Pôrod v novembri 2011

zuzkaqt
28. feb 2011

Ahojte tehulky,
tak túto diskusiu zakladám🙂 a prajem nám príjemné písanie a vymienanie informácii o naších rastúcich bruškách a uzlíkov v nich 🙂 😀 a dobojujeme to do koncaaaaa 😉 😀

bianca11
28. feb 2011

@lenka1108 Jasne 🙂 uz sa bojim... lebo mi je kazdy den hrozne zle... neviem ci je to normalne 😖
@lenuska20 heh takze sme na tom rovnako 🙂 nie ja nepracujem... zial... chodim iba na absolventsku prax na zakladnu skolu a momentalne maju deticky prazdniny, takze si ten prazdninovy tyzden oddychnem s nimi 😎

lenka1108
28. feb 2011

@bianca11 urcite to je dobre.nevolnosti su normalne neboj sa.ja si musim zaklopat klop klop klop mne nebolo ani pri jednom tehotenstve zle.ani teraz neni.no len nehovor hop 😀

lenuska20
28. feb 2011

@bianca11 no aspoň tak, nemusí ti byť zle v škole, ja tiež zostávam tento týždeň doma, aby som mohla písať bakalárku a začať sa učiť na skúšky, aby som potom nemala stresy a neuškodilo to mimi. a kolko si vydatá? a to že ti je zle, je normáln, mne bolo zatial len raz v nedelu, buntošila som už od pol 5 ráno a žalúdok som mala asi až v krku, inak zatial trpím iba nespavosťou, stalo sa zo mňa ranné vtáča 😀

lenka1108
28. feb 2011

akurat ma strasne bolia prsia ale strasne.bradaviek sa nemozem ani chytit... fnuk 😒

bianca11
28. feb 2011

@lenka1108 😀 tak to maš pravdu... ja mam najhoršie stavy v noci... lenze si myslim, ze to este len pride... vydrzime 🙂
@lenuska20 Ja este nie som vydata... mali sme termin v januari ale akosi z toho zislo 🙂 a asi o tyzden nam test ukazal // ciarky... uff... takze malicke sa narodi uz aj s titulom 😉 zlate, kolko sa toho noveho nauci este v brusku 🙂))

lenka1108
28. feb 2011

@bianca11 hlavne ze bude babo svadba ma vzdy cas...a bude krajsia ked tam bude aj mimi 😉

lenuska20
28. feb 2011

@lenka1108 to aj ja, a už sa aj o dosť zväčšiť stihli 😅
@bianca11 presne ako hovorí lenka, svadbu si môžete spraviť už ked bude mimi väčšie a bude z toho mať niečo aj ono 🙂 a to je krásna náhrada, nájsť si tie // 😉 no budeme sa učiť dvaja, tak nám to hádam pôjde lahšie 😀

lenka1108
28. feb 2011

@lenuska20 a chces ist potom aj dalej? ci ti staci titul Bc. ? ja by som to isto nezvladla s dvoma detmi...klobuk dole 😉

lenuska20
28. feb 2011

@lenka1108 chcem ísť hned dalej, aj si podám prihlášku, ale tak uvidím, či teraz nastúpim, ako to budem zvládať a tak. ale dokončiť školu by som si určite chcela 🙂

lenka1108
28. feb 2011

@lenuska20 a co vlastne studujes?

lenuska20
28. feb 2011

@lenka1108 manažment rastlinnej výroby na spu v nitre 🙂

lenka1108
28. feb 2011

@lenuska20 ufff tak to teda neviem co je 😉 😉 ale znie to zaujmavo 😉

lenuska20
28. feb 2011

@lenka1108 no učím sa o ratlinkách, hlavn obilninách, okopaninách a pod. a všeličo možné okolo toho, škodcovia, choroby ale pokračovať by som chcela v inom 😅

lenka1108
28. feb 2011

@lenuska20 ahaaaaa 😉 😉 😉

bianca11
28. feb 2011

@lenuska20 No urcite, vo dvojici pojde vsetko lahsie a ked este aj manzel prilozi ruku... joooooj bakalarka bude za tyzden napisana 🙂
@lenka1108 No tak nad tym sme nerozmyslali, ze mat svadbu v "trojici", ale bolo by to pekne 🙂

lenuska20
28. feb 2011

@lenka1108 také nič moc 😀 akurát pozerám, že akú máš peknú ponuku mien, krásne, nezvyčajné a neokukané 😉

lenka1108
28. feb 2011

@bianca11 urcite, ved si predstav ako ti tvoje dietko ponesie vlecku 😉 no krasne 😉

lenuska20
28. feb 2011

@bianca11 svadbu v trojke ešte kludne stíhate 😉 no manžel priloží ruku na pc a dá nám pokoj 😀 jaj už sa neviem dočkať, ked ma začne obskakovať, síce po troche začína už teraz 🙂 no a bodaj by si mala pravdu, aby to bolo za týždeň, najlepšie za tento 😀

lenka1108
28. feb 2011

@lenuska20 no ja som neni na slovesnke mena.mala sa mi narodila v irsku tak preto ma aj meno scarlett a ku nej sa nehodi ziadne slovenske... inak uz asi 3 roky sa mi paci Isabell tak ak to bude dievcatko urcite jedno z mien bude Isabell 😉

bianca11
28. feb 2011

@lenka1108 🙂 bolo by to krasne 🙂 moja sesternica bude mat v lete svadbu a jej dcerka bude mat cez 2 roky 🙂 tak uvidime, ci sa nechame inspirovat 🙂
@lenuska20 aj ja som tak stresovala pri diplomovke, no ked sa do toho pustis, ani nevies kedy a bude vsetko hotovo 🙂 prajem vela inspiracie a sil prajem... niekedy aj vela nervov 🙂

simi251
28. feb 2011

@lenka1108 Ahojky. A to sa fakt spolahli len na to, ze ti vysiel tehotensky test? Nezobrali ti krv? Ved to robia ako prve, aby si boli isti a zistia z toho aj ci nie je mimomaternicove...

Inak zahranicne mena su pekne ale nie ked je za nimi cisto slovenske priezvisko. Niekedy su potom z toho komicke kombinacie.

lenka1108
28. feb 2011

@simi251 urobil mi sono 🙂

simi251
28. feb 2011

@lenka1108 hej ale pisala si, ze tam nebolo nic vidiet? Som myslela, ze krv sa fakt berie ako prva, lebo v nej je hormon HCG. Ale tak mozno ze kazdy lekar ma iny overeny postup. Ale drzim palceky, nech je o tyzden vsetko OK.

lenka1108
28. feb 2011

@simi251 nebolo vidiet babo ale hned povedal ze som len 2,5tyzdna od oplodnenia a ze to ukaze az ked bude babo mat 3mm.ale hned povedal ze som tehotna. v pondelok zobere krv a urobi aj sono znova... urcite bude vsetko ok...treba verit 🙂

lenuska20
1. mar 2011

dobré ránko babulky,
@lenka1108 aspoň nemá také obyčjné používané meno a budete mať originálne deti 😉 Isabell je nádherné 🙂
@bianca11 dakujeme za podporu 🙂 ja sa idem dnes do toho pustiť, tak som zvedavá ako nám to pôjde 😀
baby a komu všetkému ste to už povedali?

kuratko
1. mar 2011

@lenka1108 a co sa tyka toho cinskeho kalendara, prva dcerka ti vysla? ja dufam ze to bude u nas fungovat, syncek nam podla toho vysiel, teraz by to malo byt dievcatko 🙂

cukruska1920
1. mar 2011

november 2001... pekne... dievcata zelam vam vela vela sil a trpezlivosti...zaciatky su tazke ale potom je to cim dalej tym krajsie... zelam vela stastia aby ste to vsetky dobojovali az dokonca 😉

cammeronka
1. mar 2011

aj ja ceeeeeeem byt tu, ale ešte neviem, 5teho čakam mrchu, tak ked nedojde sa testnem 🙂 všetkýýýýýýýýýýým tehulkáááááám balhoželam a vela vela zdravicka prajem 🙂

erin365
1. mar 2011

ja vás už nestíham, nezadarilo sa ale keď sa zadarí v tomto cykle, budem mať termín 4.12. ale rodiť možno budem s vami v novembri...len nech to do tretice už vyjde 🙂 Držkajte sa 😉

solinkarka
1. mar 2011

Jeeee to uz je aj november 2011??? 😵 rada by som patrila do tejto temy, uvidim vo stvrtok, budem testovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre