• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
ahojte :slight_smile: mali niektora zaujem o oblecenie pre chlapceka cca od 3 do 9 mesiacov? vacsina je next, vacsina veci malicko nosena.... okrem toho mam aj hraciu deku, monitor dychu (tomme tippee) a fisher price stolicka na hojadnie/sedenie....som tu v PN este tyzden napiste do sprav :slight_smile:
17. aug 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianna1985 urcite ja odporucam Mudr. Zacharovu. Je velmi precizna.
17. aug 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, coskoro k vam zjavne zavitam...ak mozem :slight_smile: su tu mamicku zhruba so 4 rocnym dietkom? :wink:
27. aug 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu mamička, ktorej nastupuje v pondelok prváčik na 7čku školu do 1.A? :confused:
28. aug 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzidr čau zuzi,videla som,že idete do A.,my sme B. :wink:
31. aug 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadulka19 my ideme na holubyho a sme 1.A
1. sep 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulka19 tak sa aj tak budeme stretávať :slight_smile: :confused: :grinning:
1. sep 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj kočky, chcem sa opýtať aký máte názor, prípadne skúsenosť s detskou kardiologičkou MUDr.Fialovou (ordinuje v poliklinike) ?Ďakujem.
4. okt 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska6 mudr. Fialova je arogantna neprijemna osoba, ktora nasej dcere diagnostikovala taky nalez, ze sme plakali cela rodina. Po navsteve kardio-centra v TT (ktoru nam slubila vybavit a nevybavila), bola diagnoza upravena na "bezny nalez", ktory ma pomaly kazdy druhy clovek. Zo sona nevie absolutne nic precitat.. Ak mas moznost, hladaj inde, odporucam napr.tu Trnavu, len tam sa asi tazsie dostat. Ak je vsak stav akutny, iste by vas vzali.
14. okt 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanocka Ďakujem, že si sa ozvala, aj za názor.Malý má len šelest na srdiečku, ale presne ako vravíš, mala som pocit, že zo sona nedokáže poriadne nič povedať.A ten jej prístup k deťom, fakt nechápem prečo si niekto vyberie špecializáciu detský kardiológ a potom na deti hučí, keď plačú, však je samozrejmé, že je to pre dieťa nové vyšetrenie a bojí sa.Ja som uvažovala prejsť do Trenčína, ale ani neviem, ku akému kardiológovi by som išla, prípadne aj do Trnavy.Vy ste tam boli u koho prosím ťa.Keby som sa štandardne dohodla na vyšetrení a objednala, myslíš, že by nás zobrali?Ďakujem za info.
15. okt 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,ktora logopedicka v Piestanoch je naozaj dobra?Ale kde sa aj chodi casto,nie ze mi da papiere do ruky a povie mi cvicte a pridite o mesiac.
18. okt 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejco my chodime k turzákovej na polikliniku je celkom fajn chodime každé 2 týždne ale aj dom musiš trenovať
19. okt 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nájdu sa tu mamičky z Piešťan s dvojročnými detičkami? Už ste boli na obhliadke materských škôlok? Ktorú by ste mi poradili? Ďakujem. :slight_smile:
22. okt 2013 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemate nahodou niekto skusenost s fy. Teliciak na rekonstrukciu bytov, popripade niekoho spolahliveho na rekonstrukciu bytu? chcela som to dat aj do skupiny piestany, ale nejde mi to pridaat, ak by ste bola niektora taka zlata, hodte to aj tam :slight_smile:
23. okt 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
chcem sa spytat ci neviete kde v PN je nejake cvicenie pre deti 5 rocne? Take na posilnenie chrbtice a pod.
29. okt 2013 o 10:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosiiiiiiiiiiiiiiiiim cislo na kabatovuuuuu
13. dec 2013 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcem sa spytat,ze kde sa da zistit spadova skola? Byvame v Trebaticiach,ale malu chcem dat do Piestan.
20. dec 2013 o 20:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika2 do školz môže ísť kamkolvek mz bývame v orvišti a malý chodi do piešťan do školy ale o škôlke je problém v piešťanoch nezoberu ak nemá dieťa trvalý alebo prechodný pobyt v piešťanoch inak tidieťa nemusia zobrať ani v trebaticich ak maju plno
30. dec 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika2 O dieťa do školy sa ti školy doslova pobijú. Bojujú o každého žiaka, lebo je málo detí a oni potrebujú čo najviac žiakov pre využitie tried i učiteľov. Problém môže byť len pri 7.škole, ale tam by som aj tak dieťa nedala. Inak si môžeš vybrať. Hlavne by som vyberala podľa učiteľky, ktorej pripadnú prváčikovia , ani nie tak podľa mena školy.
30. dec 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Rozmyslame nad 9-inou. Tam som chodila aj ja aj muz. A babky to maju blizko.
31. dec 2013 o 07:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadika1114 doktorka Kabatova neberie zväčša telefony najlepšie je zajsť za nou my ideme tušim 28meho a čo by si poítrebovala od nej?
21. jan 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abbey1 ja nad 7mičkou školou rozmyšlam prosimťa prečo nie 7mička? počula som že je to športova škola a aj na jazyky dobra ale uvitala by som nazor mamičiek ktorých tam deti chodili alebo chodia dakujem pekne
21. jan 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabkatt ahoj,uz sme objednany na gastro 5.2
21. jan 2014 o 09:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabkatt Škola má slušnú úroveň vzdelávania, ale samozrejme záleží od učiteľa k učiteľovi. My osobne sme ju zavrhli z dôvodu značnej, a podľa mňa zbytočnej, náročnosti už na prvom stupni. Kde ja skôr preferujem individuálny a ľudský prístup. Čítať a písať naučí tie naše deti každý, pre mňa bolo dôležité, aby dcéra mala dobrý vzťah k učiteľke a naopak. Preto sme vybrali, a pre mladšiu zasa vyberieme, inú školu. Sedmička je taký studený odchov, ak mi rozumieš. My sme uprednostnili rodinnejší typ a neľutujeme. Dcéra mala super učiteľku na prvom stupni, následne išla na 8ročné gymnáziuim a výsledky sú vynikajúce.
Radím skôr vyberať učietaľa pre dieťa a nie školu. Hlavne teda na prvom stupni.
21. jan 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abbey1 no šak presne o toto mi išlo zistiť lebo my sme z dediny a rozmyšlame či stači aj ta naša škola lebo u nas je len do 4teho ročnika a potom ho radšej dať a vyberať nejaku školu. Len sa bojim aby nemal potom problem zaradiť sa medzi nových spolužiakov:frowning2:
21. jan 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabkatt zuzka ?
24. jan 2014 o 11:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabkatt zuzka prave aj ja nechcem dat tuto malu.lebo potom po 4-roch rokoch zas inde ju davat. aj ked tu by to bolo cez cestu :slight_smile:
24. jan 2014 o 11:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika2 ani nika ja som to:slight_smile:
24. jan 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este sa spytam. ked pojde na zapis a daju jej odklad tento rok. tak buduci rok musi ist uz len do tej skoly? ci ju mozem dat zapisat aj inam ?
29. jan 2014 o 18:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika2 môžeš zapísať kam chceš
29. jan 2014 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok