Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

ivana82
4. mar 2009

Mne ho po cisarskom priniesli po siestich hodinach, ked som bola ako tak zotavena, ale k prsniku mi ju kazali dat az na druhy den, lebo mu davali vyzivu kvoli nizkej glykemii ...

klobucik
4. mar 2009

Tini ahoj. 🙂
peti mali by ti ho hned dat na brucho ako ho s teba vytiahnu aby ste sa zoznamili . Tak ho umyju teba zasiju ( ak ta budu nastrihovat) a daju ti ho k prsniku samozrejme ka bude vsetko ok ale ja verim ze bude vsetko ok. 🙂

petkapo
4. mar 2009

Inak som sem medzi vas vtrhla a ani som sa nepredstavila - takze len tak v kratkosti - som z PO, mam 32 rokov, budeme mat prve babatko. Minuly rok som mala mimomaternicove tehu s dost zlym koncom - museli mi zobrat vajcovod a potom som sa liecila na endometriozu ale nakoniec som dost rychlo otehotnela - hned na druhy cyklus. Tehu prebiehalo do 28tt vcelku fajn, ale potom som zacala mat bolesti a zmakol a skratil sa mi krcok, tak som si polezala v monobloku na 10. poschodi a potom som bola doma na PN - kludovy rezim - cize od januara prakticky nic nerobim len lezim 😒 co je dost na nervy. Teraz som uz na MD,v pondelok mam (asi) poslednu poradnu u Dr. a potom uz budem chodit do nemocnice na ctg atd... (ak to tak este funguje). Prve ctg mam zajtra, tak snad bude vsetko OK. Inak - na poslednom uzv (30tt) bolo babo prdelkou dole, tak snad sa uz otocil....
Stale mi hrozi predcasny porod - dost casto mavam take predkramove bolesti a sem -tam ruzovo spinim, ale mala by som este aspon dva tyzdne vydrzat,co sa mi ale teraz zda ako nemozne.... Tak preto sa vypytujem uz teraz,lebo tasku mam uz zbalenu, kedze u mna porod klope na dvere 😠

klobucik
4. mar 2009

A kde byvas Peti?

petkapo
4. mar 2009

klobucik - a pri tom zoznamovani mu mam nieco povedat? Napriklad: ''tesi ma, ja som tvoja mama''? 😀 Ja asi budem len revat a soplit 😝

petkapo
4. mar 2009

Byvam na Kutoch - to je ako sa ide na Surdok. Taka samota - len tulavi psi, jedna sova a ja 🙂 Vy ste vsetky priamo z PO?

tinika
4. mar 2009

Ahoj klobučik
čo dnes porabate ked vonku tak nepekne??

danielkapo
4. mar 2009

Petka, velmi drzim palce nech drobcek este v brusku polezi 😉 potom si ho uzijes 😀
k prsniku by ti ho mali dat...teoreticky....no co ja viem....ja som bola po cisarskom, tak to je ine...mliecko som nemala vobec v porodke, dokrmovali ju 😖 no ale ked som dosla domov, tak pokoj, bez stresov...a kojim doteraz 😀

ja som z PO svaby....

danielkapo
4. mar 2009

ahoj tinika, drobcek 😎

klobucik
4. mar 2009

mna urve som napisala prispevok a mi napisalo ze nejde prida odpoved.

ivana82
4. mar 2009

Ahojte vsetky mamicky co ste teraz prisli ... 🙂 ja som zo sekcova ... mne nabehlo mliecko asi tak na stvrty den ...

danielkapo
4. mar 2009

klobucik, napis znova 😝

petkapo
4. mar 2009

Ach jaj, zavidim vam ze to uz mate za sebou 😉 Ja cim dalej tym viac stresujem.....

danielkapo
4. mar 2009

peti, to je normalka...kazda stresuje 😉

ivana82
4. mar 2009

ja som sa peti citila rovnako...a teraz by som obcas brala obdobie tehotenstva...sama doma, spat kedykolvek ...teraz uz len spomienky ach, jaj...ale urcite by som nemenila, to si len v najhorsom pomyslim 😉

petkapo
4. mar 2009

Dievcata, dakujem vam vsetkym za rady. Idem sa trosku natiahnut, lebo ma pobolieva brusko 😒 . Urcite sa ale este ukazem - ak nie dnes, tak zajtra po ctg isto.

Pekny den vsetkym! 😉

danielkapo
4. mar 2009

peti drzim palce, urcite sa ozvi 😉

ivana82
4. mar 2009

AJ ja drzim palce, ozvi sa s novinkami ako sa s malickym mate 🙂 pekny den a oddychuj kym mozes 😉

danielkapo
4. mar 2009

No idem aj ja, trosku upratat a simonke jablcko pripravit...pekny dnik zAtial

klobucik
4. mar 2009

boze dievcata mi neuverite co sa mi teraz stalo.
Isla som von vyvencit psika ze pockam aj manzela lebo mi volal ze pride domov lebo zabudol kluc od kanclu tak pride po kluce. Vencim nasu Aishu a zrazu dajaka stara baba po mne zacala vrieskat z e co si dovolujem psa vencit tu a ze nech si ho beirem domov nech mi serie po byte a bla bla ...... Som si ju nevsimala sa mi nechelo hadat. 🙄 Asi o minutku nato krici dajake decko chlapcek ze pomoooooc pomoooooc pomozte miiiii pomozte miiiiiiiii ma velmi boli bruskooooooooooooooooooooooo. Az ma prestriklo. decko n a okne vycapene az vonku n a parapetnej doske hole bose. Akurat aj suseda vysla lebo isli s malou na prechadzku ta sme utekali tam ze co sa deje. No si predstavte kto nechal to decko doma same. ta stara baba co po mne vrieskala. Ona si isla na nakup aju decko nezaujima. Prisla z obchodu a jej ravime ze ci je normalna ze necha male decko same doma a este k tomu aj hole. ta ze mi nech sa nestarame ze to je jej vec ze mame ist do pi....Normalne ako keby mi niekto facku dal vtedy. podotykam ze to je prababka toho dietata a ma okolo 80tky urcite. Normalne by som tam na nich socialku poslala. predpokladam z e to dieta teraz dostalo taku bitku. pretoze ona mu normalne nadavala tam . 🤐 🤐 🤐

ivana82
4. mar 2009

Preboha, kloucik, niektori ludia nie su normalni ... a na teba krici kvoli psikovi a ona sa sprava babatku horsie ako k psovi...pockala by som si, kto si pride po to babatko a tomu by som povedala co sa stalo ... ci vie komu dava strazit svoje dieta ...

klobucik
4. mar 2009

sak ver tomu ze to aj urobim ja ich poznam aj tu jej vnucku ktorej to dieta patri. Ale nechat chore dieta s chorou zenskou to musi byt fakt chora mater. Som uz aj vravela manzelovi tak sa uz na nu chysta. Neskutocne. ja idem do obchodu ked mala spi a aj to len sup sup a to ho mam pod blokom.

ivana82
4. mar 2009

nechavas ju samu??? neverim, ze nie na dlho...

klobucik
4. mar 2009

Ivi do obchodu to mam aj s urobenym nakupom 3 minutky. 🙂

klobucik
4. mar 2009

Nikdy by som si nedovolila malu nechat samu a ist si kde ma napadne. to by mi fakt muselo hrabat. 😉

ivana82
4. mar 2009

ja viem... niekomu vsak hrabe, v zivote by som nedala dsieta osobe starsej, ked ma este osemdesiat ....fuuuu, tomu sa hovori odvaha alebo krkavcia mater???

tinika
4. mar 2009

klobu to je fakt sila 😲

adrianamickova
4. mar 2009

ta vy ste sikovne....kolko 3strany?kde beriete energiu?
ja uz som bez,teraz prisla k nam babka,moralna posila 🙂
a pekny den vam zelam

klobucik
4. mar 2009

netusim ale je to sila to vam poviem . Idem malej robit papat a pomasirovat brusenko lebo ju trosku boli . Ale pisme pisme .
Ivi dufam z e sa maly drzi od choroby co najdalej ...
Tini ako dopadla pracicka?A pocuj ty ked robis s tymi danami vies mi poradit ze ked som robila od marca 2008 do decembra 2008 s toho od oktobra som marodovala s tym ze som uz marodovala aj v septrmbri a tak som bola 3 dni v praci a znova marodka . To by mi mali vratit nejaku dan ci co? Mama hovorila tak sa pytam 😀 😀 😀

klobucik
4. mar 2009

Adi skore uzdravenie ti prajem . Daj si redbull ten dava kridla. ja uz ficim 2 den na redbule.viem je to nezdrave ale bez neho by som bola stratenaaa. Dakujem vyrobcom red bulu ze mysleli na mna ked ho vyrabali 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre