• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
autor
vy sa poznáte??? :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ešte len pre istotu obed varím, nemám sa kam ponáhlať, všetci sú v práci prídu večer a malá papala v škôlke.
Ja som sa bola doobeda flákať po obchodoch.
23. jan 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde chodí malá do škôlky???na Detviansku???tam chodí bráchov malý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano až o rok.
A nie nepoznáme ale na privítanie som ju zdravila
23. jan 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano tam
A ako sa mu pozdáva tá škôlka a pani učitelky?
23. jan 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a čo dobré mali v obchodoch???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my ideme zajtra do Ba tak sa vyšantím v Avione :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
má učitelku Majku??? :dizzy_face: tú furt spomína....ved ty ho poznáš nie????vyzerá jak dievčatko....má dlhé blond vlásky :dizzy_face:
23. jan 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslíš Peťko?
A v obchodoch nič nemali, ja som bola vytešená v utorok že ideme hen do Viedne ten to nejak nevyšlo :angry: , som bola sklamaná, možno na budúce. A v Ba sú výpredaje čooooooooo ideš sa vyšantiť
23. jan 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej,Peťko :dizzy_face:
netuším či sú výpredaje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked budú len potešia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked rozoberáte vek tak mne ťahá na 35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to sa chváliš alebo sťažuješ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jan 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak poznám je spolu zo Sárkou v skupinke. Ale to som nevedela že Peťkou tatík je tvoj brácho, ved bývajú toť vedla na ulici. A sem tam stretnem tvojho bráchu tuto vedla na ulici vo vinárni :grinning:
23. jan 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mna ťahá na 23 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej,som si myslela že sú spolu,aj Peťko má 3 roky...
hej o kusok od vás....ale počkaj,píšeš jak keby bol nejaký noťák....aby zas niekto zle nepochopil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: vináren :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzidr.ty sa nechvál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám otázku. Dali ste svoje detičky zaočkovať proti chrípke, lebo ja sa neviem rozhodnúť jedny hovoria je to dobré druhý zase zbytočné a naša pani doktorka nepovie pre istotu nič.
23. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi dr tak to je obdivuhodný vek, budeme ti tíško závidieť :grinning: :slight_smile:
23. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka chválim už môžem ísť do kina bez rodičov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ved ja do tej vinárne nechodím tieš často a sem tam ho stretnem sem tam nie. ved ani ja nie som nortík :sweat_smile:
23. jan 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nikdy nedávam....ani seba ani chalanov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adag ja som nedala a ani nedám lebo očkovanie pôsobí na jeden druh baktérií ale tie rýchlo zmutujú a očkovanie je o ničom potom - môj názor :wink:
23. jan 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lindi,ty sa máš... :dizzy_face: a odkedy sa môže??od 30?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ada,len aby niekto nepochopil zle...napr.my so zuzanočkou sme tam boli s deckami v lete na kofole....a tiež nie sme notáčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akmyslíme tú istú "vináren" :dizzy_face:
23. jan 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dala malú len na 4hod. do škôlky od septembra a odvtedy je stále chorá ešte nebolo mesiaca bez choroby. Preto sa pýtam že čo a ako lebo naša doktorka nikdy nič nepovie len dá atb a ešte niečo a ani žiadne testy nič. A kedže sa blíži tá nová chrípka som chcela vedieť čo a ako.
23. jan 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka vraj od 30 vtedy vraj pochopíš aj dej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že tú istú :dizzy_face:
23. jan 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adag a akú máš lekárku?
23. jan 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda ja varím :astonished: nejako som sa zakecala, zatial my tu malá ponaťahovala plastelínu :angry: no to teda bude upratovať
23. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise pošlem IP aby náhodou..............
23. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ada,to čo vždy donesú zo škôlky neni chrípka...
väčšina detí donesie sopliky tie potom zatekajú a je to na prieduškach....

ale tak chorý je zo začiatku asi každý škôlkar...aj môj Alexik bol....týžden škôlka....2 týždne doma stále dokola....
ono je na tom blbé to že väčšina detí ktoré prejde kolektívom sú potom alegici a astmatici :angry: tak nám to vysvetlila imunologička.... :confounded:
23. jan 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

dnešná noc hrozná malého boleli zúbky. tuším všetky naraz nám idú. :angry:
23. jan 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok