Pôrod v máji 2012

arieska
30. aug 2011

Druhe babo a opat na prvy pokus. Bodaj by aj ine maminky mali tolko stastia 🙂 . Zatial to vie iba manzel a kolegyna v praci. Na zaciatku zmiesane pocity, ale uz sa aj zacinam tesit 🙂

lucinka1104
30. aug 2011

@arieska gratulujéééém ja som sem tiež chcela patriť no žiaľ mrcha došla aj ked bola divná no bola tak snad nabuduce teraz budem musieť isť aj taj do prace lebo nemáme peniažky.... ☹

tariah
30. aug 2011

Pripajam sa k majovkam🙂 Prve IVF a uspesne.. Dnes druhy odber krvi s HCG 420, sono o tri tyzdne, tak sa straaaaasne tesime... 😉

tinara23
30. aug 2011

ja sa tiež rada pripojím, po dvoch rokoch som si našla dve čiaročky, po druhom IUI, ešte uvidím ako dopadne krvička 🙂 vychádza mi to na 15.5. 🙂 inak kočky gratulujem 🙂

kesika
31. aug 2011

Ahojte, pripájam sa aj ja. O týždeň idem k doktorovi, tak snáď bude všetko v poriadku. Zatiaľ ma len pobolieva brucho, prsia a je mi cez deň ťažko. Čo vy? Nejaké príznaky už sú? 🙂

tariah
31. aug 2011

mna pobolievaju prsia, sem tam mam bolesti v podbrusku, ale inak nic... ani neviem, ze som tehotna - zatial 😀

arieska
autor
31. aug 2011

@lucinka1104 to ma mrzi. tiez som od prveho utekala do prace ked nemal este ani rok 😖 a tiez kvoli peniazkom

arieska
autor
31. aug 2011

@tariah supeeeer, gratulujem. moc drzim palceky.

arieska
autor
31. aug 2011

@tinara23 fiiiha, tinara, pozeram, ze ty mas druhe dietatko po doooost dlhej dobe. to si vlastne ako prvorodicka 😀

arieska
autor
31. aug 2011

baby, ja ziadne priznaky zatial. sice sa moj zaludok sprava obcas ako na vode (hlavne pri jazde autom, ale s tym som mala vzdy problemy), ale inak nicoveho nic. ale ja som aj pri prvom nemala ziadne priznaky, az do konca 3. mesiaca kedy mi zacali ranne nevolnosti 😀

arieska
autor
31. aug 2011

@kesika to pobolievanie v podbrusku je take zmatocne. ja osobne som to aj pri prvom aj teraz mala ako pred menzesom takze som vobec nevedela, ci mi menzes pride, ale neskor alebo nie 🙂
ale mne chodi inokedy uplne presne, pomaly na hodinu, takze ked meskali dva dni, isla som do drogerky a kupila test...

mimi
31. aug 2011

ahojte, mozem sa pridat k vam? dnes sme sa dozvedeli, ze cakame babo 🙂

kesika
31. aug 2011

@arieska Ja som pri prvom mala žalúdok ako na vode až do 16.tt, to som sa ako zlatý klinec povracala (dovtedy nič) a odvtedy mi bolo dobre 😀

arieska
autor
1. sep 2011

@mimi gratulujemeeee
pekne sa rozrastame 🙂

arieska
autor
1. sep 2011

@kesika tak si sa mohla hned v prvy tyzden a mala by si pokoj 🙂)))
ja som naposledy vracala v den, ked mi robili amnicentezu, ale to bolo od nervov..potom som uz mala pokoj. a hlavne ked prisli dobre vysledky. potom som si to uz konecne zacala uzivat 🙂
dnes mi moje dietatko povedalo, ze on chce mat braceka alebo sestricku. ani neviem preco 😵 zeby to nejako citil?

tinara23
1. sep 2011

@arieska veru presne tak ako prvorodička 😉 včera som chytila trošku paniku, lebo ma prestávali bolieť prsia, ale dnes sa to vrátilo naštastie 🙂 v pondelok idem k doktorovi, tak dúfam, že sa budeme tešiť, zatiaľ sa len vytešujeme s testíkov 🙂

tinara23
1. sep 2011

@kesika presne tie isté príznaky mám aj ja 🙂 trošku bolesť podbruška, citlivé prsia, ťažoba na žalúdku a trošku pálenie záhy.

arieska
autor
1. sep 2011

@tinara23 fuj, zahu mi ani nespominaj. pri prvom ma palila zaha aj ked som sa napila cistej vody ☹ ku koncu to bolo strasne. moja gyndoska mi poradila vlasske orechy.

mimi
1. sep 2011

ahojte, dakujem za privitanie. JA uz len cakam kedy zacnu tie nevolnosti, pri prvom to bolo hrozne, prelezala som cele tehu v nemocnici. Kedy idete ku gynekologovi? Ja sa budem musiet hlasit aj na stitnu zlazu, lebo beriem lieky.

kesika
1. sep 2011

@mimi endokrynológia čaká aj mňa, hneď v pondelok tam volám, lebo mali dovolenku. Inak MUDr. v stredu, to bude mať malá dva roky, tak by to bol pekný darček 🙂

mimi
1. sep 2011

@kesika tak to ano, drzim palce, aby vsetko bolo v poriadku. Ja asi rovno zajdem endokrinologicke, lebo u nas je problem sa jej dovolat, hadam ma zoberie bez ohlasenia. Nevies, treba ist na odber? Neviem, ci tam mam ist radsej na lacno.

mandy29
1. sep 2011

ahojte kočky...ja síce nečakám bábo ale rada s vami zaspomínam na časy presne pred rokom keď som zistili že som tehu a teraz nám robí radosť náš drobček Riško....žiaľ nakoniec sme boli aprílový ale na konci...držím palčeky všetkým tehulkám 🙂

lenkalela
1. sep 2011

ahojte kocky ,aj ja sa pridavam🙂 cakame babatko ,dufam ze tento krat to dotiahnem do uspesneho konca

lenkalela
1. sep 2011

inak .straaaaaaaaaaasne som unavena ,ja by som len spala a spala..zle mi nebyva ,ale prsia ma bolia dostatocne teda..a strasnu chut mam na kyselkave ako leco alebo nieco zeleninove ,,ja viem ze to je este skoro ,ale tak je to tak🙂mozno len kvoli tej suchej chuti v ustach🙂)))))

lenkalela
1. sep 2011

jaj kocky a chcela som sa vas opytat .aj vy mate stale taky pocit ako keby ste mali dostat mrchu? a biele huste vytoky?

mimi
1. sep 2011

@lenkalela ja mam tiez take pocity ako keby som mala dostat menzes. Inac, aj ja som vkuse unavena, musela som si dnes dat aj kavu. Mala si uz problem donosit babo? Ja ano, prve sa mi narodilo predcasne a dve som nedonosila, tak dufame, ze toto tehu bude lepsie 🙂

lenkalela
1. sep 2011

@mimi no presne takto pred rokom som prisla o mimi v 10 tt ,takze dufam ze teraz dobojujeme 🙂 budeme sa tu podporovat a urcite to vyjde🙂a ty vies preco sa to stalo?lebo mne doktor povedal iba tolko ze po 30tke je to 50 na 50 prve tehotenstvo takze tak ,,no neprijemny ale co uz:(

kesika
1. sep 2011

@lenkalela @mimi určite to dobre dopadne. Nemyslite negatívne. A tie pocity sú úplne normálne aj s tým výtokom 😀

kesika
1. sep 2011

@mandy29 Je možné, že my budeme tiež apríloví. Dcérka sa narodila SC, tak uvidíme 🙂

kikusa2111
1. sep 2011

Ahojte chcem sa spýtať...Som síce ešte len v 5 týždni...lekár my aj potvrdl tehotenstvo a určil termín 3.5.2012 ale ešte bábo nevidieeť a ked som si robila test tak my ich 5 vyslo poztyvne ale ciarky boli slabe...ako naposledy a vtedy my to vzali lebo to bolo tehotenstvo bez plodu...moze byt ze tie ciarky su take slabe aj teraz ze sa to zopakuje?hoci lekar povedal ze sa to opakovat nezvikne...ci ste aj vy mali niekora slabe ciarky?

kesika
1. sep 2011

@kikusa2111 Ja som to teda nezažila, ale slabé čiarky môžu byť aj preto, že si mala posunutú ovuláciu a otehotnnela si neskôr. Len nechápem, podľa čoho ti určil termín pôrodu. U nás to určuje až neskôr podľa merania dieťatka. Vydrž ešte dva - tri týždne a bude vidieť aj srdiečko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre