♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
16. jún 2010

ahojte,
teda dnes je super pocasie ☹ som zvedava ci aj taketo leto bude.

lucinda7
autor
16. jún 2010

Nika,čo som ja čítala celé leto má byť mokré 😒 😒 😒 😒 😒

nika2
16. jún 2010

no super. a na vychode asi zase maju zaplavene ☹

dadaga
16. jún 2010

ahojte.. aj my sme boli na otvoreni sezony aj ked pisem trosku neskoro a stretli sme Lucku aj s chlapcami Luci ozaj aky su uz velky...

inak potom som aj Matku stretla skoro sme ju presli pri cuvani nasu najnovsiu maminu.. Matka dari sa?

Inak ako pisete predpovedali,ze cele leto zima a prsat... hruza... ale nejako uz snad prezijeme, este,ze my sme na suchu...

lucinda7
autor
17. jún 2010

ahojte....

Danka,a Luki bol akýýý frajer v slnečných okuliarkoch 😀 😀 😀 😀 a tiež je už riadny velkáč.....

veru,my môžme byť aspon radi že na tom nie sme ako tí na východe....čo im domy popadali ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dadaga
17. jún 2010

Luci hej.. ked vyjdeme z domu si ich pyta, ked ich dakde zabudneme pohroma.. asi mu to slniecko moc vadi na oci.. ale inak aj mne...asi to ma po mne...

mimusbe
18. jún 2010

ahojte

veru....cas otrasny....na porazenie.... 😠

neviete mi niektora poradit kde by som este zohnala plnokvete muskaty? dakujem....

dadaga
21. jún 2010

Mimus tusim pred kockou ich donedavna este mali ci este neviem musim pozriet...

milhaus
27. jún 2010

ahojte
to ake su plnokvete muškaty
akosi sem nikto nechodite, našla som tuto temu na tretej strane
ja ešte pracujem v tej senici, da sa to vydržat len občas su same urgenti ale to je dobre že je vela roboty inak by ma prepustili, sak agenturovi idu vždy najskôr
mala som vyplatu za par majovych dni ale už je skoro fuč lebo som musela volačo vratit ujovi a bratovi a platila som aj školku na myjave lebo lucka tam bude chodit i cez prazdniny kedže mame strašne moc prace a do tyždna i dva presčasi ale aspon si zarobim a ked nie je velky hic da sa to ale teraz hlasia horka i ked neviem nakolko

mimusbe
27. jún 2010

ahojte

pre Milhaus....neviem ci to sem mozem hodit....ale skusim 🙂 🙂 toto je plnokvety stojaty muskat 😉

http://www.sieberz.sk/orbiz/DigiTrade/f525b8122...

Luci.....tak este raz..... vsetko len to NAJ tvojim drobcom k sviatku...hlavne aby boli zdravi, stastni a nech sa Vam ako rodinke spolu dari....😉 🙂

dadaga
27. jún 2010

Mimus smola pred kockou uz nemaju.... len vselijake letnicky......

lucinda7
autor
27. jún 2010

ahojte....

EMily tak fajn že ešte robíš...bud rada že máš prácu 😝

Mimus,dakujeme♥

mimusbe
28. jún 2010

dobre rano

dada......diky....viem....bola som tam hned na druhy den 😉 🙂

tusim sa nam konecne trosku oteplilo.....🙂

milhaus.....veru Lucka ma pravdu.....bud rada pokial mas pracu....aj ked je to tazke....korunky sa vam zidu 😉

seybel
29. jún 2010

ahojte hurá slniečko:DDD...no a potrebovala by som poradiť dobrú kaderníčku v Piešťanoch 😅

petka015
29. jún 2010

ahojte

tak vcera sme napustili bazen a leto moze zacat. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

seybel-lindi???? dobra kadernicka???? 😀tak ja chodim danke hetesovej ma kadernictvo na juhu .som spokojna. 🙂 🙂 🙂 🙂

mimusbe
29. jún 2010

ahojte

peti.....vsetko NAJ k meninam, hlavne vela zdravia, stastia, lasky a rodinnej pohody...🙂 🙂

milhaus
30. jún 2010

dobry deň
i ja sa pripajam ku gratulaciam

nika2
6. júl 2010

ahojte,
nejako to tu viazne. tak predlzeny vikend mame za sebou. cez vikend sme boli na bazene . mame ho u deda. a vcera trocha po nakupoch v Pandorfe.

milhaus
7. júl 2010

že predlženy vikend, v robote som boa na nočnej, sak nadčasy treba aby bolo viac peňazí

dadaga
19. júl 2010

ahoj... ja,ze je leto a tu to dajako mrzne???

kluara
20. júl 2010

tu možno áno 😀 😀 😀 😀 ja som viacej na fb, aj lucku a dadu tam stretávam 🙂

kluara
20. júl 2010

a aj mimus a zuzidr 🙂

dadaga
21. júl 2010

mati ja ta tam nemam...

elise
21. júl 2010

ahojte aj ja frčím na facebooku🙂)) ale chodíme po výletoch a tak luky má zážitky. na facebooku mám albumy tak kuk 😉

milhaus
21. júl 2010

na facebooku nas je hodne
ako sa ma andy? dlho tu nebola

kluara
21. júl 2010

Andy sem nechodí, ale občas o nej info máme 🙂
Lindi, pozerala som 😉

milhaus
29. júl 2010

Kluara čo deti posluchaju? Ako to rychlo uteka a zasa idu tie horka, cez dovolenku zima a teraz ked konči horko ale Rado i tak dovolenku nemal, nedali mu a i tak by sa nedalo kupať.

kluara
5. aug 2010

Emily, poslúchajú v rámci svojich možností - niekedy viacej, niekedy menej 😉

klaudis
5. aug 2010

caute maminy mohli by ste mi prosim poradit hladam laktacnu poradkynu pre piestany.mam problem so syncekom ma 3 mesiace a doteraz bol len kojeny s prska a dnes by len a len flasku s odsatym bral pri prsku reval ako blazen.dakujem

elise
7. aug 2010

peknú sobotu🙂 klaudis ak chceš môžem ti poradiť ja som malého kojula do 3 rokov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre