• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
luci díky za tip :wink:
andy ešte som tam ale už som sa dokázala aj čo to postaviť, ale ak sa niečo vyskytne prchám momentálne mám nejaké veci rozbehnuté ta uvidíme:slight_smile:
milka bola na konkurze do auparku tak ju hádam vyberu:slight_smile:
dadulka akú si mala foto už som nestihla :frowning2:
29. mar 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci dakujem za tip a cena je tam aka??? a su dobre???

ach tento posunuty cas mi ide n a nervy maly spat samozrejme este nie chodil mi pred osmov a mala som pokoj a teraz asi az o deviatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dadka ozaj ty ides tento rok uz do prace vsak??? ci este nejake tretie ????

no idem pyta sa spat uvidime ci zaspi papa :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,že sa aj ukážeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lindi,mala som fotku Magorky z Odsúdených :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti,no dúfam,ale pošta to nebude :wink:
29. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka a kam sa chystas??? ci za manzelom???
29. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti,prečo za ním??Veď je doma :grinning: ...Ešte neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,rozhodovať bude pracovná doba :wink:
29. mar 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada bude z teba policajtka?
lord od nedele nerobi, sobotu bol este v robote a niečo si hlada a niečo sa risuje ale pri nom sa risuje i nerisuje
30. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedal vypoved ale dorobili zakazku
30. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazadrek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

milhaus, preco by z dadulky mala byt policajtka????? to skor riaditelka alebo pravnicka, pripadne nejaka ina vysoka funkcia :sunglasses: ze dadulik? :wink:

na toho tvojho "muza" uz nemam slov...
milka,
tebe nevadi, ze mas doma povalaca??

ale asi klasicky neodpovies, takze :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
30. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazadrek = nazdaaaaareeeeeek :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mili,ty si nás dve s Dadou furt mýliš..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona nemá muža policajta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a na rada už nemám slov :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: jemu skrátka robota smrdí a robiť nebude ani za.... :angry:
30. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorobil tam zakazku a druhu tam nemaju a to dorobil sobotu, to bol este v robote
zajtra ma vediet či dostali novu zakazku alebo nie a potom vybavuju ešte niečo v Gbeloch
zachvilu idem pre malu
mne sa od začiatku vy dve pletiete, neviem prečo
dobru chut inak, bude obed
a zuzanočka som kukala kto to je podla tej fotky a to ty
30. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si ma spoznala, milka? :grinning:
ked tak pozeram na tu moju foto, asi by som mala zacat menej fajcit... tusim sa mi vrasky robia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,to patrí k veku.....20 je 20.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý deň :sunglasses:

zuzi, z tých funkcií by som si veru vedela vybrať :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. mar 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
30. mar 2010 o 14:59 • zuzanocka
ahojte :wink:
prečo bol zuzanočkyn príspevok zmazaný ved je naša :confused: :sweat_smile:
30. mar 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj zabudla som mali sme s peťkou ministretko ja som si bola po zásielku a ona mi ju vydala :grinning: škoda že som nemala viacej času, mohli sme viacej pokecať :wink: :slight_smile:
30. mar 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: zuzka,to kde si odbočila???..že ťa mažú ešte aj tu????
30. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadul, to kvoli tej peticii :grinning: ze spamujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škoda,že tu nie je grcajúci smajlík,náramne by sa hodil.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanočka ká petícia? nejako som mimo obraz :wink:
30. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazadrek :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Zuzka,kde máš foto ?? :confused: :confused: :confused:

Mili a ty ako,si na predlženej RD a ideš robiť,či ako ?? :confused: :confused: :sweat_smile:
neodpovedala si mi :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Who is Magorka ?? :confused: :confused: :confused:
ja totiž JOJ-ku vôbec nepozerám :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
len Markízu,Novu,Primu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera som skúšala mrknúť to Showdance,ale otras :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :confounded:
oproti Let´s Dance nula bodov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused:
30. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, uz znova mam :wink: po troche vzruuuusa :grinning:
30. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super,Zuzka :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kočica :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, magorka je z odsudenych :wink:
30. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute

lindi ja som ta najprv nespoznala az potom ako si mi dala obciansky. len rano som tam mala zhon stres panika. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dadka zeby policajtka???? :grinning: :grinning: :grinning: ale inak ak by ti tam vybavil na 1 smenu mala by si to fajn. myslim u manzela aby sme sa chapali. ja najradsej chodim za nim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vie poradit a este aj nalozi do auta aka ochota :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti,u nich sa robí celý deň a je to robota len pre chlapov :grinning: .

andy,Magorka je riadna kočena,aj fotka bola super.Nahodím,keď mi ráčia niečo poriadiť s tými fotkami :confounded: :confounded: :confounded:
30. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som na predlženej Rd a ta robota to som bola len na pohovore - odpoved pre Andy
dobre upršane dopoludnie
31. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok