• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
madam si hodila slobika ale asi preto že rano skorej vstavala
23. mar 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mú, bú :angry:
23. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maťka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ahojte, ahojte, ahojte, ahojte, ahojte
už stači tych pozdravov?
24. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

milhaus...klasika... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. mar 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.. kto sa to uci zdravit? xixi
aj Luko chcel ist do cirkusu, ale sme nesli som sa bala,ze tam nevydrzi...tak ked bude cez leto nejaky pojdeme...ved tu byvaju aj 2-3 za rok.. uvidime?

inak slniecko nas namaskrtilo,ze vraj na bud, tyzden hlasia ochaldenie? fnuk fnuk
24. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute....

no včera bolo fantasticky.....sme len v tričkách s dlhým rukávom boli....fantáááázia.....dnes to už tak pekne nevyzerá :confounded:
25. mar 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

včera bolo fakt super :slight_smile: ...ale hlásia veľa dažďa a samozrejme cez víkend,veď ako ináč :angry: :angry: :angry: :angry: a my sme chceli za zvieratkami :confounded: :confounded: :confounded:
25. mar 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
na dážd to vypada i dneska
lucku boli hrdlo a začina kašlat, na zajtra ju necham doma a pojde až pondelok do školky
25. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu už vyšlo slniečko,tak snáď do večera nezaprší :slight_smile: ,v noci nech prší,koľko chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no je slnko , ale fuka jak slak :slight_smile:
inak neviete kedy otvoria aupark?
25. mar 2010 o 11:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

veru...vcera bolo krasne a prijemne teplucko...dneska fuci ako slak a vyrazne sa ochladilo oproti vcerajsku....jaaaj dazd uz nie....lezie mi to na nervy :rolling_eyes: :rolling_eyes:

nika...29 aprila .....by mali otvarat...niekde som to citala ...:slight_smile:
25. mar 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este aspon tyžden neotvoria aupark lebo este nemaju vybrate nikoho na recepciu, prve kolo už bolo a druhe este nie a nevie sa kto postupil do druheho kola takže asi este prve neskončilo
25. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
čo vas včera odfuklo?
26. mar 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru odfúklo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. mar 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem že je pekkne ale aspon večer by ste tu mohli byť
26. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som zasa pozdravit
ahojte
26. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým pekný slnečný veterný a fukací večer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dieťa mi zalhlo a spí tak mám chvílu čas. ja sem kuk a tu hned aká debata :grinning:
zuzidr kedy máš štátnice? to aby sme držali palce. my budeme malovať vajíčka s lukm bude standa ale možno ho to bude baviť viac ako vlani :wink:
26. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalho =zalahlo
26. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...nejako je tu mrtvo co ste vsetky vonku?
boli ste dneska pred priorom? bolo tam rozlozene dopravne ihrisko... a som stade Luka nemohla dostat domov... len placom...
26. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
ja na skok v práci ako sa máte volako na novu verziu chodíte pomenej, všetky na facebboku?
zuzidr ako dopadli štátnice a diplomovka?či ešte ťa čaká obhajoba?
luky v škôlke je veľmi rád. vela kreslí aj spieva v piatok sa chystáme maľovať vajíčka tak poctivo robíme výdušky, :grinning: :grinning:
milka ako stou prácou? dufam že ťa zoberu :wink:
asi budem piecť iba čokoládovo orechovu bábovku a makového barančeka ked bude luky doma.je to rýchle a môže sa stím aj luky prplať :grinning: strášne rád pomáha uplne vo všetkom spolu varíme aj do hrnca s vodou sype cestovinky :grinning: aj mrkvičku dáva do hrnca strašne moc ho to baví :grinning: v tescu mali zlacnené gumáčiky tam sme kupili väčšiu veľkosť už 24 velmi sa vytešoval boli tam obrázky :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
kúpili sme samolepky na okná kuriatka tak sme ich nalepili ešte nejaké bahniatka a zlatý dážd do vázy aby sme na nich priviazali výdušky ktoré luky vymaľuje.
lucka ty si pomínala že ste upovali mop tak my budem tiež sa nám zlomil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ozaj aký mop používate???
som sa rozpísala večer sa stavím :wink:
29. mar 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny dník,tu svieti slniečko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dadulka dobra fotka :grinning:
29. mar 2010 o 12:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika,dík :grinning: ,som zvedavá,dokedy vydrží :sunglasses: ,adminky teraz veselo mažú fotky z profilov :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. mar 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....

LIndi,ja som tento rok kupila umelé vydušky v kvetinárstve :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj lexikovi do školy na kružok......predsa len viac vydržia :grinning: :grinning: :grinning: maju to v kvetinárstve pri Priori :sunglasses:

mop ja používam ten s vyberatelnou nasadkou /tou handrou/kvôli praniu.....
ja som piekla včera linecké aj barančeka.....koncom týždna zbucham ešte nejaké "čerstvé" :dizzy_face: záksukové niečo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

luci a porad kde maju taky mop za dobru cenu ja by som taky tiez chcela.
29. mar 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peti,ja som potom čo sme sa stretli kupila v Kiku :dizzy_face:
29. mar 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte,čafte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

baby,ja nestíhm moc Koňa,akurát do Depiek chodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v robote príšerný nával,aj zastupujeme :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a doma druhý blázinec s malými :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

mopy mali akciové v Tescu,myslím,že ešte aj nejaké sú,mrknite letáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci,aj my máme tuším taký istý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: s tou handrou,taký tyrkysový tuším...tuším,lebo MM je na tieto veci,že raz za týždeň zmyje dlážky,ja inak v týždni len s tými vlhčenými utierkami z DM na dlážku....len to dosť draho vyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mili a ty nastupuješ do práce ?? :confused: :sweat_smile:
a kam??
však si písala,že máš vybavenú predlženú rodičovskú dovolenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a čo robíš doma,keď je Lucka v MŠ ?? :confused: :wink: :slight_smile: lord má teraz robotu ?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dávno som tu nebola,tak zato sa toľko pýtam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :slight_smile: :slight_smile:

inak my nič nové,malí nejedia,sú zlí jak čerti atď.... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
akurát vlasy má moje menšie čudo už pomaly po pás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a topánky 27-ky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: také kopytá na tenkých nôžkach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Elis,a ty ako,stále si v tej pôvodnej robote ?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zmenilo sa niečo k lepšiemu ?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :confused:
29. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok