• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
@garonka však prines aj ty volačo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@granado ale ma vítaš no tak chlebík a soľ musí byť a ja prinesiem vinko? :grinning:
23. sep 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nini78
@garonka ok , kto sa prida k našemu virtualnemu vinku? :wink:
23. sep 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@granado vybehni hore, mám aj colu :slight_smile:)
23. sep 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nini78 no to je fajn len neviem ako garonku ku tebe dotrepem :grinning: :grinning: :grinning:
a nejdem bojim bojim tvojho muža :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@granado
@nini78 vy ste susedky? jak vam fajne :slight_smile:

ja si zavolam na vinko jednu milu susedu, ktora mi kvety preklada a viem kedy je pri kvetoch na črepníku je mini alarm :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@garonka ano susedy a teraz mala sedieť u mna a pozerat twilight :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@granado práve dorazil :grinning:
23. sep 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nini78
@garonka ano ale zabudla si doložiť že tvoj chlap by so mnou dvere vyrazil :stuck_out_tongue_closed_eyes: že ho pozdravujem a či sa tešil domov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@granado si sa nepomylila? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka nie iba som mala dať najskor tvoje meno a pak nini no ale šak čo už, možno aj ten tvoj by ma poslal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@granado ááále, bol krotký, lebo je nachcípaný, a vieš aký sú vtedy chlapy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , len umreť a umreť :grinning: .
@garonka vieš, to Dena s tým mojím sa tak úžasne navzájom vytáčajú, no prča ich sledovať :grinning:
24. sep 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@granado tak diky, mne to vobec nevadi, ja pokecam s hocikym, neselektujem to podla miesta pobytu..krasne fotky... su tam zlatunki, to je asi tvoja dcerka, ze?
24. sep 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nini78 ahoj, no ano, ona spi raz za den 2 az 2,5 hodiny, to je cele, jak velka baba, sestrin Adamko ma dva roky a spi viac...ale asi je to individualne...ako mne to nevadi, len mi nechce byt v kociku ked nespi, tak ked zaspi rychlo letime von, lebo inak sa nedostanem, a ak ano, tak mala na rukach :stuck_out_tongue_closed_eyes: kukam ze preberate posedenie pri vinku :grinning: ja som si vcera dala trosinku burciaciku, sak to jej nemoze uskodit, nie?neviete mi poradit, ked v pn je dobre zlatnictvo? take cenovo prijatelne..
24. sep 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejuska79 to spanie je ozaj individuálne :angry: , a ja neviem ktoré zlatníctvo je lacnejšie lebo moja segranka robí v zlatníctve, ale v trnave , tak ja chodím tam, mám to zo zlavou :grinning: , ale aj tak mám pocit že v trnave majú lepšie ceny ako u nás :confounded:
24. sep 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejuska79 a ano, to sú našé detúrence, susedia :slight_smile: , je medzi nimi len mesiác a pol rozdiel, to sme si naplánovali :grinning: , aj pri prvích nám to tak vyšlo, len to boli obaja chalani, a toto je do páru :grinning:
24. sep 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misimimi len aby si vedela aj tuto fugujeme :grinning: , lebo na pôrodnici niekomu vadíme :angry:
24. sep 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nini78 aha :slight_smile: simol som si ze tam neni ste casto :slight_smile: dobre vedet :slight_smile:
24. sep 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misimimi ale chodím tak kukať, len sa tam moc nerozpisujem :grinning: , iba odpoviem, keď viem :wink:
24. sep 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo ako sme na tom deti spia? :wink:
24. sep 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejuska79 ano je to moja dcerenka a jej nadejny frajer aj ked on o nu moc nejavý zaujem :grinning: :angry:
24. sep 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@granado už skoro :grinning:
24. sep 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nini78 @granado fiha, dobre :grinning: :grinning: aspon sa nenudite, a este ked ste susedky, super... ja som ostala na materskej sama, segra uz robi aj kamoska, obe isli po roku do roboty :cry: krst bpol super, bolo to rychle aj s vysvetlenim davnych krestanskych zvykov, preco sa robi to a to.......ocenili to taki co nechodia do kostola a ani ja som kopu takych historickych zaujimavosti nevedela..mala spala a ani ju to nezobudilo, potom bola 6 hod hore a zase bol strasny rev pred spanim, ja uz neviem co jej vadi...lezat nie-reve, na rukach - reve, az potom od vysilenia zaspi..auu moje ruky, ako ju to mam odnaucit? ci je este skoro? boli ste kuknut tie kvetinove vozy?
25. sep 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejuska79 a od kial si ved sa pridaj aspon na kočikovanie ked susedka si neni :grinning: odnaučať take male babo ťažko, ona si ešte len sama hlada niečo čo jej vyhovuje,takže zatial drž a trp :grinning: :grinning: :grinning: :wink: , ale nie to je iba obrazne, snad ma spoznaš že ja to myslim zo srandy.my kym sme boly malinke tak som si ju doma aj v kočiku uspavala, len aby bola chvilku ticho a ked som už padala dolu hubou tak som si s nou lahla , napojili sme sa na prso a ja som zvyčajne skor zaspala ako ona :wink: .teraz vidim ako mi nini bude oponovať že čo ja sa sťažujem a z čoho som unavena ved ja mam dobru dcerenku, že nini? a kde ste ,mate doma polovičky a zasa nikde nikto? :angry:
25. sep 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@granado jasné že ti budem oponať! :grinning: Už len preto aby si z cviku nevyšla :wink: . A ty sa sťažujjj!!!! Veď vstávate o pol dvanástej na obed. Moj je ešte v robote pozerám Pottera :slight_smile: .
@ejuska79 ja som mala dosť veľké problémy so spaním pri prvom, ale kočík som teda zamietla hneď, behať pobyte s kočíkom a vždy to zašpiniť to nie, nie každý má doma hneď niekoľko kočíkov na striedanie, však granado :sunglasses:. Ja som pri Jakubovi používala to húpacie lehátko "dondolo" , sadla som v obývačke do fotelky malého som otočila k sebe a nohou som ho húpala. Toto zaberalo, a väčšinou spal kolko som húpala. Takže som si pri ňom pekne popozerala seriály :grinning:, čo bolo na jednek strane fajn. Ale granado to lehátko používa aj teraz, mne tam Maťo zaspať nevie, ale ani ho do toho netlačím, lebo zaspáva väčšinou sám, poprípade s prsom v puse :grinning:. Ale zase keď tak zaspí tak spí sám nemusím ho hupať nič.
,
25. sep 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nini78 no nevravim aby sa do mna ta moja suseda neobula čoooo?ja som to robola tak na začiatku a to bol kočik čistý :angry: .no a to kresielko si pochvalujem, lebo si viem potom všetko rozplanovať, lebo viem kedy budeme spať a hlavne kolko/ak nepotrebujem dlho tak nehupem a ked potrebujem voraz tak kym hupem tak spime aj ked Nelka až tolko nie, to asi lenivy chaloši tak dlho tam spali/.no a my sa pekne v kočiku vyspinkame, po obede spime ked ideme pre brachača do školy a večer ked sa venčime s nini :sunglasses:
25. sep 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@granado a pozerala si "moje" dvd?
25. sep 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nini78 jaj niéééé zaspala som :pensive: mam ti ho priniesť?
aby si bola spokojna že maš celu zbierku doma pod zamkom :grinning: ? alebo mi ho ešte nechaš ak motyka vystreli? :confounded:
25. sep 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@granado že si to ty tak ti ho ešte nechám, ale ako som už povedala , vrátiť neoslintané :grinning:
25. sep 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nini78 nemboj zatial mu nič nehrozi :zipper_mouth:
25. sep 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@granado bojím, bojím :angry:
25. sep 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok