• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
aaaale tie paprcky do huspeniny berem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aj s pripravou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nedavno som robila a aka fajnaaa sa podarila... nato, ze som ju robila po prvy krat :wink:
21. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam. Ty už asi aj končíš v robotke či?
21. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o pol... a este musim daco dorobit... idem trocha"na vzduch" (chybas mi tu :wink:) a pomaly budem balit...
21. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha, aku zimu este hlasia... ze -14 na noc zasa... chudak pes nas vonku :pensive: ale ma kozusinku, aj slaninku trosku :grinning:
21. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj aspoň niekomu chýbam :grinning: Ale veĎ skús opáčiť susedov ha ha ha :grinning: Ja idem pre mojho opatrovatela do školky, ten sa tak o mna pekne stará zlatko moje a keď si ku mne lahne tá malá bosorka v bruchu ho tak začne kopkať, no hovorím je to malá vodnárka :grinning:
21. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Granado,ja mám obe deti problematické,takže jedno,či dievča alebo chalan :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
ale s malou som mala aspoň tehot.skvelé,aj keď pôrod zasa otras...a pri malom presne naopak :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzka,IP :wink:

Trixi,hej,spoznala som ťa podľa fotiek tuná na MK,len ma prekvapila tvoja výška trocha :confused: :sweat_smile: :wink:

a kde je Zuzidr,má skúšky ?? :confused: :confused: :confused:

no,huspeninu milujem aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzka a vy do tretice chalana nebudete skúšať ?? aj s Dadkou ?? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. jan 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,
odpisala som ti na ip a mas tam v podstate aj medzi riadkami odpoved na tvoju otazku :wink:

cafte!
21. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

andy, co som sa Ti zdala mala??? :astonished: :astonished: :astonished: Skor siroka :grinning: :grinning: :grinning:
To vies na tych fotkach vacsinou cupim pri malom :grinning: , alebo su fotky zmensene :grinning:

mnam, huspeninka, moj otec minule robil, taka bola dobra a tooolko maska v nej bolo :wink:

My sme sa dnes s malym vybrali na obed do restiky. Vcera vecer som robila gulas a nejako sa mi zdal velmi pikantny, a dnes som nestihala nic varit, finisujem v robote, uzavierky, koniec roka, koniec mesiaca a este dovolenka k tomu.

Ja som zatial na MMB len predavala, kupila som len par krat, pri prvom nakupe ma predavajuca podviedla na vecickach Next, nastastie som vybojovala peniaze spat, potom som objednavala Gap a to predavajuca nejako neracila dodat, strasne dlho to trvalo. Ale co som dobre nakupila, tak lego od Andreja z PN. Bol to rychly obchod, rano som objednala, zaplatila a vecer mi to jeho manzelka doniesla domov. To bol super obchod.
21. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No supiš a už mám aj ja chuť na huspeninu :angry:
21. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Trixi,andrej a silvia sú moji kamošovci :stuck_out_tongue_closed_eyes: sú v pohode....a silvia sa tu tiež mihla raz myslím.... :dizzy_face:

...a nerobte tu chute s huspeninou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
ja zíram tolko zapísané :grinning: sa nezdáte :grinning:
ja som dnes mala hovoriť po mesiaci so šefom a nič z toho , nie že by mi chýbal ale patrilo by sa :grinning: :grinning: :wink: a zdravím špiónov ak by dačo :wink: :sunglasses:
nycanka aj kamarátka z trnavy chodí v trnave s malým do bazému plávať, bola som sa tam pozreť je to suprové, len mne sa nechcelo dochádzať a ešte som chodila aj do práce.
tak my dúfame že sa malé zadarí (druhé) :grinning: a ešte plánujeme tretie aj keby sme mali pár :wink:
21. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj nenahovorím niekoho na tu huspeninu, mne by stačilo iba pre chuť :wink: No ak nie asi cez vikend má moj mangel o zábavu postarané :grinning:
21. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepokúšajte s huspeninou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, nespravíme neakú huspenina párty? :slight_smile:
21. jan 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz sa robila segedín párty všetky sme varili doma segedín :grinning: ale huspeninová párty by nebola zlá :slight_smile:
21. jan 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa zbláznim akú mám chuť, predávajú niekde hotovú, neviete poradiť? :frowning2:
21. jan 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huspeniná :slight_smile: ,práve včera som nad ňou rozmýšľala,že kedy asi urobím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a toť sa o nej točí :grinning: :grinning: :grinning:

andy,ja už si netrúfam na ďalšie :unamused:
21. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado,niekde určite predávajú hotovú :slight_smile: ,kedysi sme na ňu chodievali aj na Havran :grinning: ...,aj v bufete pri pošte mávali :grinning: :grinning: :grinning: ,inak,ak by ti stačil klasický aspik so šunkou,vajíčkom a tak,tak to majú aj v Kaufáči.Ale nie je nad riadnu domácu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi bude musieť chúďa moj mangel keď dofrčí z práce ísť na výpravu po nákup.centrách. :slight_smile:
21. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja na tú vaši párty neprídem :grinning: :grinning: :grinning: neznášam huspeninu :pensive:
21. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som ju moc nemusela ale teraz by som za ňu vraždila :wink:
21. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mňa chute našťastie obchádzajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nemala vôbec chute a nejedávala som skoro nič, lebo všetko išlo von ale tento posl.týždeň by som jedla také hovädiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že by to bolo u teba už na spadnutie? :slight_smile:
21. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si stále namýšlam ale Zuzu aj s lekárom sú stále proti mne a presviedčaju ma že ešte mesiac :angry:
21. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado, celkom dobra huspenina s udenym maskom a cibulkou je od Simonovej, mavaju ju v PTcku, nie je sice domaca, ale je dobra, mne tiez v tehotenstve velmi chutila :grinning: . Ja mam aj teraz chute, a tehotna nie som :frowning2: .
21. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď bude ten správny čas, tak sa bábika vypýta aj sama :slight_smile:
21. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trixi díkes, ešte teraz dočkať sa rána :wink: kluara ja viem, to ja iba tak stresujem :wink:
21. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado a matúško čo ako ? teší sa na sestričku?
21. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano teší sa velmi ako ju bude voziť a ako sa budú na buducí rok sánkovať :slight_smile: Akurát teraz moje zlatko v postielke s manželom sčítava a odčítava, príprava do školy. :slight_smile:
21. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok