa do hrnca zahrievať šľahačková smotana,v nej sa nechajú rozpustiť 4 kocky čokolády na varenie+3kusy ľad.gaštanov.Do vychladnutého sa primieša salko a 0,5litra rumu...hotofčo 😉

Dnes som videla v meste parte Mudr.L.,ma to prekvapilo,hoci vek mal krásny,bol to zlatý človek z mojich skúseností 😢

emily,no škoda 😝

milhaus
19. dec 2009

dobre rano
madam kuka rozpravky na jojke a musela som ju nakrmit lebo nič nevnima ked pozera rozpravky

lucinda7
autor
19. dec 2009

dobré ránko....

nás čaká o 13 v škole Vianočná akademia a Vianočné trhy 😵 tak sa celkom teším...takéto akcie môžem 😀 😀 😀 😀 😀

ja robím veškerú čokoládu z lad.gaštanov,na šuhajdy,na koláče,,,všade....zdá sa mi chutnejšia ako z klasickej varovej čokolády 😝

kluara
19. dec 2009

ahojte!

teda, tu to žije 😀 😀 😀 😀 😀

no ja akosi nestíham vypekať, cez týždeň sa mi už nechce, tento víkend máme oslavy.... možno v stredu, keď už budem doma 😝

mimusbe
19. dec 2009

ahojte

dadul...spravili sme ten liker...... 0,5 l rumu je dost pre nas.... je to riadna bomba 😀 😀 😀 🙂

ja sa chystam dnes alebo zajtra doobeda na medovy zavin so slivkovym lekvarom a orechami...je to vyborna mnamka... 🙂 🙂

andy 😉 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20669

u nas sa nejako rozsnezilo...ale vraj maju byt vianoce na blate 😖 😖 ...tak dufam ze sa to zmeni....mala dostane pod stromcek okrem ineho aj sanky...tak nech ich vyuzije 😵 😵

milhaus
19. dec 2009

dobry večer
ja som chcela robit dneska orechovy zavin ale nevyšlo mi to tak zajtra

elise
19. dec 2009

ahojte babulky 😵 😵
mna dnes od rána bolí hlava ani sa mi nič nechcelo robiť, len som uvarila obed. manžel robí poobedné aj zajtra aj dnes a v pondelok ide na rannú. zajtra sa chystám na rafaelka ta uvidím ako to bude maho baviť. včera valkal linecké a bavilo ho to aj vykrajoval aj dával na plech 😀 a hovoril že je pomocníček a malý maminkyn kuchárik 😀 😀 v pondelok pôjde posledný krát do jasličiek 😒 ale do škôlky sa teší 🙂

zuzidr
20. dec 2009

ahojte,ja od pol osmej pečiem 😀 medovníčky,linecké a vanilkové rožky 😀

hned poobede chceme ísť ešte do TT do Nayka 😀

prajem pekné predvianočné dni 😀

elise
20. dec 2009

ahojte tak drobec spinká poobede skúsime pozrieť kopec v orvišti 😀 a prevetrať sánky (teda boby), ktoré dostal k narodkám.boli sme už aj na bezovci je tam dosť snehu a ešte aj zasnežovali malý mal super zážitok lebo som zobrala to termosky čajík a píl ho z termoskového pohárika 😀 😀 😀 velmi sa mu páčilo

milhaus
20. dec 2009

nasa dneska akosi vracala ale už je dobre, ma taky citlivy žaludok

dadaga
20. dec 2009

ahojte.. my sme sa vcera vecer boli saaaaankovat... ale dneska sme nestihli...maly mal taku radost... no a zajtra bude asi po snehu????

aj ja uz mam napecene.... aj stromcek nech ma Luko radost.. uz len navarit a mozu byt vianoce...xixi mam mangela v praci takze aj tak by sme nestihali...tak sme si poponahalali

milhaus
21. dec 2009

ja mam upečeny len orechovy zavin, darčeky pokupene a včera sme boli i my na sankach, rado robil s malou hodiny na ceste

milhaus
22. dec 2009

nešla mi sem pridat dvojica slov : dobre rano

elise
22. dec 2009

ahojte ja dnes lietala po obchodoch som si spomenula že nemám hríby do polievky tak som zohnala sušené kuriatka v tescu a ešte vybehnem kupiť zajtra pár šampiňonov. všade neskutočne veľa ľudí a plné košíky ako by mal nastať koniec sveta. ja som kupila manželovi knižku o templároch, malému som kupila autíčko na dialkové ovládanie, detský foťák a súpravičku skafaner s bundičkou na sánkovanie, nody kolieskové korčule🙂 😀 neterke (my sme da dohodli že kupujeme iba deťom) som kupila cd hanah montana a barbinu princeznú (má síce 7 rokovo ale poteší ju to určite) včera sme v bašovciach kupili pstruhy celkom dobrá cena 3ks do 90 g ma vyšli aj s očistením 6 euro tak sú v mrazáku ešte sme dostali aj šupinky z kapra pre šťastie. 😀 malému ešte spravím kuracie rezníky lebo rybu neje je na nu alergický a k tomu pečené zemiaky. 😝 stromček ešte nemáme asi zajtra večer spravíme aby sa lukasko prekvapil ráno ked sa zobudí 😉 dnes budem večer ešte robiť plnku do keksov a zamatovú roládu. mám na pláne ešte škoricové hviezdičky ale to až zajtra s lukaksom 😀

nika2
22. dec 2009

ahojte,
aj ja som bola dnes v tescu. kupit baliaci papier a tak. malej uz nastastie choroba prechadza a mne tiez.
a ako teplo hlasia. len keby tak nefukalo.
inak ,ze je kriza 🙂 . v obchodoch urcite nie 😀

milhaus
22. dec 2009

je kriza ale kopu ludi si na vianoce i požičiava
lord zasa volačo vyparatil len to je z davnejšej doby a teraz ho to dostihlo

dadaga
22. dec 2009

nooo aj my sme dneska boli v tescu iny naval...uf..nikdy viac...

dadulka19
22. dec 2009

ahojte 🙂

my sme dnes skočili ešte do Kaufáču,ale až teraz večer a ľudí tak pomenej,takže pohodá 🙂 ...a už by sme mali mať všetko,takže zajtra len na prechádzku a žiadny obchod 😀....len to počko 😠

milhaus
23. dec 2009

ja som na dneska mala objednany chleba u nas v dedine a kupila som i piškoty na maškrtenie

lucinda7
autor
23. dec 2009

ahooojte....

tak dnes sme si potiahli do 9.30 😝 úúúžasný začiatok prázdnin 😝

u nás všetko nakupuje tatik/on je v tom úžasný 😀 😀 😀 😀 /,tak ja som bez stresu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a dnes má naša krásna HVIEZDICA meninky,tak jej želáme všetko naj 😝

dadulka19
23. dec 2009

krásne predvianočné ránko 🙂

Hviezdičke aj od nás všetúčko naj naj naj♥♥♥...Lucka jej chce ešte volať,ale neprezraďte jej to 😉

a my ideme na strromčééék 🙂 🙂 🙂 🙂

mimusbe
23. dec 2009

ahojte

aj od nas oslavencovi VSETKO NAJ...😉

ak by som sa sem uz zajtra nedostala...🙂

Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady,buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká. Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k Štedrovečernému stolu

http://wallpaper.sk/16/2297.kecso.net.jpg

milhaus
23. dec 2009

ja sa s celou rodinou pripajam takisto ku gratulaciam či už k vianociam alebo meninam

elise
23. dec 2009

ahojte tak konečne som tu 😀 stromček postavený koláče dokončené upratané kapistnica a hríbovica navarená, pstruh sa rozmrazuje aj kuracie prsia už môžu začať vianoce 😀
všetko najlepšie prajeme k meninkám 😵 😵 😵 😵
videla som gajinho danka v trnavských novinách "MY" ako kandidát na dieťa roka tak som vystrihla kupon a poslal hlas 😀 😉

krásne, kúzelné vianoce vám prajem🙂

elise
23. dec 2009

kapistnica=kapustnica 😀
poslal=poslala 😀

keti
23. dec 2009

Ahojte babule

no nejak to tu zas tá Chtelnica zanedbáva.

všetkým Vám prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov. Vééééééľa darčekov, porozumenia, a dobre oslávte rok 2010.

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Utekááááááám baliť ešte darčeky.

AHOJTE

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre