♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

granado
23. sep 2010

@garonka však prines aj ty volačo 😝

garonka
23. sep 2010

@granado ale ma vítaš no tak chlebík a soľ musí byť a ja prinesiem vinko? 😀

granado
23. sep 2010

@nini78
@garonka ok , kto sa prida k našemu virtualnemu vinku? 😉

nini78
23. sep 2010

@granado vybehni hore, mám aj colu 🙂)

granado
23. sep 2010

@nini78 no to je fajn len neviem ako garonku ku tebe dotrepem 😀 😀 😀
a nejdem bojim bojim tvojho muža 😀 😝

garonka
23. sep 2010

@granado
@nini78 vy ste susedky? jak vam fajne 🙂

ja si zavolam na vinko jednu milu susedu, ktora mi kvety preklada a viem kedy je pri kvetoch na črepníku je mini alarm 😀 😝

nini78
23. sep 2010

@garonka ano susedy a teraz mala sedieť u mna a pozerat twilight 😝
@granado práve dorazil 😀

granado
23. sep 2010

@nini78
@garonka ano ale zabudla si doložiť že tvoj chlap by so mnou dvere vyrazil 😝 že ho pozdravujem a či sa tešil domov 😀 😀 😀 😀

garonka
23. sep 2010

@granado si sa nepomylila? 😀 😀 😀 😀 😀

granado
23. sep 2010

@garonka nie iba som mala dať najskor tvoje meno a pak nini no ale šak čo už, možno aj ten tvoj by ma poslal 😀 😀 😀 😀

nini78
24. sep 2010

@granado ááále, bol krotký, lebo je nachcípaný, a vieš aký sú vtedy chlapy 😝 , len umreť a umreť 😀 .
@garonka vieš, to Dena s tým mojím sa tak úžasne navzájom vytáčajú, no prča ich sledovať 😀

ejuska79
24. sep 2010

@granado tak diky, mne to vobec nevadi, ja pokecam s hocikym, neselektujem to podla miesta pobytu..krasne fotky... su tam zlatunki, to je asi tvoja dcerka, ze?

ejuska79
24. sep 2010

@nini78 ahoj, no ano, ona spi raz za den 2 az 2,5 hodiny, to je cele, jak velka baba, sestrin Adamko ma dva roky a spi viac...ale asi je to individualne...ako mne to nevadi, len mi nechce byt v kociku ked nespi, tak ked zaspi rychlo letime von, lebo inak sa nedostanem, a ak ano, tak mala na rukach 😝 kukam ze preberate posedenie pri vinku 😀 ja som si vcera dala trosinku burciaciku, sak to jej nemoze uskodit, nie?neviete mi poradit, ked v pn je dobre zlatnictvo? take cenovo prijatelne..

nini78
24. sep 2010

@ejuska79 to spanie je ozaj individuálne 😠 , a ja neviem ktoré zlatníctvo je lacnejšie lebo moja segranka robí v zlatníctve, ale v trnave , tak ja chodím tam, mám to zo zlavou 😀 , ale aj tak mám pocit že v trnave majú lepšie ceny ako u nás 😖

nini78
24. sep 2010

@ejuska79 a ano, to sú našé detúrence, susedia 🙂 , je medzi nimi len mesiác a pol rozdiel, to sme si naplánovali 😀 , aj pri prvích nám to tak vyšlo, len to boli obaja chalani, a toto je do páru 😀

nini78
24. sep 2010

@misimimi len aby si vedela aj tuto fugujeme 😀 , lebo na pôrodnici niekomu vadíme 😠

misimimi
24. sep 2010

@nini78 aha 🙂 simol som si ze tam neni ste casto 🙂 dobre vedet 🙂

nini78
24. sep 2010

@misimimi ale chodím tak kukať, len sa tam moc nerozpisujem 😀 , iba odpoviem, keď viem 😉

granado
24. sep 2010

halooo ako sme na tom deti spia? 😉

granado
24. sep 2010

@ejuska79 ano je to moja dcerenka a jej nadejny frajer aj ked on o nu moc nejavý zaujem 😀 😠

nini78
24. sep 2010

@granado už skoro 😀

ejuska79
25. sep 2010

@nini78 @granado fiha, dobre 😀 😀 aspon sa nenudite, a este ked ste susedky, super... ja som ostala na materskej sama, segra uz robi aj kamoska, obe isli po roku do roboty 😢 krst bpol super, bolo to rychle aj s vysvetlenim davnych krestanskych zvykov, preco sa robi to a to.......ocenili to taki co nechodia do kostola a ani ja som kopu takych historickych zaujimavosti nevedela..mala spala a ani ju to nezobudilo, potom bola 6 hod hore a zase bol strasny rev pred spanim, ja uz neviem co jej vadi...lezat nie-reve, na rukach - reve, az potom od vysilenia zaspi..auu moje ruky, ako ju to mam odnaucit? ci je este skoro? boli ste kuknut tie kvetinove vozy?

granado
25. sep 2010

@ejuska79 a od kial si ved sa pridaj aspon na kočikovanie ked susedka si neni 😀 odnaučať take male babo ťažko, ona si ešte len sama hlada niečo čo jej vyhovuje,takže zatial drž a trp 😀 😀 😀 😉 , ale nie to je iba obrazne, snad ma spoznaš že ja to myslim zo srandy.my kym sme boly malinke tak som si ju doma aj v kočiku uspavala, len aby bola chvilku ticho a ked som už padala dolu hubou tak som si s nou lahla , napojili sme sa na prso a ja som zvyčajne skor zaspala ako ona 😉 .teraz vidim ako mi nini bude oponovať že čo ja sa sťažujem a z čoho som unavena ved ja mam dobru dcerenku, že nini? a kde ste ,mate doma polovičky a zasa nikde nikto? 😠

nini78
25. sep 2010

@granado jasné že ti budem oponať! 😀 Už len preto aby si z cviku nevyšla 😉 . A ty sa sťažujjj!!!! Veď vstávate o pol dvanástej na obed. Moj je ešte v robote pozerám Pottera 🙂 .
@ejuska79 ja som mala dosť veľké problémy so spaním pri prvom, ale kočík som teda zamietla hneď, behať pobyte s kočíkom a vždy to zašpiniť to nie, nie každý má doma hneď niekoľko kočíkov na striedanie, však granado 😎. Ja som pri Jakubovi používala to húpacie lehátko "dondolo" , sadla som v obývačke do fotelky malého som otočila k sebe a nohou som ho húpala. Toto zaberalo, a väčšinou spal kolko som húpala. Takže som si pri ňom pekne popozerala seriály 😀, čo bolo na jednek strane fajn. Ale granado to lehátko používa aj teraz, mne tam Maťo zaspať nevie, ale ani ho do toho netlačím, lebo zaspáva väčšinou sám, poprípade s prsom v puse 😀. Ale zase keď tak zaspí tak spí sám nemusím ho hupať nič.
,

granado
25. sep 2010

@nini78 no nevravim aby sa do mna ta moja suseda neobula čoooo?ja som to robola tak na začiatku a to bol kočik čistý 😠 .no a to kresielko si pochvalujem, lebo si viem potom všetko rozplanovať, lebo viem kedy budeme spať a hlavne kolko/ak nepotrebujem dlho tak nehupem a ked potrebujem voraz tak kym hupem tak spime aj ked Nelka až tolko nie, to asi lenivy chaloši tak dlho tam spali/.no a my sa pekne v kočiku vyspinkame, po obede spime ked ideme pre brachača do školy a večer ked sa venčime s nini 😎

nini78
25. sep 2010

@granado a pozerala si "moje" dvd?

granado
25. sep 2010

@nini78 jaj niéééé zaspala som 😔 mam ti ho priniesť?
aby si bola spokojna že maš celu zbierku doma pod zamkom 😀 ? alebo mi ho ešte nechaš ak motyka vystreli? 😖

nini78
25. sep 2010

@granado že si to ty tak ti ho ešte nechám, ale ako som už povedala , vrátiť neoslintané 😀

granado
25. sep 2010

@nini78 nemboj zatial mu nič nehrozi 🤐

nini78
25. sep 2010

@granado bojím, bojím 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre