• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
autor
APOLOMA,no najbližšie ku stanici je podla mna MUDr.Kabátová na Jesenského....je to kusok od stanice :dizzy_face:
5. mar 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LUCINDA DAKUJEM :slight_smile: A MOZES MI POVEDAT PROSIM TA ZE AKA JE TO DOKTORKA??VIES MYSLIM TAK ZE CI JE V POHODE...
5. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja k nej nechodím,poznám ju len z videnia.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chodí k nej dosť ludí tak asi je v pohode :sunglasses:
5. mar 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo je tu niekto?
5. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:

Zuzka,ako mamina?? :confused: :wink:

Zuzi,Emmka hroooozne podrástla,ako som ju videla naposledy :confused: :sweat_smile: :dizzy_face:
kočky ste boli obe :wink:

Zuzka,pre vás platí detto ako pre Zuzi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:

Apoloma,pochybujem,že by Dr.Kabátová brala nových pacientov,má toho veľmi veľa :confused:
a nemala by si písať veľkými písmenami :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,
diky, uz trochu lepsie :wink: ale stale nic moc :unamused:
5. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... co to mame zase za pocasie? boooze ta jar nie a nie prist....

marodom skore uzdravenie..
5. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babuše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi,je mi ľúto,že mamine sa moc nelepší :frowning2: ,snáď tie lieky už poriadne zaberú :wink: ...A kedy sa vracia Hviezdica?

veru,to čo je za počasie :angry: :angry: :angry: :angry: ??
5. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zienky

marodikom skore uzdravenie.

Zuzi penieze b& mali byt podla predpisov na ucte do troch dni. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

boze aka zima som bola s kubikom v tescu na nakupe tolko ludi co tam zas bolo. :angry: :angry: :angry: :angry:

ozaj baby co je s mirkou ta tu dllllho nebola :confused: :confused: :confused: :confused:
5. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute....
no čo vy,ale my sme tu dnes mali riadnu snehovú metelicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: trvala asi 10 minút ale teda riadna bola :sunglasses:
5. mar 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sneh sme tu veru nemali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mirka je o.k. :wink: ,má toho veľa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som Mirku "čítala" v nejakej téme o plienkach,tam spomínala tie svoje aj link dávala :confused: :sweat_smile:

.. som zadriemala pri telke,pri Nexte :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá mi teraz pri chorobe schudla na 14,8....a na Vianoce mala 16 kg...stále ide dole a nedá sa pribrať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :confused: :confounded:
5. mar 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.

Ste zlaté, že na mňa myslíte. My sme ok. Kubko chodí do škôlky. Už si celkom zvykol. zajtra bude oslavovať. V pondelok má 3 roky.

Ja mám toho veľa. Obchod sa našťastie slušne rozbehol, tak ledva stíham sledovať diskusiu o látkových plienkach. Ale sem-tam Vás čítam, aby som bola v obraze.
5. mar 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,my máme necelých 11 kg :grinning:
5. mar 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Zuzka má ncelých 11kg. :slight_smile:
A Kubko 16,5 kg.
5. mar 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Mirka :slight_smile:

čo?Veď je o vyše roka mladšia :grinning: ...ale zase my máme takúto váhu už dlllho :unamused: .Budúci týždeň ideme na prehliadku ako 3 ročná :sunglasses:

kuk sem http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=606041&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute!

aj ja som akurát včera myslela na Mirku, že čo je s ňou..... vidím, že sa má dobre. Kubkovi všetko naj k narodeninám

keď sa už bavíte o tej váhe..... tak náš Lukáš má už tiež 2 roky rovnakú váhu.... a 16 kg veru ešte nemal :sweat_smile: takže Andy určite nevešaj hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada, ale ich Lili mala :fearful: ale aj tak je na tých fotkách zlatučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Mirka,konečne si sa ukázala,chýbaš tu :confused: :unamused:
som rada,že ste OK :wink: :slight_smile:
a Kubkovi tiež všetko naj-naj k narodeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a príjemnú oslavu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:

Dadka,malá je chutná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale teda tie kiahne nezávidím :unamused: :pensive:

keď je váha rovnaká,tak by som to až tak neriešila,ale keď ide stále dole a nedarí sa pribrať.... :confused: :pensive:
to už je horšie :unamused:
len sa bojím,že keď nabehneme k Dr,začne to samozrejme odbermi na všetko možné a malá má panický strach z lekárov,reve už,len ako vojdeme do čakárne :unamused:
6. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirka no že sa ukážeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kubkovi želáme všetko naj :sunglasses:

Dada,Lili je zlatunká....copatá ako Pipi Dlhá Pančucha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale sa zas okosilo :angry:
6. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja som pridala pár fotiek našej Pippi :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Andy tá už má krásne vlááásky...to musí byť radosť česať :sunglasses:
a na tej čo leží je veru druhá Pipi do klubu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute!

tak my sme boli s nasou pipi zasa u dr. na pohotovosti, lebo priserne kasle - to asi z toho, ako jej soplik zateka. v aute sa nam dovrackala, tak smrdime vsetci a vsetko. dokina povedala, ze "dieta je v poriadku". no neviem, ked takto sabli a ma taky kaslisko, moc sa mi v poriadku nezda. ani jej nic nedala. tak som aspon mucosolvan sirup kupila a ze jej mame davat smectu. :fearful:

mirus,

vitaj, ze sa aj ukazes :dizzy_face:
kubkovi aj my gratulujeme! :slight_smile:

andy,
mala sa strasne podoba na braceka :dizzy_face: :dizzy_face:

dadul,
iiiha, ja by som lili na tych fotkach nespoznala... a veru tiez kopia jej sestricky :dizzy_face: :dizzy_face:

lu mi prchol do roboty :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,a ktorá dr.bola na pohotovosti???hod do IP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak to tak býva že vracia hlieny ked soplík zateká...ale to je dobré,lepšie ako by jej mali sadať na priedušky.... :sunglasses:
6. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, ved jasne, soplisko jej ide stale von, co som rada... ale keby si pocula ten kasel :frowning2: a ako ju napina stale :frowning2: no ved ked tam nic nevidela, nepocula, hadam to bude ozaj OK.
6. mar 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka,no to by aj mňa zazujímalo,kto slúžil na pohotovosti :fearful: :fearful: :fearful: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Smectu na kašeľ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no comment :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na suchý kašeľ je najlepší Stoptussin-dľa lekárnikov je Stoptussin úplne naj,univerzálny aj na suchý aj vlhký kašeľ :confused:

Mucosolvan na vykašlanie,už ked jej kašeľ vlhký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a najlepší na vlhký kašeľ je tuším Solmucol,keď je veľa hlienov :confused: :confused: :confused:

takže Zuzka 3xD Stoptussin,večer Distustat kv. a na noc Promethazin sir. alebo Fenistil kv.-aby ju kašeľ nedráždil a aj lepšie prespí noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čo najskoršie uzdravenie želáme Nelke :wink:

díky,ale malá sa na bračeka moc nepodobá :confused: :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,
no mne sa velmi podobaju :wink:
dr. Štefeková tam bola :wink:
6. mar 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nempoznam :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nie.
necham si poradit s tymi kvapkami... ona nam smectu kazala kvoli tomu vracaniu... ze je nabali tie hlieny z bruska. no neviem
ked spi, nekasle :stuck_out_tongue_closed_eyes: stoptuss. mam, aj ditustat.
6. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok