• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
@kalianka talpasova nie, niektory si ju sice chvalia, ale ja som k nej chodila ako detskej lekarke a ja som spokojna nebola
12. feb 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abbey1 napis mi pls do ip Tvoje cislo. Mne sa pokazil telefon kde som Ta mala a v novom mam asi desat cisiel :slight_smile:

takych z rodiny :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .

Lebo ked nejde Mohamed k hore, musi hora k Mohamedovi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
16. feb 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,chcem sa spytat,kde v Piestanoch je tanecny kruzok pre deti 4-5-rocne?
1. mar 2013 o 10:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika2 v ľudovej škole umenia a aj v sukromnj a aj v centr volneho času
1. mar 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nájde sa tu maminka na kočikovanie? mám 7 týždnove dievčatko a 6 ročneho syna (ten chodi do škôlky) bývame v orvišti ale nie je problem isť autom do piešťna.
1. mar 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika2 ahoj v ludovej škole berú až od 5rokov, myslím že v júny je zápis, je to normálne ako predprípravka a potom nastupujú deti do 1ročníka tanečnej...ak mám dobré info, tak súkromná tanečná je zrušená, no a CVČ? tam sme začali chodiť, boli sme tam asi 3x, bolo to hrozne nezorganizované, učil ich to asi 20r. chalan, bolo tam kopu detí od 2-7rokov a učli sa tam kolo kolo mlynské a podobné "tanečky" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzidr dobre tanečky :grinning:
1. mar 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no Emmka tam nechcela chodiť, také že kom kom kominár, kolko kolo a podobne, ona povedala že to sa učili v škôlke a je to pre malé deti :grinning: :grinning:
1. mar 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzidr no super uroven o ničom
1. mar 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzidr tak ako nic moc. skusim asi teda tu ludovu skolu. tusim tanecna je na schererke.
1. mar 2013 o 14:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika2 ešte je študio nerife su na krajinskej v budove kd su potraviny, su to orientálne tance.
1. mar 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaks Ahoj. Chcem sa ťa niečo spýtať. Písala si niečo o burze v materskom centre. Viem, že sa táto burza organizovala aj na školskom dvore gymnázia. Nemáš náhodou kontakt na niekoho, kto ju organizuje? Alebo nevieš, kde by som sa o týchto burzách mohla dozvedieť? Nie som priamo z PN, preto sa k podobným oznamom dostanem veľmi zriedka. Ďakujem
1. mar 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@turistka Ďakujem
1. mar 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucia446 v PN su 2 materske centra....jedno je kresťanské....burzu na dvore gymnázia organizuje kresťanske materske centrum....USmev je druhe materske centrum pri stanici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinda7 Ďakujem za info. Ano, myslím, že to bolo toto kresťanské. Prosím ťa, a nemáš tam na niekoho kontakt? Alebo aspoň nevieš ako sa oficiálne volá? Tá burza na dvore gymnázia bola super, veľký priestor, všetko pekne prehľadné. Ešte raz ďakujem
8. mar 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky je tu niekto z Ratnoviec??? my sme sa sem teraz prisťahovali, tak ak by bola nejaka maminka na spolocne tárajštreky,,, tak sa velmi potesim,,,mam 1,5 rocneho synceka,,,:slight_smile:)) snad sa nejaka z vas ozve.papa
27. mar 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. musim ist s dcerou na detske gastro... zistila som si, ze dr. kabatova....len sa tam nemozem dovolat a objednat, vzdy sa to akokeby same zlozi, tak neviem, ci ma abmulanciu kazdy den alebo ci som nasla dobre cislo? ma s nou niekto skusenosti? cislo? dakujem :slight_smile:
2. máj 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_pn tel.c. na MUDr. Kabatovu je: 0903783988 a ordinuje kazdy den. Myslim ze gastro poradnu ma len jeden den. Obcas je tam tazko sa dovolat. Od Velkej noci ordinuje, bola po operacii clenku. V nedelu som s nou hovorila.
2. máj 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trixi dakujem :slight_smile: idem skusit zavolat
2. máj 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_pn musis volat doobeda, do 11:30, potom maju obednu prestavku. A v piatok poobede tam uz nie su. Tak vacsiu sancu asi budes mat doobeda.
2. máj 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trixi to ma teda nenapadlo.... dakujem, skusim v pondelok :slight_smile:
2. máj 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trixi alebo myslis, ze je tam lepsie ist s odporucacim listkom v pondelok doobeda osobne?
2. máj 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_pn oni maju take rozne ordinacne hodiny - nezacinaju rovnako kazdy den. Ordinacne hodiny mam doma. Nemozes volat zajtra? Aby si sa stihla objednat. Nepamatam si kedy je gastro poradna, mari sa mi ze v stredu. Syn patri k MUDr. Kabatovej, takze tam chodime dost casto, ale nikdy si nezapamatam tie hodiny.
2. máj 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trixi jaaj, dnes je len stvrtok :slight_smile: uz som bola myslou pred vikendom :grinning: jasne, zajtra doobeda mozem volat.
2. máj 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_pn jani ja som tam mala týžden kartu s malým som mala isť na gastro kôli podozreniu na celiakiu sestričku má maximálne nschopnu a neboli schopné pozrieť 3 papiere výsledkov avraj ešte týžden mám počkať, prvý volný trmin maju až v juli čo je pre mna neskoro tak som si bola zobrať kartu a nahlásila som sa rožňákoveje do trnavy do nemocnice termin sme dostali hned 24.05.
2. máj 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise aj stella ma podozrenie na celiakiu, z krvnych vysledkov jej to vyslo.... tak ma ist teda kvoli tomu na to gastro... zajtra zavolam, skusim a uvidim lebo teda do jula cakat nechcem...
2. máj 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janka_pn aj náš luky má vysoku hodnotu mnohonásobne ak ti dá njaký dlhý termin alebo ti povie že máš nechať výsledky a nedočkáš sa že dokyna nemala čas tak mi napiš do IP ti dám čislo na tu rožnákovu :slight_smile: inak ja mám podozrenie že čo bol luky vlani očkovani ž sa to tou vakciou spustilo
2. máj 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise stellka ma dako ze 80... a norma je do 14.... neviem, snad to nebude tak zle :frowning2: ozvem sa.
2. máj 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janka_pn my mám 250 :frowning2:
2. máj 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok