• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
autor
räčiky sú rôčiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci dakujeme nemylis sa dobre si pamatas... ved sme aj oslavili patricne... dakujeme..

a vsetkym detickam k ich zajtrajsiemu sviatku zelame vsetko naj naj naj....
kto sa chysta do auparku? my ideme.....
31. máj 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto?
1. jún 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooojte....

tak je to tu....dnes v noci o 0.43 sa Maťke narodil krásny MARTINKO s mierami 3930 G A 51 CM....
gratulujeme:hearts:
2. jún 2010 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

jeeej......Mati ...srdecne gratulujeme k narodeniu synceka....krasne miery......celej rodinke zelame hlavne vela zdravicka, stasticka, mamine kopec mliecka a nech sa vam vsetkym spolu dari :wink: :slight_smile: :slight_smile:

2. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočenky pozerám že sa rozrastáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: maťka gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka a mliečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to chlap ako sa patrí:slight_smile:
2. jún 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

matka aj od nas Gratulacie hlavne vela zdravicka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. jún 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
peta tvoja mama pracuje v auparku ? lebo tusim bola na karpaty vo vas imidz.
3. jún 2010 o 10:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati srdecne gratulujeme aj my vela zdravicka a mliecka.. no super spravicka...
3. jún 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeee

nika ano maju tam otvoreny druhy obchod z obuvou takze je aj tam aj na winterke.

jaaj dnes bol super den krasne pocko nam vyslo, rano sme boli na hribikoch v lese som myslela ze nijake hriby nebudu ale ledva sme ich odviezli dva plne kose a jedno sedadlo v aute a to sme tam este kopec nechali co sme to nemohli odniest, no a poobede sme boli v pn na otvoreni kupelnej sezonny Jakub sa vyjasil a padol mrtvy do postele.

aj Lucku som stretla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak včera bolo fakt super...aj počko vyšlo.....a ja som na otvorení stretla včera Dadu,Danku,Lindu aj Peťu.....a Denisku s kočíkom som videla,len ona mna asi nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, poradte kto mi v okolí PN upečie dobrú tortičku na sobotu....Emmka by chcela len JAHODU,velkú červenú a na nej trojku. Dadka ty by si sa na to nedala?

alebo poradte niekoho
6. jún 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

vidím, že ste super informované :wink: ďakujeme za gratulácie :dizzy_face:
6. jún 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte tak v prvom rade kluara gratulujem :slight_smile: a naozak lusi ja som ťa nevidela, ale u mna to je uplne normal ak ma nekopneš do členku ja som jak slepá :sunglasses:
7. jún 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Piešťanky,chcela by som sa vás spýtať na nejakú dobrú gynekologičku v Piešťanoch,alebo okolí,viete o niekom?
8. jún 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajama sa i ja ku gratulaciam kluare i ked trocha oneskorene, vela nervov prajem a hlavne abz malz kludne spával
brat ma prehodeme z a y a tak to takto pise a ja prstokladom ako som yvzknuta
8. jún 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som bakalárka,snád si nájdem trošku viac času aj na MK :grinning:
8. jún 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
peta dominika je tehotna?
9. jún 2010 o 07:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krásne slniečkové ránko....

Zuzi,aj tu gratulačka :sunglasses: šikovnica si velká....aj pokračuješ dalej??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

nika ano ved uz bude co chvila rodit cakaju dievcatko chceli chlapca ale zevraj to bude baba. termin ma koncom jula.
a inak aj dominika je bakalarka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

nas kubko je prechladnuty tecie mu soplik kaslik a zvysena teplota v takom teple neskutocne. :angry: :angry: :angry: :angry:

dneska som bola v takku kolko narody ale kupila som co som chcela
9. jún 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak zajtra ma čaká (štvrtok)zákrok - idem na bronchoskopiu a budú mi brať z pluc a priedušiek vzorky, bojím sa dosť ale ked to prežijem večer napíšem... tak na mna myslite a držte palce nech to dobre dopadne a nezadusím sa...
9. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...

Peti,Kubkovi skoré uzdravnie a Lindi ty sa drž :sunglasses: to načo ti to musia robiť??? :confused:
10. jún 2010 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, gratulujem ku skúškam :slight_smile:
Lindi, držím palce :slight_smile:
Peťa, Kubkovi skoré uzdravenie, aj ja mám od dnes doma Lukáša, čo kašle ako hrniec :pensive:
10. jún 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
lindi dufam ze si to prezila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dakujem

klaura aj lukaskovi skore uzdravenie
10. jún 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sa hlásiť z tohto sveta prežila som to :grinning: je to dosť nepríjemné vyšetrenie ale dalo sa to prežiť, len som bola omámená ešte po zákroku a hlavne od včera do zajtra nemám nič jesť ani piť len si vlažiť pery tak to je najhoršie (myslím tekutiny jedlo mi nechýba :grinning: )
lucka mala som plucne chlamídie a mesiac som bola na antibiotikách a raz som kašlala krv. inak aj tým odberom vzoriek videli že môj dýchací trakt je v dezolátnom stave vdaka mejdanu čo si tam rok robili chlamídie (inak získané od manžela ktorý rok robil pri bazene...)
10. jún 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
teda takto dominika. tak budu mat doma babinec. v tom takku je ludi iba ked maju akcie :slight_smile: aj mala bola minuly tizden chora. tiez kaslala mala teplotu a brala aj antibiotika. ale uz je teraz dobre.
11. jún 2010 o 07:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ahojte
rado, neferovost a ta dalej, to je to čo ma dneska nasralo
11. jún 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mili,nič nové pod slnkom :unamused:
11. jún 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial este robim a neviem ani či pojdem do chtelnice teraz, mam len kopec dlhov a každy na mna tlači
11. jún 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vy sem tušim vôbec nechodite
andy kde je? asi ma vela prace v praci i s detmi
14. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok