♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nini78
13. sep 2010

@granado čo fusak?

granado
13. sep 2010

@nini78 no pýtala si sa ma čo mam nove 😀 😀 😀 😀

nini78
13. sep 2010

@granado Jááááj, dlhé vedenie, a to si mi nevedela povedať keď so ti volala? Takto neskoro sa to dozvedám 😠 !

granado
13. sep 2010

@nini78 nevedela lebo mi to teraz napisala, šak som bola nervna lebo peniaze som poslala 9.septemra a stale nič, no a teraz mi napisala 😠 😉

nini78
13. sep 2010

@granado jaj, ja že už ho máš doma. Bola som si kúpiť v bille pampersky, s tou zlavou vyšli 9.50 , dobre ne?

granado
13. sep 2010

@nini78 idemto preštudovať že ako sa ti to podarilo 😀 😀 😀 😀 a prilejem aj ja trocha oleja ak bude o čom 😀 😀 😀 😀

granado
13. sep 2010

@nini78 a to tie zelené či ktore?

nini78
14. sep 2010

@granado ano tie zelené, ale majú tam za tú istú cenu aj tie biele, len tých je o 10 ks menej.

elise
14. sep 2010

čaute pozerám že debata v plnom prude 😀 😀
ja som väčšinou na fb inak sem kuk na niektoré oblubené témy🙂 babulky dajme stretko dakedy v sobotu 🙂

dadika1114
15. sep 2010

chcela by som sa opytat kde v PN sa da kupit kojenecka podprsenka .... chcela by som vybehnut ked bude cas,ale neviem kde ich predavaju.A po com asi chodia? dakujeeeem

kluara
15. sep 2010

@dadika1114 skús sa pozrieť v Sandre, v Daniele, v Adrii

dadika1114
15. sep 2010

@kluara jedine co viem kde je je Daniela :D ale skusim pohladat aj tie ostatne ..... ved myslim ze take obchody kde predavaju spodne pradlo by to malo byt snaaaad

nini78
15. sep 2010

@dadika1114 vieš kde ešte majú, ako bola volakedy ruská kniha, teraz je to už iba knihkupectvo, oproti daniele v tom detskom, aj tam majú nejaké, a určite aj v Sandre pod kolonádou.

dadika1114
16. sep 2010

@nini78 dakujem mooooc no vyberiem sa na prechadzku a popozeram 🙂

milhaus
16. sep 2010

ahjte
ja všetko po starom, ešte pracuje ale reči su všeliake o tej firme kde pracujem
penayi maju dost ale tahame aj dvanastkz teray a ked sa bude stihat vzrabat vraj budu chcet prepustat

jana17
20. sep 2010

Ahojte babulienky,
ak mozem, tak ja vam sem z casu na cas daco napisem 😀

@dadika1114 ja mam podprsenku Carriwell v ciernej farbe a neviem si ju vynachvalit. Je krasna makucka, bezsvikova, prijemny material a hlavne super zapinanie. V obchode sa pohybuje tusim okolo 30 Eur, ale mozem ti hodit link na jednu pani, od ktorej to mam a ta ich ma momentalne trosku lacnejsie. Ale ked mozem poradit, tak uplne najlepsia bude nejaka sportova podprsenka - vyhrnies a ides 😀

jana17
20. sep 2010

@granado aky mas fusak? My sme teraz kupili zimny Emitex, nechala som sa ukecat odporucaniami z netu, tak snad bude skutocne taky dobry... Zhanala som hlavne kvoli tym nestastnym pasom na sportovej casti. Jeden fusak uz sice mame, ale neda sa pouzit na sportak. Je dobry iba do vanicky...

jana17
20. sep 2010

@dadika1114 Jeeeej este vidim, ze mas v statuse napisane - aku mas kupit kozmetiku pre babatko na brusko a na ritku 😀 Ja som masticku na bolave brusko nekupovala ziadnu, radsej kvapky, my mame konkretne Espumisan L a Sab Simplex a na zapareniny odporucam Sudocrem.
A este by som ti odporucala krem na bradavky, olejcek po kupkani, nejaky samponik, lieh na pupcek, detske mydielko, Vincentku sprej do nosa (ja do nej namacam tycinky, ked cistim nostek), nieco proti horucke, a uz ani sama neviem co vsetko 😀

elise
20. sep 2010

ahojte kočenky. 😀
my sme používali na riťku sudokrém a doteraz ho kupujem lebo je aj na rany, porezania, štipance, spálenia pri slnku uplne super🙂 kozmetiku seba med na kupkanie a a na telíčko na nakrémovanie aj to iba 1x do týždňa tak radila dokyna aby sa vytvorila prirodzená flora kože.do nošteka sme nič nedávali, určite je dobrý benzolieh na pupčok, kupený v lekárni. proti kolikám sme masírvali a cvičili, na horúčku som mala paralenčipok lebo sirup vraj zaťažuje bruško ale aký lekár taká rada takže je dobre sa riadiť detskou lekárkou. 😉 na bradavky popraskané je super materské mliečko a vzdušný kúpel ja som si odstrekla mliečko a namočila bradavky a nchala zaschnuť a po 3 dnoch uplne v pohode a malého som z nich aj kojila počas hojenia.
janka dadika vitajte medzi nami napíšte dačo o sebe 🙂

jana17
20. sep 2010

@elise dakujem za privitanie 😀
Ani neviem, ze co by som tak v skratke o sebe napisala. Aaaaa drahy mi prave diktuje 😀 - vydata, ma super muza, dcerku Kristinku, ktora ma odhadom pol roka a prave mrnka, hihi, byvame kusok od Piestan, muz si nevie zvyknut, a hlavne podoba sa na Vin Diesla 😀 aspon z kilometra a po tme a za zakrutou... hihi Jaaaaj a este krici s vedlajsej izby, ze to, ze si nevie zvyknut na dedine, tak to nie je pravda, ze to si vymyslel 😀
Takze mam dcerku Kristinku, spolu sme sa trapili v Piestanskej porodnici presne pred pol rokom. Je to moje prve dietatko a straaaaasne ju lubime 😵 Chceli by sme este aspon dve, ale to vsetko ukaze cas... Byvame na dedine v bytovke a plnym duskom si tu uzivame susedov 🤐 Sme tu ako jedna velka rodina... hihi
No a uz musim letiet, lebo nas najmladsi clen rodiny nechce bez mamusky zaspat....

granado
20. sep 2010

@jana17 ahoj, no neuveriš , asi 3 dni do zadu mi prišiel Emitex tak sme dve. a určite sem chodievaj častejšie, nech sa to tu znovu oživý, tu pisali baby ktore maju už velke detičky a niektorim aj male pribudli tak sa tu znovu možeme stretať a aj stretka dohovarať, ved je zatial vonku tak užastne 😉 🙂 .pište pište všetko čo vas napadne 😀

elise
21. sep 2010

@jana17 v ktorej dedinke bývaš? my bývame v orvišti, my sme si celkom zvykli ale bývame v rodinnom domčeku🙂
máš krásne dievčatko🙂 a super muža si treba držať 😉
my plánujeme druhé babenko len sa dáko ndarí, ale hádam sa podarí chcleli by sme ešte 2 detičky. 🙂

dadika1114
21. sep 2010

@jana17 :D nooo taka vyhrniem a idem by sa tiez hodila :D chichi no ak by si bola taka dobraaaa by si teda mohla poslat 🙂 Dakujeeem

dadika1114
21. sep 2010

@jana17 dakujeeeeem za radu 🙂

jana17
21. sep 2010

@dadika1114 ja som objednavala od tejto pani
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6369152
ale chcela som ciernu, tak som musela nejaky ten den pockat, lebo ich nemala, ale dodatocne mi zohnala. Bola zlata 🙂
Joj ale teraz neviem, ci ma adminky nezrusia, tak rychlo kopiruj 😀

dadika1114
21. sep 2010

@jana17 dakujeeem stihla som :D :D

jana17
21. sep 2010

@nini78 Na fore Porodnica Piestany si pisala o tobolkach s vit.D. Nevies ako sa to vola? To by mal davat dr. alebo je to na predpis v lekarni? Ku komu chodis s detickami? Ja mam dr. Klamparovu, dnes mame poradnu, tak som zvedava co mi povie o tom Vigantole. Ja som jej ho prestala davat... 😒

jana17
21. sep 2010

@elise My byvame na Starej Lehote, tu mam aj rodicov a drahy pochadza z Piestan. A rodinny domcek je moj sen 😎 Snad sa nam este dakedy podari dostat sa z bytu do domu... ach jaj.
S babatenkom drzim palcule, nasej malej betarke sa tiez moc nechcelo za nami. Trvalo jej to tiez dooooost dlho 😝 My by sme chceli este dve deticky, len neviem ci to bude realne. Som po sekcii a neviem, neviem, ci tam odporucaju mat tretie. Ale ved uvidime. Zatial mame toto sidlo, tak sa naplno venujem jej 😵

nini78
21. sep 2010

@jana17 je to vitamím D od slovakofarmy, sú to 4 tobolky, a tá kamoška o ktorej som to písala je granado, ona si ich vypítala, sú na predpis. Moja doktorka je Talpašová a ona mi ich ešte nechce dať. Povedala mi že počkáme do pol roka, to bude mať 30. 9. a ak do vtedy nič nebude ako náhrada, tak potom mi ich dá, lebo oni sa dávajú v 3, 6, 9, 12mesiaci. Inak že vraj to sme mi ako deti dostávali, len potom nabehol vigantol.

nini78
21. sep 2010

@dadika1114 vidíš, mne zasa v pôrodnici vraveli že s pupčekom nemám nič robiť, iba umývať čistou vodou. To isté mi povedala aj detská, lebo ja som si kúpila genciánku, tak ako pri prvom sa to robilo s ňou, a teraz že nič 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre