♥ Piešťanky IV:o)))

Taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))
dadulka19
31. mar 2010
emily,tak to si dobrá 😎 ,ja si nemôžem dovoliť ostať na predĺženej RD :-S
zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanocka
31. mar 2010
ozaj, baby, ked ide diet a do skolky na 4 hodky, zostava cely RD? tusim si to , LUCKA, ty pisala?
lucinda7autor
31. mar 2010
hej,mne ostáva,len nesmiem do práce :-p
lucinda7autor
31. mar 2010
Zuzi,ale to platí len o predlženej...pri klasickej do 3r.ti rodičovský vezmu akonáhle ide do škôlky....
z_u_z_a_n_o_c_k_a3
31. mar 2010
aha. dakujem, luci.
a blokli ma tu od rana uz 2x. ani do ss teraz nemozem :-N
lucinda7autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kluara
31. mar 2010
rebelky!!!!!!!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dadulka19
31. mar 2010
=-) =-) =-) =-) =-) to má čo znamenať???Zuzka a do ss ťa ani nemá kto pridať :-S ...no,že ich to baví 😃
kluara
31. mar 2010
no asi čakajú, že sa zuzka ospravedlní za rebelovanie :-S
dadulka19
31. mar 2010
tak zuzka sa tu dnes registrovala už viac krát a zakaždým ju stopli ]-( ]-( ]-( ]-(
elise
31. mar 2010
ahojte kočenky čo to nevidím aká revolúcia 😃 .
3 mesiace v škôlke sa dá adaptačný proces a rodičák nevezmu ale to musí riaditelka napísať potvrdenie. inak rodičák do 3 rokov nevezmu iba ked je dieťa v jasličkách. 😉
lucinda7autor
31. mar 2010
hehe,dobréééé....aj mne zmazali príspevok ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
elise
31. mar 2010
lucka a prečo ti nenechali truhu časť čo si písala ved to bolo v pohode 😉
andy.a
31. mar 2010
hello 😎 😎 😎

čo tu prosím vás píšete,že vám mažú príspevky ?? =-) =-) =-)

boli sme dnes v Takku,došla mi SMS -tá 30% zľava :-p :-p :-p
ale veľa sme nekúpili,mne teda nič...hlavne že som to cvakala :-p :-p :-p
MM si vzal 2 letné vymakané bermudy,rifle,boxerky...chcel aj košeľu,ale tú som zatrhla,neznášam žehliť jeho košele 8-( 8-( :-p :-p
a malému tiež nejaké letné gate a bermudy :-p :-p :-p

a v lekárni som platila 33 € :-p :-p :-p klasika,vitamíny,Ibalgin,Peritol,Vitaglukán a pod.serepetičky :-p :-p :-p
dadulka19
31. mar 2010
luci,šak čo provokuješ a urážaš??? 😃 😃 😃 😃
elise
31. mar 2010
truhu=druhú🙂
dadulka19
31. mar 2010
andy,píšeme pravdu,nič iné len pravdu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a ony nás zamykajú a zuzku nám zrušili úplne :-p
kluara
31. mar 2010
čaute baby!
podľa mňa by sa mal niekto adminiek opýtať, dokedy nechajú zuzku bloknutú, lebo ona sa to asi sama opýtať nemôže :-S
nestastnicajedna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kluara
31. mar 2010
no ja sa skúsim opýtať, uvidím, čo mi povedia :-S
dadulka19
31. mar 2010
😉 😉 😉
kluara
31. mar 2010
no zuzku nie je momentálne možné odblokovať za vedomé viacnásobné porušenie pravidiel 😞
nestastnicajedna
1. apr 2010
caute caute!

situacia stale rovnaka, cakame na odpoved od konatela, ale pravdepodobne tu vladne blokovanie a ignoracia rozumu.

ale velka sestra vas vidi 🙂 aj ked prispievat sa jej ani nechce 😞
kluara
1. apr 2010
no nič iné ti neostáva moja, len sa pridať na FB :-p
lucinda7autor
1. apr 2010
tak tak.... :-p :-p :-p :-p sestro 😃 😃 😃 😃
dadulka19
1. apr 2010
čafte 🙂

už ani neviem,čo mám na to povedať :-|
zuzidr
1. apr 2010
Ahojte, ma dnes nasrala kolegyna, tak som sa rozhodla že idem chatovať....ved to tu je zamknuýté, snád ma nikto nevymákne.... 😃

včera som odovzdala bakalárku a štátnice mám 8.6.2010 😃 zajtra odchádzame na VN do Vlkolínca,hoci jedna profka nemá zajtra čo robiť, tak mám ešte o pol jedenástej skúšku, a ešte som to ani nevidela.dnes budem žehliť a baliť 😃 😃

prajem vám krásne Veľkonočné sviatky, hlavne nech je pekné počko 😃

a na to, že zuzanočku blokli, nemám slov, ja mám v poslednej dobe pocit, že všade okolo mna je hrozne vea zákerností, závistí, škodoradostí a podobné zlé veci....
lucinda7autor
1. apr 2010
Zuzi,tak si to tam pekne užite.....snád aj počko vyjde 😎 a idete sami či máte stretko???
zuzidr
1. apr 2010
nie, ideme sami,potrebujeme si oddýchnuť,trošku pochodiť, okúpať sa a venovať sa jeden druhému a hlavne Emmke 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli