• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
ja budem takto stresovať o pár mesiacov :grinning: a hlavne, keď zostane teplo a ja to už budem chcieť mať rýchlo za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlavne ak ti budú tak puchnúť nohy ako mne :frowning2: Ale ty budeš mocť isť von v šlapkách ja by som asi teraz bola na posmech :grinning: no ale asi až k tomu dospejem
21. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kluara ti mas stastie na chalanov, ja keby som mala druhe tak to bude určite naschval baba lebo rado ma dvoch bratov a ani jednu sestru
ale ja i tak si vôbec netrufam na dalšie, keby ho mal kto porodit
22. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milhaus,myslíš si, že to je šťastie? môj muž má 2 bratov, obaja majú iba dcéry a prečo zrovna my musíme mať 2 chlapcov? :confused: keď sme si tak strašne priali dievčatko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... ale sme vďační aj za Maťka, keď sme sa už na neho tak dlho načakali, a hlavne nech je zdravučký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
takže vôbec nie je u vás zaručené, že aj to druhé by ste mali dievčatko :wink:
22. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáááj...tak toto je tema na dlhšie....

ja mám 4 starších bratov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tiež sme túžili po dievčatku....ale Maximka by sme už nedali za nč na svete :dizzy_face:
ono človeku po čase príde že to nie je o pohlaví....lubiš ho rovnako či je chlapec alebo dievča..... :dizzy_face:
22. jan 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, správne...... tiež by som Maťka nedala za nič na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to je jasne len tak som to napisala aby reč nestala, ja viem že sa to vybrat neda
inak keby malo byt druhe tak by v niečom bola i vyhoda keby to bola dievča kôli oblečeniu po Lucke
22. jan 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja som dnes kecala so šefom po mesiaci :grinning: samozrejme že ma "zdžubal" on si ulavil a mne to nič nerobilo mám svoje plány takže už tak neriešim. :grinning: :grinning: predstavovala som si ho v spodnom prádle aké má mr bean :grinning:

inak nám je to jedno čo by bolo druhé, len aby bolo a nečakali naň ako na lukyho 6 rokov. chceli by sme ešte aj tretie tak sa nechme prekvapiť ale dievčatko by som si viacej vychutnávala tie hry s bábikami na kaderníčky, .......a podobné dievčenské tajomstvá :wink:
22. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, ako sa mávate? No k tomu dievčatku, ak bude po mne tak žiadne bábiky a podobné veci sa nekonajú, my vodnárky sme neaké take divné v tomto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No hlavne že oblečko už teraz mám pre ňu iba v ružovom. Ja si tie bábikydoženiem teraz na Nelke :wink:
22. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som vodnárka, rozrábala som autíčka a barbie ma bavili až dost neskoro
23. jan 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja mám toho teda dosť v robote,v škole a ešte aj doma.... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

dnes upratujem,navarené máme zo včera zeleninovú polievku a perklet s kolienkami :slight_smile: tatino je v robote ale za chvílu príde,upečiem niečo slané,asi pizzové koliečka pojdeme von,dnes je krásne,ale zima :grinning:

pekný víkend :slight_smile:
23. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=124947

čauteeeee :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ten link,čo som dala,pozerám,že aké krásne vecičky Disney s Minnie a pod...a kuknem lepšie a že pre "4-nohých miláčikov" :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

neviete,kde v PN je najväčší výber tých DVD,čo predávajú v stánkoch ??nedá sa nám jedno zohnať :confused: :confused: :confounded:

a mama robila huspeninu,tak mi poslala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Dadka,to na MMB je predávajúca Viera S./terok/ :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a máš na MMB tričko také zelené alebo tyrkysové Disney s Minnie,nemohla by si mi ho rezervovať?? my už teraz nosíme č.104,tak tá 110 bude do leta OK :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink:

Granado,mne pri druhom tehot.tiež tak veľmi puchli nohy,ale iba som si ich natierala Liotonom :confused: :wink: a chodila som v šľapkách,dalo sa,keďže to bolo júnovča :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Andy ja dvd ktoré inde nezoženiem vždy zoženiem v trafike na Winterovej/kde býva vianočný stromček/.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,díky,len tam sa ja nedostanem,,akurát len po okolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pošlem MM...v nedeľu ale asi určite majú zavreté,takže v pondelok :wink:
23. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už v pondelok budem zasa slamena vdova
23. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme sa vrátili zo sánkovačky, zajtra oslavujeme v tt maminych 55 rokov, doobeda ideme pre tortičku :wink:
andy a aké dvd zháňate?
23. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

andy,to tričko tam mám už asi rok a momentálne je na ukcii :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,no už je potvrdená :confounded: ,je mi ľúto :frowning2: ...
....tú Vieru som pozrela,fakt kopec kladných hodnotení,ja by som jej kľudne šupla negatko za také tričko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ono,niektoré maminy,keď vidia veľa kladných,tak sa boja(alebo neviem čo) dať negatívne,keď nie sú spokojné.Ja som jednej dala negatko na MMA,vyhrala a furt ma naťahovala,že peniaze posiela,nech jej to podržím a pod.Mala tiež samé kladné hodnotenia,ale tak ma dožrala a ešte aj po tom negatku mi písala,že nech sa nehnevám,že si to zoberie a skutek utek.A ďalšie hodnotká jej zase pribúdali kladné :sunglasses:
23. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no andy ha ha :angry: že šlapky ale neuveríš včera som bola nútená večer vybehnúť v šlapkách a strašne mi to robilo dobre. Teraz mám strašnú chuť vybehnúť k nám pred barák bosá, hrozne ma to láka. A tu huspeninu ani nekomentuj lebo zasa budem blázniť :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,škoda toho trička,ja som po ňom už dlho pokukovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

k tej Viere som všetko napísala na MMB v "Nespoľahlivých predávajúcich" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
dnes zasa veselo nahadzovala,všetko "málo nosené,ako nové,super zachovalé" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi menej diferencovaná slovná zásoba :confused: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,nestačí len pokukovať :grinning: ...no mala som aj dve podobné,ale to jedno išlo hneď preč.Teraz mi napadlo,aj Lucka mala ešte do nedávna červené tričko s Minnie.Musím pohľadať,či ho ešte niekde mám,alebo či som ho aj nedala niekomu :confounded:
23. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,tak prečítala som si,takže nie len tebe poslala humus :angry: :angry: :angry:
23. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
zajtra idem na myjavu tak sem neaku dobu nebudem prispievat
rado pojde do tej prahy a čo tu budeme s luckou sami
24. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre predpoludnie prajeem :sunglasses:

hnusna zima... :angry: :angry: ja chcem +24 a morsky vzduch :sunglasses:
25. jan 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... Zuzi nie si narocna? xixi...
zuzidr sme vas vcera videli...len sme stali na opacnej strane...
25. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati veru tym opuchnutim noham sa nevyhnes...pamatas si na mna ako som vyzerala a tisko som vam zavidela vsetky ako jarabice a ja ako velryba ked sme sa stretli u ciernej pani... uf....
25. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic LUcik spinka dosti bolo nostalgie.. a frcim robit palacinky....
tatik isiel do opravy s telkou...snad nebude treba novu... inak mame maroda...takze sa tatik bude kurirovat snad to LUcik od neho nechyti?
25. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, dani, co si ma neokrikla? boli sme sa prejst trochu, alôe taky vetrisko zo severu zafucal, ze nam tieklo z oci, nosa, pomaly aj usi :-P
tak kuriruj tatika :slight_smile: zivocisne teplo je najlepsie :wink:

lu sa rozhodol, ze chcem v kuchyni televizor, lebo sme nemali kam dat stary... tak zmajstroval majsterko policu do rohu (paradnu :grinning:) a televizor hodil hore... akurat, ze na nom antena blbne, tak aj tak nekukam... aj keby som chcela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v obyvacke mame novy http://www.samsung.com/us/consumer/tv-video/televisions/led-tv/UN40B7000WFUZA/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=gallery :dizzy_face: :dizzy_face:

mne sa tiez zdalo, akoby mala byt mala chora, ale hadam to prejde... volala som na obed opatrovatelke, ze ci je mrne ok, vraj ano :wink:
25. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, no ja som pri prvom tehu nepoznala, čo je to mať opuchnuté nohy..... ale čo nebolo, môže byť teraz, keď budem finišovať s tehu v lete :confounded:

Zuzi, fajný televízor :slight_smile:

maródom skoré uzdravenie
25. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, caute!

baby, kde ste vsetky??????????????????? :cry:
26. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute....

ja som práve dorobila obedík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok