♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

andy.a
6. mar 2010

Smecta je na hnačku a nie na zvracanie 😝 😝 😝

zuzanocka
6. mar 2010

ja jej ju nedavam. na to vracanie jej dam asi radsej medrin 😝 ak vobec nieco.

dadulka19
6. mar 2010

ahojte 🙂

zuzi,ako keby si toho nemala dosť ☹ .Nech je Nelka rýchlo fit.Naposledy sme my užívali na kašel 2 rôzne lieky spolu,ale fakt si neviem spomenúť kombináciu...stoptusin+calcium??..neviem presne.Ale zabralo to super.

Aj od nás JAKUBKOVI všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂 🙂 .Pamätám si,ako mi prišla sms,že sa narodil 😉 😉 😉 ..sedeli sme s Luckou v Perle 😀 ,išli sme z nemocky z poradne 🙂 🙂 🙂 🙂

a Lili,dík..a to je už v štádiu hojenia 🙂 ,tú fotku,kde je čerstvo bodkovaná sem ani radšej nedám 😒 ,ide z nej normálne bolesť 😢 😢 😢

dadulka19
6. mar 2010

andy,Anetka je krásna 🙂 🙂 🙂 🙂 ..tie očká majú s Aďkom rovnaké 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzidr
6. mar 2010

Ahojte,čo robíte v takej zime? 😅 ja som bola doobeda v škole,MM zatial upratal, potom som spravila rajčinovú polievku a tvarohový koláč.... 😀

Emmke teraz varím cibulový čaj,zuzi tak ako nelka má aj Emma,hrozný kašel,celú noc ju dusilo...ale nič viac,ani sopel,nič....od decembra sme sa tej chorobytuším ani nezbavili 😠 som zvedaá či bude ten čaj piť,a či zaberie 😀

miruss
6. mar 2010

Ahojte.

Ďakujeme za priania. Dnes sme oslavovali, oslava boal super, Kubkovi sa darčeky páčili. Len neviem kde budeme všetky tie hračky dávať. 😀

Zuzanocka Nelke aj Emmke od Zuzidr prajem skoré uzdravenie.

My sme našťastie zdraví, ale od kedy chodí Kubko do škôlky sme si chorôb užili až-až. ☹

dadulka19
6. mar 2010

zuzka,kašlisko je sviňa 😠 😠 😠 ,drží sa dlho 😖 .Daj jej na noc aspoň Fenistil,nech sa vyspí.Alebo 1/3 dithiadenu .

My sme boli konečne po vyše mesiaci normálne všetci spolu vonku,teda na Havrane 🙂 🙂 🙂 ,bolo dosť ľudí a aj kosa,ale neva 🙂 🙂 🙂

miruss
6. mar 2010

Dadulka malá je už veľká kočka, len chúďatko s tými kiahňami.

Andy Anetka sa mi poodobá na Aďka.

dadulka19
6. mar 2010

Mirka,to je 😉 .Tie jazvy po kiahňach sa vraj niekedy hoja aj rok ☹ ..,ale čo narobím.Hlavne,že sme už zdraví a tvárička a zbytok sa časom vyčistí.

milhaus
6. mar 2010

tak veľa nervov, prajem oslavencom všetko naj a chorym uzdravenie a nech sa vyspia
mi sme zdravy zatial

dadaga
6. mar 2010

ahojte... oslavencom zelame aj my vsetko naj naj naj....
chorim skore uzdravenie my sa od noveho roku drzime...klop klop klop...aj ked obcas zakasle...ale nie je to nic extra v tomto vetre a zime a len peso..a jasit sa...tak sa nadycha toho vzduchu....

apoloma
7. mar 2010

Ahojte 🙂 najde sa tu niekto kto by mi vedel poradit kde sa da ist kupat respekt.zaplavat teras mimo letnej sezony v Piestanoch???? Rada by som vedela ci je napr.taka moznost niekde v Piestanskych kupeloch?? Rozumiete asi co myslim ze ci nieje nejaky bazen otvoreny pre verejnost teras cez zimu... 😉 dufam ze poradite dakujem 🙂 🙂

miruss
7. mar 2010

To by som aj ja rada vedela, lebo Kubko zbožňuje kúpanie. My sme boli párkrát v galandii v Galante. Ale keby bolo nejaké slušné kúpanie v PN, to by som bola rada.

dadulka19
7. mar 2010

ahojte 🙂

apoloma,v Magnólii je určite,zavolaj na recepciu,povedia ti presne.A aj v hoteli Slňava-Sorea by malo byť 🙂 .A v Esplanadke sa robievajú kurzy,takže tam majú tiež bazény pre verejnosť 😎

lucinda7
autor
7. mar 2010

ahojte 😎
ja som minule videla niekde reklamu na nový bazen v hoteli PARK 😎 vyzerá to tam pekne 😝
http://www.hotelpark.sk/kryt-baz-n/

apoloma
7. mar 2010

babulky moc vam dakujem za tipy,urcite si to zistim v tych hoteloch co ste mi poradili 😉 dakujem pekne este raz pa 🙂 🙂 🙂

milhaus
8. mar 2010

moja sa boji ist do vody, hovori že voda je velka
ale člapkat sa po kolena vo vode jej nevadi

miruss
8. mar 2010

Ahojte.

Dada, Lucka ďakujem za tipy. Cez víkend asi vyskúšame ten Hotel Park. Moji drobci obaja zbožňiujú vodu. 🙂

milhaus
8. mar 2010

ahojte
nič noveho?

petka015
8. mar 2010

ahojte inak baby aj ja som prave rozmyslala ze kam by som sa mohla ist s kubkom kupat chcela by som aspon raz do tyzdna s nim chodit.

baby chdievate niektory s drobcami??? dajte vediet kde je to podla vas asi najlepsie v ktorom hotely. 🙂 🙂 🙂 🙂

dadulka19
8. mar 2010

peti,my sa chystáme už asi rok 😀 😀 😀 😀 😀

andy.a
8. mar 2010

čafte 😎 😎 🙂 🙂

Dadi,IP 😉

moje mladšie sa vody bojí a starší...no toho keď chytí amok,tak do vody nevlezie 😕 😔
v Chorv.sa v mori kúpal len jeden deň a to ani vlny neboli 😕 😝
keď boli menší,bolo to fajn,to sa radi čľapkali 😉 🙂

Zuzka,dúfam,že Nelke aj mamine je lepšie 😉

ja som teraz obedovala horúci nápoj Coldrex 🙄 🙄 🙄 a zajtra asi na raňajky v robote si dám kalciovku 😝 😝 😝

milhaus
9. mar 2010

dobry deň
zda sa mi že moja madam už v školke tolko neplače lebo zavreli sa dvere za ňu a po dvoch minutach ticho tak na zaklade toho usudzujem že si zvykla asi trocha a to tam bola už včera bez jej sesternice Niny

andy.a
9. mar 2010

čaute,kočky 😎 😎 😎

chodia vám letáky z Deichmannu a Takka ?? 😕 😕 😕
nám ešte tento rok nič 🙄 😕

a v Takku vraj mali akciu,že posielali v liste kupóny na 50,25 a 15 % zľavu....mne nič nedošlo 😖
hoci som tam registrovaná,minulý rok posielali SMS,že je zľava 30 % na celý nákup a pod....tento rok akosi nič,ani maily nechodia 🙄 🙄 😝 😝 😕 😕

Mili,Lucka si zvykne,ako všetk yiné deti 😉
a ty a lord ako s tou robotou ?? 😕 😝 🙂 😉

maródi,dúfam,že už lepšie ste na tom 😉
my už hádam aj áno,len madam má ešte nádchu 😝 😝 😕 🙄 a tie sople jej samoška zatekajú a dráždia na kašeľ a zvracanie 😖

miruss
9. mar 2010

Ahojte.

Andy mne tie kupóny so zľavami 10,20,30 a 50% prišli.
Aj SMS sa mi zdá že mi prišli nejaké tento rok.

A z Deichmanu nám prišiel leták nedávno.

Mili Lucka si zvykne. Aj Kubko si už zvykol, teraz pre zmenu nechce chodiť domov zo škôlky. 🙂

petka015
9. mar 2010

ahojte

Andy ani nam veru tento rok ziadne letaky neprisli.

a Mirus dnes som zistila ten hotel Pavla aj pre ostetne baby ak by chceli pre verejnost je rovnake ako pre ich hosti takze bazen od 8hod do 20hod, plati sa 5 euro na 1,5 hodku a dieta do 3 rokov zdarma ale samozrejme musia mat tu plienku do vody a da sa zakupit aj u nich na recepcii.

a neter sa tam bola kupat ze je to tam velmi pekne. 😝 😝

no idem kukat ordinacku cafte

miruss
9. mar 2010

Peťka dík za info. Takže tam normálne prídeš, netreba sa objednávať dopredu?

nika2
10. mar 2010

ahojte,
aj mne prisla ta zlava . a aj letaky nam chodia. znama sa chodieva kupat do toho hotela Pavla. len je to dost na 1,5 hod nie.

milhaus
10. mar 2010

a je tam aspon teplejšia voda ako na tradičnom kupalisku lebo madam sa hned trase od zimy a ja zachvilu tiež
lord pracuje od minuleho utorka vo Vrbovom Andy

dadulka19
10. mar 2010

ahojte 🙂

nám chodia len Takko letáky,Deichmann nie 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre