♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

granado
22. sep 2010

@nini78 už je uzrozumena, že to sa ani nepripomina že to je automaticky.a to asi chodim ku vam často ked to my takto tvoja polovička zariadiť čo? ja mu poviem že som si to pozrela ale väčšiu blbosť som ešte nevidela a budem mať ku vam dvere otvorene 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

stenliy
22. sep 2010

@nini78 jaku jednotku ci hrabe... je to dakovane... mysliš ten prídavok v jednotke?

nini78
22. sep 2010

@stenliy veď sa to dá prepnúť, som ti hovorila že originál je lepší.
@granado no asi tak.

stenliy
22. sep 2010

@nini78 neverím že si to pozerala s titulkami 😀

nini78
22. sep 2010

@stenliy nuž to je tvoj problém 😉

granado
22. sep 2010

@stenliy
@nini78 tak čo baby idem si to pozrieť? pridate sa? nechaj deti mm a pod ku mne , dame kino 😉

stenliy
22. sep 2010

@granado A ja čo?

nini78
22. sep 2010

@granado Maťo bol už dva krát hore. Prídi ty sem 🙂

granado
22. sep 2010

@stenliy teba beriem ako samozrejmosť, ty maš tu vyhodu že nemusiš deti niekde odkladať 😉

granado
22. sep 2010

@nini78 a to ako vysvetlime tomu tvojmu?poletime, poletime dolu balkonom

stenliy
22. sep 2010

@granado A arthurko je pumpa od bicykla?

granado
22. sep 2010

@stenliy ten chce mať v noci svätý pokoj od teba 😉

nini78
22. sep 2010

@granado snáď by to rozchodil, za pokus to stojí 😀

granado
22. sep 2010

@nini78 počuj že ty si ho inak nemožeš už doma puštat tak sa spoliehaš na mna že mne to snad prejde že? 😉

stenliy
22. sep 2010

@granado To si len ty mysls...Aj teraz je pri mne

granado
22. sep 2010

@stenliy no malinky tak ho nabal so sebou

stenliy
22. sep 2010

@granado Pôjde na náááávštevu.

nini78
22. sep 2010

@granado denisa dufam ze nebudes taka prastena ako moja polovicka a jej sestra a budes sa radit medzi tie normalnejsie zenske stvorenia. dufam ze si pochopila kto ti pise a das na moje slova. mimochodom pozdravuj steva. ahoj.

nini78
22. sep 2010

@granado ja to pozerám kedy chcem 😀

granado
22. sep 2010

@nini78 a to si ma inak ako na.... ty tu čo hladaš.akože votrelec medzi nami to si ako dovoluješ?sem nemaju chlopy vstup povolený 😠 😠 😠 😠 😠 .Gaby ty zradca to čo ho sem pušťaš šmejdiť, maš 3 čierne body 😠 😠 😠

granado
22. sep 2010

@stenliy ako to si pochopila ten prispevok? 😠

nini78
22. sep 2010

@granado no pocuvaj ma dufal som ze si tu spravu precitas seriozne, ale mylil som sa a pekne si ma sklamala. je to dalsie zenske a neprirodzene myslenie. a prisiel som domov nie na navstevu takze sa mozem aj ja zapoit do rozhovoru ale tak ako som sa rychlo zapoil tak sa aj odpojim lebo medzi takymi dzop, dzop, dzop, nemam co robit. dobru noc.

nini78
22. sep 2010

@granado nevšímaj si ho a prídi, dáme víno 😀

granado
22. sep 2010

@nini78 šak sa normalne bojim 😢 😢 😢 😢 😢

ejuska79
23. sep 2010

@nini78 ahoj, tak sa pridam, ak mozem..ale nechce sa mi vas docitat...som jak zbity pes a ta moja vizaz 😀 idem rychlo do sprchy nech si nesmrdim... v sobotu mame ten krst..to som zvedava, ako to cele dopadne..zas budu ruky hore (moje ale nie ☹ )

granado
23. sep 2010

@ejuska79 ahoj, ok dalšia do partie tešime sa veeeelice 🙂 😉 a nemusi sem patriť iba piešťanka nie? mam jednu zaujemkynu nale je z dialky , ale ved nam to neva či? 😀

garonka
23. sep 2010

@granado tu si ma dotiahla z konca kraja? 😀 😀 😀 😅 😅 😅

nini78
23. sep 2010

@ejuska79 nič zásadné sme neriešili, iba kde sme dali s granadom fotiť deti a preberali sme twilight a pattinsona, aký je tam úúúžasnýýý. A neboj krst bude v pohode. A čo stále zle spinká?

granado
23. sep 2010

@garonka ano vitame ťa tu, určite ti tu bude lepšie ha ha ha. z jedneho konca na druhy 😀 😀 😀

garonka
23. sep 2010

@granado 😀 😀 😀 a chlieb a soľ maš kde? ha?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre