• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
ahojte,
teda dnes je super pocasie :frowning2: som zvedava ci aj taketo leto bude.
16. jún 2010 o 15:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nika,čo som ja čítala celé leto má byť mokré :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
16. jún 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super. a na vychode asi zase maju zaplavene :frowning2:
16. jún 2010 o 16:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. aj my sme boli na otvoreni sezony aj ked pisem trosku neskoro a stretli sme Lucku aj s chlapcami Luci ozaj aky su uz velky...

inak potom som aj Matku stretla skoro sme ju presli pri cuvani nasu najnovsiu maminu.. Matka dari sa?

Inak ako pisete predpovedali,ze cele leto zima a prsat... hruza... ale nejako uz snad prezijeme, este,ze my sme na suchu...
16. jún 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....

Danka,a Luki bol akýýý frajer v slnečných okuliarkoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tiež je už riadny velkáč.....

veru,my môžme byť aspon radi že na tom nie sme ako tí na východe....čo im domy popadali :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. jún 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci hej.. ked vyjdeme z domu si ich pyta, ked ich dakde zabudneme pohroma.. asi mu to slniecko moc vadi na oci.. ale inak aj mne...asi to ma po mne...
17. jún 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

veru....cas otrasny....na porazenie.... :angry:

neviete mi niektora poradit kde by som este zohnala plnokvete muskaty? dakujem....
18. jún 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimus tusim pred kockou ich donedavna este mali ci este neviem musim pozriet...
21. jún 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
to ake su plnokvete muškaty
akosi sem nikto nechodite, našla som tuto temu na tretej strane
ja ešte pracujem v tej senici, da sa to vydržat len občas su same urgenti ale to je dobre že je vela roboty inak by ma prepustili, sak agenturovi idu vždy najskôr
mala som vyplatu za par majovych dni ale už je skoro fuč lebo som musela volačo vratit ujovi a bratovi a platila som aj školku na myjave lebo lucka tam bude chodit i cez prazdniny kedže mame strašne moc prace a do tyždna i dva presčasi ale aspon si zarobim a ked nie je velky hic da sa to ale teraz hlasia horka i ked neviem nakolko
27. jún 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

pre Milhaus....neviem ci to sem mozem hodit....ale skusim :slight_smile: :slight_smile: toto je plnokvety stojaty muskat :wink:

http://www.sieberz.sk/orbiz/DigiTrade/f525b81227a23528ee8b1586b5da52bd/Mu-kat-Violet-Wonder--409sz47705.html

Luci.....tak este raz..... vsetko len to NAJ tvojim drobcom k sviatku...hlavne aby boli zdravi, stastni a nech sa Vam ako rodinke spolu dari....:wink: :slight_smile:

27. jún 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimus smola pred kockou uz nemaju.... len vselijake letnicky......
27. jún 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....

EMily tak fajn že ešte robíš...bud rada že máš prácu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mimus,dakujeme:hearts:
27. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano

dada......diky....viem....bola som tam hned na druhy den :wink: :slight_smile:

tusim sa nam konecne trosku oteplilo.....:slight_smile:

milhaus.....veru Lucka ma pravdu.....bud rada pokial mas pracu....aj ked je to tazke....korunky sa vam zidu :wink:
28. jún 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hurá slniečko:DDD...no a potrebovala by som poradiť dobrú kaderníčku v Piešťanoch :sweat_smile:
29. jún 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak vcera sme napustili bazen a leto moze zacat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

seybel-lindi???? dobra kadernicka???? :grinning:tak ja chodim danke hetesovej ma kadernictvo na juhu .som spokojna. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

29. jún 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

peti.....vsetko NAJ k meninam, hlavne vela zdravia, stastia, lasky a rodinnej pohody...:slight_smile: :slight_smile:
29. jún 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry deň
i ja sa pripajam ku gratulaciam
30. jún 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
nejako to tu viazne. tak predlzeny vikend mame za sebou. cez vikend sme boli na bazene . mame ho u deda. a vcera trocha po nakupoch v Pandorfe.
6. júl 2010 o 08:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že predlženy vikend, v robote som boa na nočnej, sak nadčasy treba aby bolo viac peňazí
7. júl 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj... ja,ze je leto a tu to dajako mrzne???
19. júl 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu možno áno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som viacej na fb, aj lucku a dadu tam stretávam :slight_smile:
20. júl 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj mimus a zuzidr :slight_smile:
20. júl 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ja ta tam nemam...
21. júl 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja frčím na facebooku:slight_smile:)) ale chodíme po výletoch a tak luky má zážitky. na facebooku mám albumy tak kuk :wink:
21. júl 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na facebooku nas je hodne
ako sa ma andy? dlho tu nebola
21. júl 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy sem nechodí, ale občas o nej info máme :slight_smile:
Lindi, pozerala som :wink:
21. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kluara čo deti posluchaju? Ako to rychlo uteka a zasa idu tie horka, cez dovolenku zima a teraz ked konči horko ale Rado i tak dovolenku nemal, nedali mu a i tak by sa nedalo kupať.
29. júl 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, poslúchajú v rámci svojich možností - niekedy viacej, niekedy menej :wink:
5. aug 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminy mohli by ste mi prosim poradit hladam laktacnu poradkynu pre piestany.mam problem so syncekom ma 3 mesiace a doteraz bol len kojeny s prska a dnes by len a len flasku s odsatym bral pri prsku reval ako blazen.dakujem
5. aug 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknú sobotu:slight_smile: klaudis ak chceš môžem ti poradiť ja som malého kojula do 3 rokov
7. aug 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok