• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
asi si skocim naozaj do obchodu kupit..v noci sme bojovali
4. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klobucik, hej, chvalabohu je maly zatial zdravy, ale nechodime k nikomu na navstevy na nakupy len tak trosku a obmedzene a nikoho k nemu choreho nepustame a ked je manzel trochu nachladneny tak obmedzujem aj jeho, ale on chodi do prace a na jazykovku este takze ani ho velmi nevidi... minule v pondelok prisiel o osmej vecer a je zvyknuty, ze maly je vecer najhorsi a ked ma niekedy problem zaspat tak place aj 10 - 15 min. v kuse a vtedy je to manzelova chvila, on ho uspava, aby som si ja oddychla...v pondelok maly zaspal skor a sam, tak prisiel a opytal sa, ze kde je drobec a ja ze spinka, a on hovori, normalne som s tesil, ze si poplaceme a on uz spi ... :grinning: mi prislo tak smiesno, ze si popolaceme spolu .... :slight_smile:
4. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, je to az take zle s Vami? Aspon, ze tam mate babku, co ti trosku pomoze...aspon si trosicku oddychnes, aj ked viem, ze mame to nikdy neda aj ked bude ona na odpadnutie musi babatku pomoct... tak vela sil a trpezlivosti, nech vas ta choroba uz pusti :angry: :sunglasses:
4. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este musim do zadravotnej poistovne,vcera mi u lekara sestricka ukazovala ze sa im vratili papiere
ze dieta s takym rod.cislom neeviduju.....tada ako moju amalku :slight_smile:
menila som jej,ale mam novu karticku vsetko.....nechapem.... :unamused:
4. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi ze poplaceme. :grinning: :grinning: Inak mas toho dost ked chodi az o osmej vecer. JA uz mam niekedy o 14,00 dost ked je mala doma a nie v skolke. teraz mame tepltotku tak ani neviem z e je doma. Pozera nieco v telke o opici ( o mamke) :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dajak...ivanka,diki
Tak to ti adi nezavidim... ako to nema rodne cislo? to si menila???
Amka bude mat novu identitu :grinning: :grinning: :grinning:
O osmej domov chodi iba v pondelok a stredu, vtedy ma jazykovku..inokedy chodi okolo stvrtej, pol piatej...

Amka ako chraneny svedok :slight_smile: ako z americkeho filmu ...
4. mar 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano...chcela som zmenu...ja mam doklad o zneme,aj vydanu novu karticku,len
oni tam maju asi riadny neporiadok..ved to uz od novembra...a teraz na to prisli? :angry:
4. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky film som nevidela,o com to? :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o nicom, len ze menenie identity to je ako z americkeho filmu ... nic konkretne... :slight_smile:
4. mar 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: chraneny svedok .
Adi co sa tyka toho bordelu tak oni maju bordel vsade a vo vsetkom. Ak chcu nieco oni tak ihned a ak nedonesies tak take a take nsaledky. Ale ak chces nieco ty tak maju na haku a obrnia sa lehotou najprv 30 a potom 60 dni. Bezneeeeee :confounded:
4. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne ako hovoris ... bordel tam maju ako vsade na uradoch ...
4. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave to :angry: ....ze tolko som tam chodila tesila sa konecne vsetko mame a teraz zas :angry:
4. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna to z a chvilku caka. socialna poistovna a urad prace. Dva-e najvacsie chlievy na Slovensku :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tie chlievy cakaju v piatok ...
4. mar 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco v piatok?
4. mar 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem na urad prace poat ziadost o rodicovsky prispevok ...
4. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A preco tak neskoro? aha asi ti chodila materska co? a teraz ides poziadat o r odicak dobre vraviM?
4. mar 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co vravis, dobre vravis a ja tak neznasam chodit po uradoch, vsade kde sa da posielam manzela ..., tu o ale nejde....kurnik ...
4. mar 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och baby ta na mna teraz dolahla choroba . Nic mi nebolo ateraz uz ani zit nevladzem . z minuty na minutu . horuco mi j e nos mam upchaty hlava ma boli len dufam ze nemam chripku lebo ma urve. Asi si dam paralen a pojdem si lahnut . Ale nemozem musim varit. Jooooj preco som vcera vecer nenavarila. :frowning2:
4. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klobu, radsej si na chvilu lahni, ak ti to mala dovoli a potom nieco navaris, nieco rychle :slight_smile:
4. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak j a som tiez Ivana takze tesi ma. :wink: :slight_smile:
4. mar 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mna tesi...Ivana :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale kotuha, prizna sa az teraz ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: SOm vas chcela trosku ponapinat a teba nechat v tom z e si tu jedina.
A pre danielku aj moja mala sa vola danielka. :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: pekne od teba, natahovat nas tu chce...ako na skripec ... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok